Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

и да се сещаме не само по празници, че сме българи ;)

...качих се на стоп...за първи път...50/50 за хареса ми/не ми хареса :music

 

 

http://www.stopbg.com/

 

За всички, които пътуват на стоп.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през главата, че днес цял ден покрай нас громолят някакви мотори, някъде май има събор а аз съм принуден да си гризя ноктите в къщи ! :censored2: :censored2: :blowup: :bgrin: Тва, някои хора си правят кефа а други си губят времето с глупости !

Link to comment
Share on other sites

А ти защо си губиш времето с глупости? :)

Зарежи ги тези глупости :P

 

И после "А когато сняг забръска, що ще чиним ний зимъска ?" Най мразим да се занимавам с неща дето не са ми работа, но са ми ги стоварили на главата. Ама ей сега ще се изсуля и ще ида да намажа някоя и друга биричка - па ако ще и да се разчуе ! :censored2: :beer:

 

Edit: Още двама минаха, мазни чопаряги.

Link to comment
Share on other sites

Сега се усетих , цял ден не съм хапвал почти нищо ... ще трябва да си готвя пак после .

:)

Link to comment
Share on other sites

Неска го карам само на течности.. няма да е зле да хапна... другото , което е.. завлякахме се по главната с Атака.. 1 приятел взе 1 от плакатите с пречупените кръстове и куките го прибраха.. в последно време никой от познатите ми няма късмет , де*ба.

Link to comment
Share on other sites

мразя ченгетата! вместо да открият кой сви бронята на шефа се занимават със симпатизанти на Атака!

То не само тва , началника го нямало , не дават обяснения под кви обвинения са зъдържани (`щото прибраха всички с тия плакати , към 7-8 човека , от който 1 възръстен човек , който още малко щяха да смажат без да им окаже каквато и да е съпротива..) , не казват кво ще става , ще ги задържат ли или не , дори телефона на нашия човек остана в нас и не ни позволиха да му го дадем.. та тряаше да изкарваме сестра му от работа.. пък после някъв депутат от атака докара всички от тяхното шествие пред районното.. абе филм..

Link to comment
Share on other sites

Доколкото знам, в България все още няма закон забраняващ използването на нацистка символика.Адвокатите във форума може да ме поправят.

Link to comment
Share on other sites

Ем той и адвоката на Атака дойде после.. все още не знам кво е развитието , `щото сестра му ни прати да си ходим , а в момента като му звъня не дига... иначе тоя дето водеше шествието звънна на Сидеров като куките ни спряха да прати Скат да снимат.. аз нито 1 репортер от Скат не видях докато бях там , ама след тва може да са дошли..

Link to comment
Share on other sites

Ама и твойте приятели са бая чукове! На български празник да помъкнат нацистка символика... Разбирам да беше там рожденния ден на Хитлер или нещо от тоя род...Тъпо просто са постъпили и мен това много ме дразни в повечето такива дебилистични прояви. Ако бяха вързали една конска опашка на едно копие, никой нямаше да ги закачи. Или пък да помолят "Традиция" да се присъедини към шествието. А то така....Сигурно са и скинове, и сигурно ги познавам...Енчев беше ли?

Link to comment
Share on other sites

Не са скинове , по повод на знамето и самото шествие се включихме просто като наблюдатели.. в смисъл в началото не носехме нищо , после някой на него му подаде плаката , щото предния човек дето го носеше се изнесе нещо.. и така тръгнахме с думите "аре , ше вървим до еди къде си с тях , кво може да стане" и тва стана общо взето.. иначе Енчев не го познавам или поне не се сещам кой е , не мога да ти кажа.

Link to comment
Share on other sites

мразя ченгетата! вместо да открият кой сви бронята на шефа се занимават със симпатизанти на Атака!

Така си е, със симпатизантите на атака и най-вече с лидера им трябва да се занимават съвсем други хора :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мразя шибаната диета :angry1 3 седмици не съм хапнала нищо сладко и изперквам.... искам шоколаааааааад искам кроасанчееееее................. УАААААААААААААААААА :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Мразя шибаната диета :angry1 3 седмици не съм хапнала нищо сладко и изперквам.... искам шоколаааааааад искам кроасанчееееее................. УАААААААААААААААААА :cry :cry :cry

Зарежи я тая диета :)

Link to comment
Share on other sites

Мразя шибаната диета :angry1 3 седмици не съм хапнала нищо сладко и изперквам.... искам шоколаааааааад искам кроасанчееееее................. УАААААААААААААААААА :cry :cry :cry

 

Нека ти е!!! :devil Аз пък днес дадох кръв за болен роднина и имам една камара шоколад вкъщи. Че и бонбонки си купих, а утре за закуска мисля да си направя палачинки с ягодово сладко. :D

Link to comment
Share on other sites

Мразя шибаната диета :angry1 3 седмици не съм хапнала нищо сладко и изперквам.... искам шоколаааааааад искам кроасанчееееее................. УАААААААААААААААААА :cry :cry :cry

 

Затова на въпросната диета с мръвките не се хващам. "Кифтета с биръ и къртофи" - да с удоволствие, обаче само пилешки пържоли и нищо друго... а не,без мен!

 

Доста по-поносимо е да хрупаш марули, моркови и ябълки по цял ден отколкото пържоли и да не може 1 бира да пийнеш... абе какво ли коментирам аз през живота си само 1 път съм правил диета.. и верно се почувствах по-добре като че ли обаче трябва и режим а аз си лягам горе-долу като дойде време да се съмва...

 

snejko, само от любов се отслабва, ако щеш вярвай (секса настрана)... аз преди време бях свалил към 25 кила така с любов...

Link to comment
Share on other sites

Затова на въпросната диета с мръвките не се хващам. "Кифтета с биръ и къртофи" - да с удоволствие, обаче само пилешки пържоли и нищо друго... а не,без мен!

Ти пък откъде знаеш на коя диета съм?????

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...