Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз пък имам Кафе и то ми дава максимум стамина , както и цигарите ми дават сакрифайс (като ми зимат ХП обаче ме успокояват) и така точността ми става по-голяма , а музиката на папа роач ми е като шаут на барб и ме надъхва като ми дава повече атака ... Ай уйл кил дем ал уит уан хенд , хахаха .

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми , че никак няма да е зле да си лягам.. :D Друго ,че Рамщайн са доста подходящи за късно вечерта..

Те спорд мен са подходящи за всяко време на денонощието :)

Link to comment
Share on other sites

Минава и не ми излиза от главата една мисъл.Обичам я ,и не мога да спра да мисля за нея.А не трябва.И двамата сме женени.Аз я желая.Тя го знае и няма нищо против.Но се въздържа единствено заради жена ми.Приятелки са.Това ми се е загнездило в главата и не ще да излезе.

е коя от двете обичаш повече :blink:

Link to comment
Share on other sites

По-добре да отиде при нея и да и каже , че така не може и не трябва (докато още може) ... знам как звучи и все пак трябва да се сложи граница щом има причина .

п.п. Не му задаваш хубав въпрос , ще го вкара в размисли .

Това само ще го обърка още повече човека .

:)

Link to comment
Share on other sites

Ако обича другата повече закво да стои със сегашната? Той щом от сега си е харесал някоя друга е ясно, че няма да просъщетвуват дълго заедно...

 

Едит: Curunir Аз ще помагам на Tomahawx с http://www.wowhead.com/?item=35109 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Явно , че човека обича жена си , иначе щеше да направи друго без да се замисля толкова много , а и за да направиш такова нещо ако още обичаш някой (малко или много) , тогава е по-добре да си наясно с неговите чувства за да не стане неприятна ситуацията още повече .

Не съм женен и едва ли скоро ще съм , но все пак съм реалист човек , имам си някакви ценности и идеали , според мен вашите съвети не са в много права линия за него .

Първо ще е добре да се отблъснат малко един от друг и да поговори с жена си за това какво смятат да правят в бъдеще и подобни работи за да разбере дали найстина има нещо което да го задържа още .

п.п. След това той да си прецени дали да е откровен или да скрие подобно нещо в последтвие .

 

Едит: Curunir Аз ще помагам на Tomahawx с http://www.wowhead.com/?item=35109 :lol:

 

Аз нали ви казах с какво ще ви избия .

 

ЛИНК

:)

Link to comment
Share on other sites

Явно , че човека обича жена си , иначе щеше да направи друго без да се замисля толкова много , а и за да направиш такова нещо ако още обичаш някой (малко или много) , тогава е по-добре да си наясно с неговите чувства за да не стане неприятна ситуацията още повече .

Не съм женен и едва ли скоро ще съм , но все пак съм реалист човек , имам си някакви ценности и идеали , според мен вашите съвети не са в много права линия за него .

Първо ще е добре да се отблъснат малко един от друг и да поговори с жена си за това какво смятат да правят в бъдеще и подобни работи за да разбере дали найстина има нещо което да го задържа още .

явно,че май май не е много достатъчно,щом приказва че обичал другата :wacko:

айде холан или вънка или вътре :pirate

Link to comment
Share on other sites

Ако я желаеш така, чисто физически, лошо няма, вероятно ще ти мине след време, а и щом си женен, голям човек си, знаеш как да си пристегнеш колана малко. Но ако се влюбваш, вече по-лошичко.

Link to comment
Share on other sites

Минават ми мисли от темата "Догодина по това време" и не знам какво ще правя .

Повечето от хората тук са с екстриймни хобита и имат някакви планове или поне идея какво ще е стане , а аз търся неща в които повече хора не вярват .

Вече се чудя дали ще открия нещо ново или само ще си пазя някои неща на харда (както и ще си спомням случка от преди години) и ще ми влизат такива мисли в главата .

На края ще изтрия всичко и ще си намеря свястно хоби , като другите хора тук .

Сигурно тогава ще изкочи нещо , което да ме върне към манията ми и пак ще почна да търся такива неща .

:unsure:

Link to comment
Share on other sites

bomb-technician-t-shirt.jpg

 

За хХх :) Спринтът е хубава дисциплина, особено ако фитилът е по-къс. И също така - началната ти скорост е правопропорционална на дължината на фитила :P

Link to comment
Share on other sites

bomb-technician-t-shirt.jpg

 

За хХх :) Спринтът е хубава дисциплина, особено ако фитилът е по-къс. И също така - началната ти скорост е правопропорционална на дължината на фитила :P

 

Имам 3 такива тениски, даже едната подарих че ми беше малка :)

 

Знаеш, че всичко ще е по начина, по който си го направиш.

Важна е нагласата... Или по-скоро светоусещането.

А и успях някак да си намеря работа, която безкрайно много харесвам и която ми предоставя достатъчно свободно време... :music

 

Ай стига бе... каква е тая работа която хем е много приятна хем има и много свободно време... "работата" по принцип има свойството на моменти да не е чак толкова приятна и да изяжда от свободното време колкото е възможно повече (или колкото ти се оставиш)?

Link to comment
Share on other sites

Сега, след като си оправих всички проблеми (почти...), можем отново да се върнем на изходна позиция - требе си намерим жУна. Снощи издъних раотата с една кандидаТка... Обаче има опашка до - ехеееее - зад ъгъла... Требе да измисля нов тест. Стария работеше от 16 до 17 годишни, но ся вдигам мизата - 17 до 18. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Седя и слушам ретро чалга и на всяка следваща песен усмифката ми става все по широка и все по трудно се сваля от лицето ми . То текстове , то рими, то ритми , то чудо от зората на фолка . Да е жив и здрав tuzara , че е качил торента Retro.chalga.[tuzaro] . Има песни за които си мислех , че са безвъзратно загубени но не !!!! Ах какви рими малеееее просто немога ...

Има някои сериозни пропуски в песните които е качил. Липсват доста песни. Да взема и аз да направя един торент с тези които не е качил. Иначе добре се е справил.

Link to comment
Share on other sites

Ако обича другата повече закво да стои със сегашната? Той щом от сега си е харесал някоя друга е ясно, че няма да просъщетвуват дълго заедно...

 

Как защо - чиста проба най-нормална човешка/мъжка алчност. За трябване не трябва - то е ясно, но защо им е на някои хора да карат ламборджини - никаква необходимост не е но е, но....

 

pavel66, тая работа не е само до желания и любов - ако смяташ да живееш с някой трябва да можеш и да се разбираш с него/нея! Може да си видял най-красивата жена на света която точно след 1 седмица съвместно съжителство да ти скъса нервите дотам че да искаш да я очистиш... ето ти повод за мислене :) Още 1 мисъл - защо се ожени за жена си - я си го припомни? И дали ако свършиш нещо след това ще можеш да продължиш да живееш с нея все едно нищо не е било...

 

Иначе форума си е баш за това - всеки да си пише каквито глупости му минат през ума, виж модераторите после трябва да ги чистят чат пат...

Link to comment
Share on other sites

Сега, след като си оправих всички проблеми (почти...), можем отново да се върнем на изходна позиция - требе си намерим жУна. Снощи издъних раотата с една кандидаТка... Обаче има опашка до - ехеееее - зад ъгъла... Требе да измисля нов тест. Стария работеше от 16 до 17 годишни, но ся вдигам мизата - 17 до 18. :lol:

 

С коя бе Ванчо, познавам ли я, щото снощи беше с нас, пи 2 водки и каза, че ходиш да лягащ, да не е някоя от Evergreen, щото ти е на път :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...