Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

...........

(отиваме настрани и тя няква супер притеснена изглежда и ми вика)

 

Четейки като стигнах до този момент си помислих че ще и изръсиш нещо от сорта на "не съм правил секс 3 месеца а вие сте изключително красива..." :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Четейки като стигнах до този момент си помислих че ще и изръсиш нещо от сорта на "не съм правил секс 3 месеца а вие сте изключително красива..." :)

 

Което би било доста по-оригинално от нещо отдавна излъчено в "2,5 Мen" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Което би било доста по-оригинално от нещо отдавна излъчено в "2,5 Мen" :laughing:

:lol: просто ми се струваше естественото продължение на разговора преди да успее да се захили...

Link to comment
Share on other sites

Хехе lil_stenly на моменти е особено прав :)

Благодаря ... хахаха , трябва по-често да мисля по този начин .

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Стенли , чадо мое , за нас лек няма , спокойно :D

Link to comment
Share on other sites

Седя и слушам ретро чалга и на всяка следваща песен усмифката ми става все по широка и все по трудно се сваля от лицето ми . То текстове , то рими, то ритми , то чудо от зората на фолка . Да е жив и здрав tuzara , че е качил торента Retro.chalga.[tuzaro] . Има песни за които си мислех , че са безвъзратно загубени но не !!!! Ах какви рими малеееее просто немога ...

Link to comment
Share on other sites

retro... chalga...

 

буахайхахахахавхвк йавек йахсд кйхасдкласдхклахкласд ласдл хасд хасд хасд хасд хасд хасд ха ха вха хав хавх ваеоявеио;ияве;айкс дхалксй дхаклс хахахахахахаха ха ха ха ха хахахахахахахах хахахахах...

Link to comment
Share on other sites

Че какво толкова натоварващо се очаква да вършиш след 11 вечерта :lol:

 

Да чета глупостите на хора, за които по-рано имах добро мнение, но сега осъзнах, че заради една п♛тка самите те са станали путки. Това стига ли?

Link to comment
Share on other sites

retro... chalga...

 

буахайхахахахавхвк йавек йахсд кйхасдкласдхклахкласд ласдл хасд хасд хасд хасд хасд хасд ха ха вха хав хавх ваеоявеио;ияве;айкс дхалксй дхаклс хахахахахахаха ха ха ха ха хахахахахахахах хахахахах...

Просто като чуеш текстовете даже няма да имаш сила да напишеш и пост :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тва не е ретро чалга.. тва е хардкор чалга! :D

Link to comment
Share on other sites

Да чета глупостите на хора, за които по-рано имах добро мнение, но сега осъзнах, че заради една п♛тка самите те са станали путки. Това стига ли?

 

Защо ли ми звучи познато.. Добре, че бях само наблюдател, далеч от целия филм.. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми , че никак няма да е зле да си лягам.. :D Друго ,че Рамщайн са доста подходящи за късно вечерта..

Link to comment
Share on other sites

Събуждам се с кошмарна доза кафе,Vangelis и треа да измисля кво да си направя за закуска...

Link to comment
Share on other sites

И изведнъж лятото е към края си.

Съвсем подло се стъмнява към осем, а дните така или иначе са твърде кратки, твърде къси, особено, ако си решил да преизпълняваш петилетки за три дни.

И най-безсрамно заебавам всичко, и прекарвам следобедите в събиране на слънчева светлина с цялото си същество и четене на Маулана Джалал ал-Дин Руми - докато все още мога, докато София все още не е пренаселена със сърдито сърдити хора. Вечер мирише на печени чушки, а от Южния парк вее хлад, а пък фармацевтът, който работи нощна смяна, цъка на Wow и има ей такива торбички под очите в края на нощната си смяна. И е хубаво тук.

А ме чака дъъълга, дълга есен, а след това и зима, с безкрайно дълги и тихи следобеди, прекарани в топло и уютно място... с дъх на чай и прясно изпечени домашни сладкиши... :music

Link to comment
Share on other sites

И изведнъж лятото е към края си.

Съвсем подло се стъмнява към осем, а дните така или иначе са твърде кратки, твърде къси, особено, ако си решил да преизпълняваш петилетки за три дни.

И най-безсрамно заебавам всичко, и прекарвам следобедите в събиране на слънчева светлина с цялото си същество и четене на Маулана Джалал ал-Дин Руми - докато все още мога, докато София все още не е пренаселена със сърдито сърдити хора. Вечер мирише на печени чушки, а от Южния парк вее хлад, а пък фармацевтът, който работи нощна смяна, цъка на Wow и има ей такива торбички под очите в края на нощната си смяна. И е хубаво тук.

А ме чака дъъълга, дълга есен, а след това и зима, с безкрайно дълги и тихи следобеди, прекарани в тихо и уютно място... с дъх на чай и прясно изпечени домашни сладкиши... :music

да не ходиш на гости на Билбо Бегинс в Хобитово :D

сериозно, тва описание ми припомни началото на "До там и обратно" :love

Link to comment
Share on other sites

In a hole in the ground there lived a Hobbit.

 

Second, как успяваш да живееш във ценовото безбожие на София и в съшото време да имаш безкрайно дълги, спокойни следобеди? Ако има още слотове по тая оферта или ако раздават купони някъде, пиши да се абонирам :D

Link to comment
Share on other sites

Знаеш, че всичко ще е по начина, по който си го направиш.

Важна е нагласата... Или по-скоро светоусещането.

А и успях някак да си намеря работа, която безкрайно много харесвам и която ми предоставя достатъчно свободно време... :music

Link to comment
Share on other sites

Да, точно в това е въпроса, аз си прекарвам зимните следобеди в един съмнително добре отоплен офис, докато се дзверя в монитора и превеждам документите на разни хора. Нагласата силно ти се нарушава като си прекарваш дните така :D

Link to comment
Share on other sites

Станах и си сипах кафе , днес е хубаво времето ... малко е шумно пък при мен (кой удря с мотики от съседите , самолети прехвърчат през половин час , някое куче ми лае , включитено нашето също) сега .

п.п. Важна е нагласата .

:zzz

Link to comment
Share on other sites

Да, точно в това е въпроса, аз си прекарвам зимните следобеди в един съмнително добре отоплен офис, докато се дзверя в монитора и превеждам документите на разни хора. Нагласата силно ти се нарушава като си прекарваш дните така :D

Всичко това е , защото си обърнал гръб на силата :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...