Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Чувствам един общ дух на добруване и добронамереност във форума, а преди 2 седмици беше battlefield. Отдавам промяната на завръщането ми и на силните ми позитивни чакри, до 12 измервания. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пуцалкааааааааа!!!!Довечера ше накарам съквартиранта да се жънем на детмач - контрата лайна да яде! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не говорете такива работи, да не пускам пак тема да ви организирам на един DM на Doom 2 и после цял живот да ме псувате, че съм ви бил с толкова :lol:

Link to comment
Share on other sites

Отиди в първата лудница , там сигурно има много хора с такива ... все някой ще ти даде отговор или поне нещо подобно .

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Отиди в първата лудница , там сигурно има много хора с такива ... все някой ще ти даде отговор или поне нещо подобно .

:tongue

Awe nai6 kfa zaribqvka e da dymka6 :D :D ... osobeno kato obarne6 1-2 vodki...stavam bati mastera!Myzika ne ni trqa :lol:

Link to comment
Share on other sites

Те тия барабанчета са един милион чешита, всичките с различни имена, някои африкански, някои азиатски, кой знае на какво точно си се зарибил. За информация за купуване - питай някой уличен музикант с такова, аз така си купих флейтата :D

Link to comment
Share on other sites

Awe onq den y edin priqtel vidqh edno malko baraban4e :lol: .Takova s koja otgore i si dymka6 s racete po nego....nqkoi da ima ideq kak to4no se kazva takova baraban4e i ot kade moga da si kypq?

Тарамбука?

Link to comment
Share on other sites

Ти си ментално болен , то всички тук сме така ... форума е една голяма "лудница" вече .

:)

Link to comment
Share on other sites

И мен на психото във военната комисия ме писаха нормален , а съм си малко чалнат ... прикривай се колко искаш .

:lol:

Link to comment
Share on other sites

И мен на психото във военната комисия ме писаха нормален , а съм си малко чалнат ... прикривай се колко искаш .

:lol:

 

Не, не майна ! Светът се е побъркал, ама по - тихо за да не разбере !

Link to comment
Share on other sites

И мен на психото във военната комисия ме писаха нормален , а съм си малко чалнат ... прикривай се колко искаш .

:lol:

хм..нещо не си спомням във военната комисия да има психо-тест :D

Link to comment
Share on other sites

Явно само при мен е имало , сигурно съм специялен ... може за това да е .

:lol:

Link to comment
Share on other sites

хм..нещо не си спомням във военната комисия да има психо-тест :D
Няма психо тест има разговор с психоложка и на мен ми се падна една супер глупава и я базикахме :

 

-Пушите ли?

 

-Да много

 

-Пиете ли?

 

-Да много

 

-Употребявате ли наркотици?

 

-Да много

 

-Ох гориките... :lol: :lol:

 

-Има ли нещо което искате да ми кажете насаме (щото сме по 3-4 човека вътре)

 

-Да

 

(отиваме настрани и тя няква супер притеснена изглежда и ми вика)

 

-Някакви психични болести ли имаш?

 

-А не, само виждам мъртви хора :lol:

 

-Това е много обезпокоително, как къде

 

и тука аз не издържах и се разхилих :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...