Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Минава ми , че неска е хубав ден , поне засега. Друго , което ми минава , е че искам да отида някъде , на чист , свеж въздух и да прекарам доста време там , компанията също е важна , ама в момента нямам много претенции..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Забелязвам тенденция: следобед като ми е криво, винаги се случва някаква кретения, която на часа ми оправя настроението. Вчера видях ОГРОМНО лайно край пътя и като си помислих тоя гъз колко зор е видял, веднага ми стана весело. Сега тъкмо се бях сдухал нещо и разбрах за съществуването на български ръца-пръца метъл. Е как да не се разхили човек, как да не му се оправи настроението? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Секс, бира, вечеря приготвена от мене/ако се отровя знам как да реагирам/ - какво по-хубаво? :)

Link to comment
Share on other sites

Намразих тези хора , които правят релийзове на анимации , защото сега като суб една анимация , всеки епизод е различно конвертиран ... големи нерви трябва да има човек за тези работи вече .

:)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата , че май и аз почнах да пия кафенце. Някак си деня е по различен като пийна преди работа едно кафенце с фанта портокал.Ех , а аз си мислех, че няма да пропия кафе...

 

 

edit:Ще направя всичко възможно това да не става :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата , че май и аз почнах да пия кафенце. Някак си деня е по различен като пийна преди работа едно кафенце с фанта портокал.Ех , а аз си мислех, че няма да пропия кафе...

Ся остава да добавиш и една цигара към тази комбинация и направо няма да повярвам :)

Link to comment
Share on other sites

Добру да е :) аз пък отивам да закуса и да потеглям :(

 

едит: Много е яко да ти пуснат любимата песен по радиото.Някак си те стимулира и деня ти върви добре :)

Link to comment
Share on other sites

Вчера направих най-милото нещо в живота си - подарих на една девойка напарфюмирано паве. Компанията, в която бях изпокапаха от смях и ме нарекоха откачен, луд, нечовек... завиждачи!

Някой (освен Наско, за него съм сигурен, но може да сподели) правил ли е подобни подаръци?

Link to comment
Share on other sites

Аз веднъж подарих листо от фикуса ми Пешо. (така се казваше фикуса) И го бях завързал в панделка... :)

И 1 път отидох да подарявам роза, но имаше вятър на моста и издуха всички листа от розата.... И подарих само стръкчето. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някой (освен Наско, за него съм сигурен, но може да сподели) правил ли е подобни подаръци?

 

 

И съм подарявал, и са ми подарявали :) А в амбалажна хартия ли го беше увил?

Link to comment
Share on other sites

Мислех да го увия във вестник "Поглед", та ако убие някой с него - да казва, че го е убила с поглед...Ама не намерих. За това - увих го в омекотителните подложки, каквито има в кутиите с дънни платки.

Link to comment
Share on other sites

И това е идея :) Слушam Ohne dich - сега вече разбирам напълно клипа.

 

Мали, Курунире, т'ва за Дуума ебахти яката чочка :)

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо по - стимулиращо от Ramstein в началото на работния ден !

 

П.с. Маа му ! Как само мразя кирилизацияйа на този компютър !

 

П.с.2 И клавиатурата му мразя ! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Остави BFG-то, виж какъв бонус ще ти дам, щото обичам хора, които играят Doom :D

 

http://www.box.net/public/fzh2fzxx2q

 

Оръжията от Doom 3, направени за ZDoom / Doom 2, с анимации, звук и всичко. Просто дърпаш файла и го пускаш върху ZDoom.exe, то си зарежда само.

 

[Edit] Презареждай често да няма изненади с празен затвор от упор на розовите :P Копчето за ръчно е R. И нежно с ракетите, бавни са но... :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...