Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ходи ми се на скинхед концерт....Да избия малко агресия...Че то тука няма даже къде да постреля нормално човек :(

Link to comment
Share on other sites

Ох, де да беше признание за страната ни. За съжаление - нищо общо нямаме с успеха на човека, да е жив и здрав.

За БГ футбола респективно за страната...

Link to comment
Share on other sites

За БГ футбола респективно за страната...
И за БГ футбола не е... За БГ футбола ще е ако някой отбор се представи добре в ШЛ или УЕФА...
Link to comment
Share on other sites

И за БГ футбола не е... За БГ футбола ще е ако някой отбор се представи добре в ШЛ или УЕФА...

Или просто някой световно известен играч , дойде да играе в наш отбор..

Link to comment
Share on other sites

Първо ще се посмея малко за миризмите и осоненостите на Наско и Пешо :lol: :lol:

 

След това ще мина да поздравя за взетия изпит по Литература и да се почерпя с шоколад

...след това може би ще кажа на бат Ники да пием по бира ......както и с всички заподозрени

накрая ще допълня че ми е кеф и сега ще си сипя бира да отморя след какафонията

и не на последно място да кажа НАЗДРАВЕ на РАПТОР , но не в превод , а колата :punk

 

Свърши бирата, трябва да минавам на водка :(

как ще е свършила , право отивам за още не е време за водка точно сегааааа.....

Link to comment
Share on other sites

В главата ми е смехът на мой познат, който се обади да ме поздрави... :punk

 

Каквито и притеснения да съм имала за разработките си, вече ги нямам :rolleyes:

Това, за което предупреждавах се случва.

Това, на което залагах също се случва :santa:

 

Само не можах да разбера как бях разконспирирана и разпозната в няколко изречения :blink:

Link to comment
Share on other sites

Да, а мармотът завива шоколада в станиол :D

Имам по-як вариант на тази реклама "Да, да и един мармот завива ярмата в брзент да не я пече слънцето" :lol:

Link to comment
Share on other sites

..a black winter day...

С това си започвам тази сутрин. Преди ми беше станало навик да е "Wake Up" и разни други подобни на R.A.T.M....

Кафе машината се бори да си заслужи инвестициите в сервиза, а аз чакам вълшебната напитка...

Света е красив, живота е хубав, днес ми тръгва позитивно :]

Link to comment
Share on other sites

Слушам Пикник-Великият инквизитор, и в навечерието на националните празници ми се върти в главата следното: един приятел ми показа снимка от някакъв вестник, на която клошар седи на Вечния огън и диша лепило/тук,в Сф/.Заглавие:"Свободата да дишаш лепило на Вечния огън". Върти ми се из главата и това, че почетното консулство на Йордания е точно до Левски паметник...А почетното посолство на Малта е 300м по-надолу...Върти ми се из главата, колко малко симпатични момичета срещнах днес на улицата - повечето бяха разплути, намазани "какички" с задници, по-големи от гръдната ми обиколка/а тя не е малка/.И колко намръщени, свъсени хора.И колко простащина ме заля още от сутринта...Но не ми пука! Аз си го давам позитивно, усмихвам се и нека хората ме мислят за отрепка, леке, наркоман или ненормален. Аз поне се усмихвам, казвам "Благодаря" и отстъпвам мястото си в автобуса на девойки и старци.А за другите - ами да се мръщят, да трупат стрес - те ще умрат грозни, сбръчкани и натровени от собствената си злоба.Аз може да се удавя на 25м под водата ако ми свърши кислорода, да падна от 50м височина на Лакатнишките скали, ако се скъса въжето или да се задуша с въглероден окис в някоя пещера...И какво от това?Аз поне живея пълноценно :)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро и от мен :)

 

Върти ми се през главата, че отивам за втори път на интервю за работа, и не съм нито спекъл нито изнервен като предния път. Като погледна назад към миналата година и сега и забелязвам значително нарасване в моята личност :P

 

Поздрав за всички =>:music

Link to comment
Share on other sites

И колко намръщени, свъсени хора.И колко простащина ме заля още от сутринта...Но не ми пука! Аз си го давам позитивно, усмихвам се и нека хората ме мислят за отрепка, леке, наркоман или ненормален. Аз поне се усмихвам, казвам "Благодаря" и отстъпвам мястото си в автобуса на девойки и старци.А за другите - ами да се мръщят, да трупат стрес - те ще умрат грозни, сбръчкани и натровени от собствената си злоба.Аз може да се удавя на 25м под водата ако ми свърши кислорода, да падна от 50м височина на Лакатнишките скали, ако се скъса въжето или да се задуша с въглероден окис в някоя пещера...И какво от това?Аз поне живея пълноценно :)

RESPECT!

Наско, София не е чак толкова зле, колкото изглежда, когато те посрещне. С времето научаваш, че има адски много готини хора, може тук процента им да е по-нисък, отколкото в други градове, но тук хората са много, и макар нисък процент - стойностните също.

 

Редакция: Наско, в друга тема пита - да, пак съм с кичарата. А за очовечаването - просто съм станал доста умел в граденето на образ :]

Link to comment
Share on other sites

Знам, Пешо :) То обикновено се движа със свестни хора.Говоря за масата. Отивам да си спомня младостта и да поцъкам Doom 2 :)

Link to comment
Share on other sites

Слушам Пикник-Великият инквизитор, и в навечерието на националните празници ми се върти в главата следното: един приятел ми показа снимка от някакъв вестник, на която клошар седи на Вечния огън и диша лепило/тук,в Сф/.Заглавие:"Свободата да дишаш лепило на Вечния огън". Върти ми се из главата и това, че почетното консулство на Йордания е точно до Левски паметник...А почетното посолство на Малта е 300м по-надолу...Върти ми се из главата, колко малко симпатични момичета срещнах днес на улицата - повечето бяха разплути, намазани "какички" с задници, по-големи от гръдната ми обиколка/а тя не е малка/.И колко намръщени, свъсени хора.И колко простащина ме заля още от сутринта...Но не ми пука! Аз си го давам позитивно, усмихвам се и нека хората ме мислят за отрепка, леке, наркоман или ненормален. Аз поне се усмихвам, казвам "Благодаря" и отстъпвам мястото си в автобуса на девойки и старци.А за другите - ами да се мръщят, да трупат стрес - те ще умрат грозни, сбръчкани и натровени от собствената си злоба.Аз може да се удавя на 25м под водата ако ми свърши кислорода, да падна от 50м височина на Лакатнишките скали, ако се скъса въжето или да се задуша с въглероден окис в някоя пещера...И какво от това?Аз поне живея пълноценно :)

то на някои това им е живота да са намусени и дръпнати...справка - един от полицаите на входа на работата :sick

но както казваш това не трябва да ти прави впечатление, напротив, аз специално вътрешно им се присмивам на такива хора :devil

Link to comment
Share on other sites

минава ми през главата, че ми звучите като събрали се на седянка куп женски да наваксате какво ново :tongue :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...