Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

защо "боготворите" всички руски истории, при положение, че всеки път те са действали пряко българските национални интереси? дори освобождението е продиктувано от икономически интереси, а не от "братска обич"...да не навлизам пък в политическите им убеждения...и т.н. и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хмм, аз пък защо останах с грешното впечатление, че говоря за руските градове... А то се оказа, че "боготворя" всичките руски истории, при положение, че всеки път са действали пряко българските национални интереси. Сякаш някоя друга държава трябва да действа в името на чужди национални интереси...

Link to comment
Share on other sites

защо "боготворите" всички руски истории

 

 

:blink:

 

Ако боготворях каквото и да е руско, щях да остана да живея в Русия.Но се върнах тук.

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да си говорим, Толкин си е Толкин... <333333

 

Робърт Джордан > Толкин

 

Книгите на Толкин не можаха да ме грабнат и на половина колкото тези на Джордан :)

 

все още нито една шахта в пловдив не е НА общината и не е направена ОТ общината. неин е само контрола по качественото изпълнение, иначе съоръженията са си собственост на съответните експлоатационни дружества, та уточнявай кого псуваш все пак: дали общинарката, задето е замижала и не е турнала глобите на съответното дружество, или пък самото дружество, задето си купува ефтинийки и ги пробутва за свръхкачествени изделия и ги препродава на абонатите си на 500торни цени. та кат ша псуваш, карай наред.

 

Майната им и на тея дружества тогава ! :angry1 Някой ден недай си боже ако се пречукам в някоя некадърно направена шахта кой ще е виновен ? Който и да е майната му и на него :angry1

 

 

 

Иначе си мисля как докато си чета форума закъснявам за място за което не е хубаво да се закъснява :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Колкото до рускините, то някои от тия качества ги притежават и средностатистическите моми на село с "особено високо IQ". Имах един приятел който учеше във ВСИто и ми разправя как гледа колежките си, радва им се... и това докато си отворят устата... после картинката идва на фокус... един вид :)

 

За този манталитет ставаше въпрос само в случая. Tова далеч не им е косура. Българките не ходят на бригади в щатите, за да се женят, докато рускините (и тези от бившите руски републики) именно за това отиват (повечето).

 

Тука вече не мога да се съглася, че е пущинак, 'щото Санкт Петербург, примерно, е много по-напред от който и да е български град, в което и да е отношение. Относно "тъпите" рускини - ми тъпи жени има навсякъде, просто селата в големите държави са повече, от колкото в българия, съответно и пълнежа е такъв... Ама сигурно американките примерно са по-хубави ... а тук им се струва Албания, та за това мъжленцата бягат натам и се женят за умни и хубави американки. Или пък англичанки, или пък... и т.н.

 

Не не. Аз не говоря за Санкт Петербург, Москва и разни други градове където е развита инфраструктурата. Говоря за градове, дето са по-близо до Северния Полюс, отколкото до Москва. Говоря и за републиките. Беларус, Молдова, Украйна. Tам си е пущинак отвсякъде. Tъпите рускини са тъпи по друга причина. Tука от 2 години се извървя поток от 5-6 броя. Всичките един дол дренки. На 3-тия месец "вършат най-много работа" пък не получават никакви пари. Демек фирмата загива без тях. Само дето те са си секретарки и говорят с Руснаци по телефона. Tуй то.

 

Умните рускини не идват в България да се женят за първия дето им се върже, за да ги изкара от там. Самоче съм забелязал, че целия им манталитет е такъв. В сървърите на WoW го показват същия.

 

П.П. Нищо лично към теб. Знаеш, че си ми партия :)

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам, в Беларус, Молдова и Украйна не съм бил, но пък в Казахстан е по-добре, от колкото в България. Бъди сигурен, че мога да ти кажа един тон негативни черти на руския манталитет :) Единствената българка, която познавам, отиде на бригада в САЩ само и само, за да се омъжи там :) Всичко си е до човека, в крайна сметка. А пък и българското гражданство отключва нещо много хубаво.. все пак се водим ЕС, което е блазнещо, отваря много врати.

Link to comment
Share on other sites

Слушам папа роач и много ме радва , с кафето и цигарата пред компютъра ... хубава музика да думка не много силно .

:music

Link to comment
Share on other sites

Много обичам да работя с пещерняци - дойде човека и за 15мин. остави 2-3 хиляди :)

Кво бачкаш? :D

 

Иначе през главата ми минава , че неска се олях със спането , ставам едва преди 10 мин и нямам абсолютно никва представа какво става около мен.. за сметка на тва съм си надул музиката :D

Link to comment
Share on other sites

Зарибявам Bad Religion много, не знам каква муха ми влезе.
Чи ко им е? Това лайвче много ме радва:

Tова е най-мелодичния пънк, който съм чувал. :punk

Link to comment
Share on other sites

I'm not a perfect person. there are many things I wish I didn't do

but I continue learning. I never meant to do those things to you.

and so I have to say before I go, that I just want you to know

I've found a reason for me, to change who I used to be

a reason to start over new, and the reason is you.

Link to comment
Share on other sites

Директор на водопад съм :lol:

 

Продавам алпийска екипировка.

В кой магазин бре?! Че имам два в непосредствена близост до офиса (Руски Паметник).
Link to comment
Share on other sites

За къпането - не знам. Но ние двамата с него имаме особената миризма на ентелегентни простаци :lol:

Link to comment
Share on other sites

Поредното признание за страната ни :punk :punk :punk :punk

 

Жив и здрав,Мите - и много да ни радваш :)

Ох, де да беше признание за страната ни. За съжаление - нищо общо нямаме с успеха на човека, да е жив и здрав.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...