Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз не разбирам какво му се дразните, аз му се забавлям :) Мнението което съм си изградил за него е що годе интелигентно момче, с на което му липсват достатъчно социални контакти и настървено търси внимание във форуми... Заяжда се и дразни тъй като така успява да привлече най-много внимание :) А аз така и не разбирам как някакво такова човече успява да ви дразни или ядоса с някакво си мнение във форум? Сандмен е доста прав тук :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ама виж, той мен лично никъде не ме е настъпал, той и да иска не може, аз заден ход давам само пред отчайващо тъп народ, той не дава признаци да е толкова тъп.

 

И въпреки че не ме е настъпил, пак ме дразни и то много. Защото ми пълни интернета с простотиите си и защото не може да се държи нормален човек на тоя форум, да си лафи с другите, да си говори за музика, за времето, за дистрибуции на Линукс, за каране на колело, за риболов, за игри, за бира и скара и т.н.

 

Друго си мисля, какво мотивира тоя човек да се държи така? Чудя се много. По-скоро подозирам, че не е тъпо парче, а си е по-скоро интелигентен човек, не само от правописа. Измежду тоновете глупости и заяждания някъде прозира един смислен човек, но не мога да си въобразя какво може да накара един смислен човек да се държи по тоя начин, с всички оригиналничения, форОми, заяждания надребно и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Ще ти споделя нещо: Преди време(вече години), реших да направя тема за любимата си група и в тази тема да си общуваме хора, които се кефим на тая група, да споделяме впечатления, информация и т.н. След време, обаче, се оказа, че в темата започнаха да пишат повече хора, които мразят групата, от колкото такива, които я обичат и се стигна до там, че вместо да си ползваме темата по предназначение, аз трябваше да се боря с някви хора и да им доказвам, че групата е наистина добра. Просто най-типичната българска черта е, че ние обичаме да мразим!

И да ти кажа, Христо не е писал в тази тема. Това, което имам предвид е, че единственото, което го отличава от всеки един от нас е, че той е малко по-директен!

Link to comment
Share on other sites

Добре, де, някой може ли да ми обясни нормално и без използване на междуметия с какво толкова ви боде очите Христо?

 

Веднага ти обяснявам за кво иде реч:

 

1: Възраст- между 18 и 21 години

2: Коефициент на интелигентност- мааалко над 100 (около 101)

3: Неженен- няма приятелка, като му чета постовете- няма и да има

4: Дразни всички абсолютно преднамерено- за него това е начин да избива нещо си (незнам кво)

5: Дразни и мен- много

6: Вече гадая- никога не е имал прилични социални контакти- с никого- нито в училище, нито на улицата...

7: Носи дрехи в убити цветове (пак гадая)- зелено, кафяво, черно...

8: Няма домашни любимци, или ако има е котка...

9: Затворен човек- тип домошар- (много вероятно е) пази си играчки от дете...

 

И сега спирам да се изживявам като психолог и отивам да си пия бирата... :lol:

 

Едит: Всичко това, което изредих по- горе не е причина някой да ти става "трън в очите"... Но... Случая е точно такъв...

Link to comment
Share on other sites

Бягай от рускините като дявол от тамян. По-лош избор за жена НЯМА. Освен циганките.

 

От името на Галя ( a.k.a. Moon_light ) смятам да се възмутя.

Link to comment
Share on other sites

Грубо е да сравняваме така изведнъж рускините с циганките, но да не се лъжем, огромната част от това, което изнася Русия като жени е много жалка работа. Естествено, никой мъж няма да си признае, защото а) все още му е кеф да потъпква младо рускинче; б) не иска внезапно да се окаже рогоносец.

 

Без цел да обидя Джаура или който и да е, всеки си има глава на раменете и мисли като избира. Естествено изключения има винаги, просто стереотипите съществуват, защото са вярни в процентно отношение.

Link to comment
Share on other sites

Многото постове може и да не са голям форумен пенис...

 

А не са уе.....

 

Да ама тфа е реалността :lol: .Почти няма мъж,който да е бил в Русия и да не се е върнал с рускиня :D

 

И това какво ти говори? И ти да живееш в ония пущинак и ти ще искаш да дойдеш тука, защото ще ти се вижда Испания. Ама като дойдеш тук се показват ушичките. И е малко късно, щото вече има халка, а даже и да се разведеш, ти ще си си изгубил времето, а момичето ще е дошло до тук, където ще намери друг балък с повече пари, които да и се върже.

 

Руска логика. И не само на жените.

Link to comment
Share on other sites

Еми незнам...може и така да е.На баща ми половината приятели са завършили в Русия и всички са женени за рускини...и повечето са разведени :D

Link to comment
Share on other sites

И какво излезе - Ристю дразни всички 'щото си вре носа навсякъде и провокира писането на спам... определено има повече свободно време от нормалното... само дето не разбирам БАН-ването как помага... щото той като кой да е друг средноинтелигентен човек може да се научи да ползва разни анонимни проксита, да си регистрира други акаунти и т.н. и освен да се почне една биологична война като с мухите - да се трепе на място когато и където се забележи, друго не виждам какво може да се направи.

 

Отделно пък ако е с АДСЛ даже няма нужда да ползва проксита защото направо като рестартира модема и получава ново IP (май с модемите на ЕК ситуацията е същата).

 

 

-----------------------------------------

 

 

Колкото до рускините, то някои от тия качества ги притежават и средностатистическите моми на село с "особено високо IQ". Имах един приятел който учеше във ВСИто и ми разправя как гледа колежките си, радва им се... и това докато си отворят устата... после картинката идва на фокус... един вид :)

Link to comment
Share on other sites

Един приятел си седи на гарата и вижда някфа супер яка мацка.Руса,натокана,напраена...асъл асъл :P ... мацката се приближава към него и задава въпроса-Ъъъ га довадя влака за Калояново уа?? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да си говорим, Толкин си е Толкин... <333333

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да си говорим, Толкин си е Толкин... <333333

 

Е да обаче Тери Пратчет е къде къде по-добър според мен!

 

Един приятел си седи на гарата и вижда някфа супер яка мацка.Руса,натокана,напраена...асъл асъл :P ... мацката се приближава към него и задава въпроса-Ъъъ га довадя влака за Калояново уа?? :lol:

 

А анджък... таман си се на***ил и като чуеш нещо подобно и да ти се отще всичко... Имах подобна ситуация в Казанлък пък аз преди години...

Link to comment
Share on other sites

Сравняваш несравними работи, стиловете им на писане, а и самите жанрове са коренно различни. Тери Пратчет също съм го признал де :}.

Link to comment
Share on other sites

Сравняваш несравними работи, стиловете им на писане, а и самите жанрове са коренно различни. Тери Пратчет също съм го признал де :}.

 

Абе прав си... ааа да не забравяме и Дъглас Адамс - и той е от най-любимите ми автори. Тъкмо видях в нечий подпис "So Long And Thanks For All The Fish" :)

Link to comment
Share on other sites

Абе някой тука от форума не се ли занимаваше със скаутство и т.н.??И кой беше той :bgrin:

 

 

Да беше погледнал подфорума за скаутството ли? :confused

 

Добро утро кочина.

Link to comment
Share on other sites

Още не са налазили другите (като ти погледна аватара и все се сещам за налазване) , не ги слушай , хубава си ти е приятелката , а за държане не мога да говаря , не я познавам ... сега станах и всичко ми е нереално като в друг свят от толкова "живот през нощта" или просто не съм виждал слънце от няколко седмици да освен вчера/днес .

п.п. Как му се чудя , много е приятно чувството сега .

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам какво съм правил снощи , а имам ужасен вкус в устата и краката са ми измръзнали , не си ги усещам , ще си взема одеало ... пак поредната нощ без спомени .

Явно наистина се преуморявам , трябва да спя повечко .

Сигурно съм седял вън и съм хапвал от пръсканите зеленчуци или продове на двора , бос .

п.п. Може пак да съм ходил на сън , ще питам някой като се приберат от работа дали са ме видели после .

:huh:

Link to comment
Share on other sites

Няма ли най - накрая нашта прекрасна община да се научи как се правят шахтите по улиците? :angry1

все още нито една шахта в пловдив не е НА общината и не е направена ОТ общината. неин е само контрола по качественото изпълнение, иначе съоръженията са си собственост на съответните експлоатационни дружества, та уточнявай кого псуваш все пак: дали общинарката, задето е замижала и не е турнала глобите на съответното дружество, или пък самото дружество, задето си купува ефтинийки и ги пробутва за свръхкачествени изделия и ги препродава на абонатите си на 500торни цени. та кат ша псуваш, карай наред.

Link to comment
Share on other sites

И ти да живееш в ония пущинак и ти ще искаш да дойдеш тука, защото ще ти се вижда Испания.

 

Тука вече не мога да се съглася, че е пущинак, 'щото Санкт Петербург, примерно, е много по-напред от който и да е български град, в което и да е отношение. Относно "тъпите" рускини - ми тъпи жени има навсякъде, просто селата в големите държави са повече, от колкото в българия, съответно и пълнежа е такъв... Ама сигурно американките примерно са по-хубави ... а тук им се струва Албания, та за това мъжленцата бягат натам и се женят за умни и хубави американки. Или пък англичанки, или пък... и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Тука вече не мога да се съглася, че е пущинак, 'щото Санкт Петербург, примерно, е много по-напред от който и да е български град, в което и да е отношение. Относно "тъпите" рускини - ми тъпи жени има навсякъде, просто селата в големите държави са повече, от колкото в българия, съответно и пълнежа е такъв... Ама сигурно американките примерно са по-хубави ... а тук им се струва Албания, та за това мъжленцата бягат натам и се женят за умни и хубави американки. Или пък англичанки, или пък... и т.н.

 

 

Подкрепям Вегор.Нижни Новгород също е доста по-напред от бг градовете, нищо, че се води провиниция.И не бих нарекъл пущинак град, два пъти по-голям от София...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...