Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Но не те притеснява факта, че обяснява възможно най-елементарния си трик, издигане на 20 см от земята, с кутия пред себе си? Мен ако питаш не е особено впечатляващо.

 

Сега изпитвам силно желание да ми обясниш с желязна логика и това.

 

Това може да го обясни само фокусник занимаващ се с подобни номера ;). А, че е номер е очеизвадно ! Първо - рязкото издигане. Второ - залюляването и накланянето назад в момента на издигането. Трето - рязкото спускане върху покривът. И не на последно място - след като може да левитира (да изключва действието на гравитацията в-ху себе си), защо се движи само по права линия ? Можеше за по - убедително да направи някое кръгче или завойче поне :) . Не всичко което изглежда като патка, кряка като патка и плава като патка е патка ! Може да е и мюре, примерно !

Link to comment
Share on other sites

Трудно е да бъдеш Бог

 

Не е трудно, казвам го от личен опит :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми , че е супер отвратително да бачкаш в събота до 18:00.

Както се случи днес с мен, но това са рисковете на професията.

И на всичкото отгоре докато се прибера в града то стана 19:30.

Link to comment
Share on other sites

Виждал съм доста слаби преводи, но тази вечер видях нещо, което срина всичките ми представи за некадърност:

 

"I'm just fed up" -> "Просто съм охранена"

 

Без коментар...

Link to comment
Share on other sites

Мразя когато някой не ме взима насериозно и да си мисли, че се лигавя.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през глаЪта кво ли мазало е било вчера на Металика... :blink:

 

Даа, толкова е голямо мазалото, че героите още се опитват да се освестят и да разкажат на нас, простосмъртните... :punk

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм се чудил как с всеки изминал ден измислят все по-малоумни и по-малоумни филми...

 

Тотална загуба на време е да гледаш някой филм, който не е от "Хитовите заглавия" по-добре да си бях играл WoW...

Link to comment
Share on other sites

На тема филми - наскоро направих грешката да гледам "Шотландски Боец 3"... (puke). Няма такава глупост.

 

@Harlem, почти същото, само че при мен е с планина :)

Link to comment
Share on other sites

@Harlem, почти същото, само че при мен е с планина :)

Вече бих склонил на всичко - море, планина, гора...каквото ще да е :D

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е днеска доколкото ще ми издържат нервите. Дали ще успеят или ще ме ядосат. А аз се ядосвам сериозно веднъж на няколко години и не е много приятно за хората които са наблизо...

Link to comment
Share on other sites

Виждал съм доста слаби преводи, но тази вечер видях нещо, което срина всичките ми представи за некадърност:

 

"I'm just fed up" -> "Просто съм охранена"

 

Без коментар...

А знаеш ли как да кажеш "Мани мани" :laughing: - Remove remove :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много ми е тъпо и не ми се занимава с нищо в единственият ми почивен ден за седмицата.

Стоя си пред компа с чаша кафе и се мотая из нета. Търся нещо с което да се занимавам но не се спирам на нищо. Абе просто днес ми е бахти и накензаният ден, па макар е почивен.

Link to comment
Share on other sites

You are going to set up! - Ш'са сетиш!

:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...