Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Котките са на почит в Пловдив. В София и Варна са повече кучета. Говоря за популации от бездомни животни...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Котките са на почит в Пловдив. В София и Варна са повече кучета. Говоря за популации от бездомни животни...

Просто в Пловдив още преди години ги елиминираха бездомните кучета и има много малко. В София от друга страна е пълно, дори в централните квартали...

Link to comment
Share on other sites

Като почнат да мяучат - лизгаш един лИген студена вода и млъкват. Ако са далече - фъргаш лук. Бездомните кучета, особено, когато разни "добри" хора ги приучат, че пространставата около блока са техен дом, щото там ги ранят - могат да решат да защитават "територията си" от разни криминални субекти, тоест всеки човек, който кучето не познава. И докато аз нямам проблеми, има доста хора, които ги е страх от кучета. Та колкото и да съм dog person - по-добре улични котки.

Link to comment
Share on other sites

Ауу въй, опитаха се да ме зарибят по нова пирамида :D

Dream Trips или World Ventures.

Като каза това. Какво стана със Spi ли беше, SCI ли беше дето раздаваха Бмв като вафли Боровец.

Link to comment
Share on other sites

Като каза това. Какво стана със Spi ли беше, SCI ли беше дето раздаваха Бмв като вафли Боровец.

http://www.marica.bg/кой-изгорял---изгорял!-пирамидата-sci-рухна-станчо-духна-в-израел-с-парите-на-пастор-светльо-(обновена)-news645418.html

Link to comment
Share on other sites

Една комшийка се хвалеше на 10 бона месечна заплата и 5ца. Парите не съм ги виждал, ама я виждах с бавареца. Искаше д ме зариби обаче не клъвнах аз. Казах и ако иска тя да ми даде 4 бона, а после д чака д ги избие и така свърши всичко.
Link to comment
Share on other sites

Ами, сега комшийката какво прави с тая голяма заплата? :D

Нямам идея. Не съм я виждал, не съм я чувал от минимум 5 години. Чух, че полусектантка е станала, а беше шибалка на младини.
Link to comment
Share on other sites

Ии някви агитации, али бали. Просто в тия неща и този MLM бизнес модел има губещи, които са около 80-90% има и печелещи 10%. 

 

https://barenakedscam.com/world-ventures

 

Обаче доста наивен народ има... На Българина кажи му "ще взимаш много пари и няма да трябва да работиш" и той е готов на 1000000% процента. 

Link to comment
Share on other sites

Еми то парата, к'во ли не прай...

Не, не... Последно чух, че много я е захапало кучето. Нямало тв в тях, че бил вреден. На плаж също не можело... Ей такива неща.
Link to comment
Share on other sites

Е т'ва ти казвам де, че като имаш се извращаваш по някое време....всеки различно го удря...

 

Надали има толкова много пари, че да се насити и да я удря на извращения.

Link to comment
Share on other sites

Според мен има един праг, който трябва да се стигне, за да се извратиш така. Трябва да няма какво да си купиш повече с тия пари, защото това е първото нещо, което идва на акъла на човек, който лесно е получил неприлично голяма сума - да харчи.

Link to comment
Share on other sites

Не знам до колко са виновни парите в случая. От това което слушах от познати замесени в цялата глупост, останах с впечатлението че активно им пробутват тип "правилно поведение", идеология.... Нищо чудно ако някои са взели идейките присърце и ги прилагат и сега :)

Link to comment
Share on other sites

Така си е, но не мислиш ли, че на всеки човек прага му е различен?

 

Не, защото вещите са еднакви за всички, а при моментното състояние на човечеството, всички искат това, което имат по-богатите от него. Тоест различен е за всеки, но не е толкова различен, че за един да е 2000лв, а за друг 2 000 000 000лв.

 

Ти какво, искаш да ми кажеш, че ако взимаш по 10 - 20 000лв на месец, вместо да си купиш един апартамент или една хубава кола, ще създадеш религия възхваляваща уличните котки, защото ти е скучно?

Link to comment
Share on other sites

Situaciata malko otide v kire4a. Ne kazvam, 4e e multiomilionerka kazvam, 4e supruga i napusna advokatskata kantora zaradi taia glupost. Kakvo e stanalo posle - NE ZNAM. Ne iskah da si imam vzimane davane s perkovci(ot tova, koeto vijdam kakvi grupi haresva vav FB...mani begai). Posle 4UH za taia zabrana, za onaia zabrana i te taka. A kakto kazah - predi 15 godini be6e predizvikatelno par4e s ogromni cici i tn i tn.

 

niamam kirilica na toia komp, a ot tela 6te mi otneme pove4e vreme.

 

Kotore, da...az bih si otriazal kutreto, za da ne ba4kam do kraia na jivota si. Bih otkazal da sam CEO na FIAT ako mi davat po 50, 70 bona godi6no BEZ da si mradna prasta...dori da 4istia v nas. Tolkova NE iskam da rabotia. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...