Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Що?

Щото ми е мечта тоя фест. Ма кат'се знам, кат' си знам и половинката, май само с мечтите ще си остана...
Link to comment
Share on other sites

Не искам сайт който ми иска регистрации...аз затова ползвах толкова години прикачи-то.

 

Щото ми е мечта тоя фест. Ма кат'се знам, кат' си знам и половинката, май само с мечтите ще си остана...

И на вен ми е мечта и жената само мрънка да сме ходили да го видим на живо...ама като знам, че трябва да потрошим поне 2-3 хиляди евро. То си е бая дърво там, а и билетите са доста скъпи. Ама ще стане някой ден.

Link to comment
Share on other sites

Щото ми е мечта тоя фест. Ма кат'се знам, кат' си знам и половинката, май само с мечтите ще си остана...

 

Значи Сотбиса правилно позна, че може спокойно да заместиш Брендън Фрейзър.20.gif

 

@Асене, сайтът не иска регистрация, освен ако ти самият не желаеш да си направиш албум със снимки там - може да качиш безброй снимки без регистрация на порции по 4.

Link to comment
Share on other sites

От 21 часа почва Accept And Orchester. Ще бъде нещо уникално и то се излъчва на живо, а не на запис. Тъй че всички фенове на тази музика, а и не само могат да цъкнат лайф стриима и да гледат. 

Link to comment
Share on other sites

На мен ми е 1.9 земи. Засрамете се бе, консуматори. :D

Идва ми да ти стисна ръката! :)

За нас с много лишения не може реално да падне под 2 земи...

Link to comment
Share on other sites

Е, то с тези резултати е ясно на кой животът ще се промени най-съществено при кризата пречинена от климатичните промени. :)

Link to comment
Share on other sites

Километрите с кола дават сериозна разлика. 3.4 планетки биха били нужни :D

 

Е, то с тези резултати е ясно на кой животът ще се промени най-съществено при кризата пречинена от климатичните промени. :)

На бедните ;)

Link to comment
Share on other sites

Идва ми да ти стисна ръката! :)

За нас с много лишения не може реално да падне под 2 земи...

 

Аз почти не шофирам. Само вечер и то рядко. Предимно междуградско. А от храната, ям предимно пилешко и млечни продукти.

Link to comment
Share on other sites

От 21 часа почва Accept And Orchester. Ще бъде нещо уникално и то се излъчва на живо, а не на запис. Тъй че всички фенове на тази музика, а и не само могат да цъкнат лайф стриима и да гледат. 

Ебаси якото :))

Хлапетата трябва да гледат такива изпълнения,а не пропаднали още на 14 години бездарни същества.Чакам Flotsam and Jetsam  да ми откънат главата окончателно! :lol: :punk :)

Link to comment
Share on other sites

Ебаси якото :))

Хлапетата трябва да гледат такива изпълнения,а не пропаднали още на 14 години бездарни същества.Чакам Flotsam and Jetsam  да ми откънат главата окончателно! :lol: :punk :)

Flotsam and Jetsam се представиха доволно. На Аксепт просто направиха уникален концерт с чешката филхармония.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Трети опит! Да се пробвам ли, да не се ли пробвам...е, к'во толкова, няма да се прекарам чак пък толкова, ще взема да цъкна...цъкнах...и още в началото ме посреща някакъв зализан черен гей с гумен полов орган на ключодържател - не, мерси...пак се прекарах, но поне само няколко секунди. :moon:
Минута и тридесет и две секунди от живота ми. Нищо забавно не видях. Предполагам, че ние с теб сме отклоненията, а инстинкта е нормата. 
Link to comment
Share on other sites

Една част от звукозаписните студиа се връщат към записите върху плочи, ролки, касетки заради качеството.  

 

Качеството? Не е заради качеството. Или поне не е заради по-доброто качество.

Всичко се диктува от факта, че хипстърите са се надъхали да са различни и купуват плочи, а една нова плоча (албума на Адел например) е 50лв. Останалите купувачи са колекционери и хора, налегнати от носталгия.

Link to comment
Share on other sites

Минута и тридесет и две секунди от живота ми. Нищо забавно не видях. Предполагам, че ние с теб сме отклоненията, а инстинкта е нормата. 

 

Нямам представа - моето 'прекарване' беше само в рамките на десетина секунди докато камерата приближаваше един черен ляв бек, с розово ключодържателче със специфична форма доколкото успях да видя. ;)

Качеството?.....

 

Мода...и запълване на пазарни ниши. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Мода...и запълване на пазарни ниши. :thumbsup:

 

Ама собственик на музикален магазин го е казал това.

Може Uzito нещо да не е разбрал.

Link to comment
Share on other sites

Качеството? Не е заради качеството. Или поне не е заради по-доброто качество.

Всичко се диктува от факта, че хипстърите са се надъхали да са различни и купуват плочи, а една нова плоча (албума на Адел например) е 50лв. Останалите купувачи са колекционери и хора, налегнати от носталгия.

 

За новите плочи не знам как ги правят и има ли смисъл от тях.

 

За старите записи на винил обаче - повечето са много по-добре от цд-тата.

Link to comment
Share on other sites

За старите записи на винил обаче - повечето са много по-добре от цд-тата.

 

По-добри как? Чисто по технически параметри и цифрички по-добри? Или на теб ти звучат по-добре?

Link to comment
Share on other sites

Ама собственик на музикален магазин го е казал това.

Може Uzito нещо да не е разбрал.

Това си ми каза. Обясняваше ми и разликите между касетките и мм запис от което зависи и качеството, НО беше преди близо година и не ги помна цифрите.

 

Я кажете реално какви диапазани може да обхванат винил, аудио касетка и кой е най-добрия формат за слушане на компютър ?

Link to comment
Share on other sites

Звучат по-добре за всеки. И цифричките същото говорят. И една от причините е разликата в мастерирането.

 

Би ли ме осведомил малко повече за тия "цифрички", а също искам да ми поговориш малко и за мастерирането, че ми стана интересно...но искам повече писане, че от малко не разбирам. ;)

 

П.П. Отивам да си направя едно капучино, а ти почвай...

 

П.П.П. Може да викнеш и Виден да помага...той също е фен на плочите... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз лично първо трябва да видя, че има смисъл. Да не гледам после пак бисери от рода на 'прочетох първите 2 реда и реших, че целия материал не е верен'.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...