Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Бахти денска щях да припадна във фитнеса :D 7 дена недоспиване, цигари, алкохол и ядене на боклуци си казват думата. Laganas е 2 пъти по-зле от слънчака !!! 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Бахти денска щях да припадна във фитнеса :D 7 дена недоспиване, цигари, алкохол и ядене на боклуци си казват думата.

 

Пушиш, пиеш, ядеш боклуци и не спиш, а накрая разчиташ да те компенсира фитнеса?

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахах :) Аз 1 бира да пия и се отразява на физическото ми състояние :) Не искам да си преставя как щях да съм ако и пушех и ядох постоянно боклуци :)

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахах :) Аз 1 бира да пия и се отразява на физическото ми състояние :) Не искам да си преставя как щях да съм ако и пушех и ядох постоянно боклуци :)

You have pump up those are rookie numbers.

 

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахах :) Аз 1 бира да пия и се отразява на физическото ми състояние :) Не искам да си преставя как щях да съм ако и пушех и ядох постоянно боклуци :)

Е много са ви крехки физическите състояния тогава... Ами може да ви звучи като шега, ама и аз съм го правил това - да си компенсирам кофти хранене + алкохол + цигари с повече тренировки и смея да твърдя, че почти не губя форма...

Link to comment
Share on other sites

Е много са ви крехки физическите състояния тогава... Ами може да ви звучи като шега, ама и аз съм го правил това - да си компенсирам кофти хранене + алкохол + цигари с повече тренировки и смея да твърдя, че почти не губя форма...

 

Казах, че се отразява, а не че губя форма :) Примерно ако пия 1 бира преди да тренирам се потя доста повече, отколкото ако не съм я пил :)

 

edit: на мене ми даде 4.5 земи :D Което е доста странно :)

Link to comment
Share on other sites

Четох, че е лошо да ходиш да тренираш, когато не си в кондиция за това. (Болен, отпаднал, изморен)

 

Принципно и логически би трябвало да е така - неслучайно на болните се препоръчва да лежат докато се лекуват ; като си изморен, също ти се иска да си легнеш или да седнеш поне - просто организмът си го иска. Според мен когато един организъм не е в кондиция по някаква причина - почивката, а не допълнителното му натоварване е по-подходяща за болшинството хора, но има и единици, който действат на принципа "клин клин избива" и зимата дори и ако са болни, се каляват като се топят в ледени води примерно или през другото време извършват екстремни тренировки, въпреки, че в такъв момент са на границата на издръжливостта. Просто не всеки е фен на това второто, а и не всеки изобщо може да го понесе - хора най-различни... ;)

Link to comment
Share on other sites

Пушиш, пиеш, ядеш боклуци и не спиш, а накрая разчиташ да те компенсира фитнеса?

не съм разчитал на това, знаех че ще е тежко, но чак толкова не съм очаквал. 

 

Една седмица освинване до какво води... 

 

Ангеле, поне има логика ;) 

Link to comment
Share on other sites

Четох, че е лошо да ходиш да тренираш, когато не си в кондиция за това. (Болен, отпаднал, изморен)

 

Освен ако не съм брутално зле (което се случва много, много рядко) винаги си отивам да тренирам. Вярно ще направя по-лека и не толкова интензивна тренировка, но си отивам и смея да твърдя, че ми действа добре!

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е колко ще ви е консумацията на природни ресурси: http://www.footprintcalculator.org/

Аз си мислех, че ние живеем екологично, а статистиката показва, че моето семейство консумираме 2.4 Земи. :\

Без да отчита всичко и ми излезе 4.5 земи. Ако има как да въведа всичко ще е даже и по - зле положението...
Link to comment
Share on other sites

Ангеле, поне има логика ;)

 

Которе, в какво точно има логика бе човек? Твоите мнения трябва да се разгадават от египтолози с поне 40 годишен стаж в превода на енигматични йероглифи. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Без да отчита всичко и ми излезе 4.5 земи. Ако има как да въведа всичко ще е даже и по - зле положението...

22.9 и май не излъгах или преувеличих нито един път. Милите на седмица много ги намалих. Бяха по 600 до 1000. Сега са към 100.
Link to comment
Share on other sites

Которе, в какво точно има логика бе човек? Твоите мнения трябва да се разгадават от египтолози с поне 40 годишен стаж в превода на енигматични йероглифи. :lol:

Или ти си прекалено ограничен, че да ги разбереш ;) 

Link to comment
Share on other sites

Що?

Станал е много емоционален напоследък. Онзи ден плака, заради красивия залез. :moon:

Чарми, картинката от по-предишния ти пост не се вижда :(

Link to comment
Share on other sites

Ам тя беше от резултата ми за "колко земя ми трябва". Ама от едно известно време не мога да си намеря свястен сайт за качване на снимки. Прикачи ком вече за нищо не стават. Сега гледам, че и от темата за десктопите ми е крашнала.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...