Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Точно 31 дена издържа Виден на заканата си да спре да пише тук :lol:

 

Той каза, че няма да пише в тая тема. Иначе си коментира в останалите още от същия ден. Просто ти не ги посещаваш. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Няма да се изненадам лично аз особено, а и резултатът далеч няма да е много различен от т.нар. нормален. А британският референдум показва съвсем различни неща, много важни неща. И не напразно разни либерасти набързо почнаха да се размърдват.

 

Относно футболните задявки - толкова напълно и тотално заслужени са, че няма накъде повече. Фактически собствената ти публика да те освирква - какво по-показателно?  

Лошото е, че имат къса памет и след месец - два всичко ще е забравено...

Link to comment
Share on other sites

Чефо, то не е за всеки бе...къде се тикаш и ти... :P
 ----------------------------------
 

...Нямам доверие на колата си за излизане в чужбина. ....

.....иначе съм напълно съгласен с това, че ако не е сигурен човек в МПС-то ... по-добре да не се залага на него за транспорт, дядо ми днес една кола която от поне 10г съм му казал да изхвърли и го увещавам ....днес пак в сервиз като е тръгнал на извънградски път

 
И аз бях с такива подозрения в началото когато взех колата - трябваше да ходя до Гърция, но по-далечко...до Атина и после вдясно още няколкостоин километра. Нямах впечатление все още от колата и реших да не рискувам...после съжалих 100 пъти, понеже се лашках с разни автобуси '9 дена 8 часа'...а вече 7 години я лангъркам къде ли не и изобщо не я жаля - не ме е подвеждала за нищо нито веднъж, пали винаги от половин оборот, абе...не мога да се оплача от избора си, предвид годините на самата кола. :))
-----------------------------------

 

...А относно bluetooth , какво точно искаш да направиш за да свържеш два телефона с ios, при условие ,че не може да прехвърлиш нищо между тях ако нямаш jailbreak ? Няма как да свържеш два iPhone по между им чрез bluetooth!

 

:online2long: Това ако не е някакъв майтап - защо е направено по дяволите? То ясно, че имат и други възможности за връзка, но по принцип питам защо? :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Защото Apple са решили, че няма нужда. Реално, ти нищо не можеш да си прехвърляш между тях, дори и да ги свържеш.

Link to comment
Share on other sites

Как сте ве, злета?

 

Зле...като за злета. :bgrin:...аз след малко отивам на пиано бар...много не ми се ходи, но съм обещал на една позната да ходим заедно, пък и един колега свири там, та се надявам да не е толкова зле...

Link to comment
Share on other sites

На пияно бар трезвен не се ходи, тъй че... Заеби, трезвенико...

Link to comment
Share on other sites

абе...не мога да се оплача от избора си, предвид годините на самата кола. :))

И аз така :) Особено като сложих летни джапанки (уви, принудително) на 18-ките и колата полетя...

Link to comment
Share on other sites

Това наистина ли е вярно за синьото зъбче?!? Не можеш да прехвърлиш данни между два телефона!!! Ебаси, не искам да звучи като заяждане, но една такава елементарна функция...верно са много зле тия въйфон...

Или имат друга подобна възможност, за която не знам?

 

Какво искаш да прехвърляш между два телефона?

Link to comment
Share on other sites

На пияно бар трезвен не се ходи, тъй че... Заеби, трезвенико...

 

На пияно бар - може би, аз бях на пиано такъв. :laughing:

 

Току що се прибирам - много беше яко. :bowdown:  Всъщност пиано баровете вече не са това, което бяха едно време - това си беше нещо като клуб с клубна музика и без да съм ходил из другите подобни "пиано барове", с чиста съвест мога да твърдя, че в Пловдив няма бар/клуб с по-професионално изпълнена музика...и като репертоар, и като аранжимент, и като саунд, и като изпълнение! Професионализъм отвсякъде както и да го погледнеш! На всичкото отгоре ми е на една крачка от нас, а досега дори и не съм подозирал за съществуването му...

Link to comment
Share on other sites

Я го сподели това място, че нещо ми се ходи някъде, но не искам дивотия, селяния и простотия.

 

Ангел, знам че има 1001 начина за споделяне на файлове между две устройства, но ми стана втрещяващо чудно защо не могат да си сменят файл, чрез един от най-лесните начини?!?

Link to comment
Share on other sites

Аз затова те попиах какъв файл искаш да обменяш, защото iPhone потребителите много обичат да обясняват как Bluetooth не е нужен и има други начини, като Viber примерно. Те други файлове така или иначе не могат да си обменят, дори и да се свържат. DRM на музиката и разни други подобни ограничения.

 

На пияно бар - може би, аз бях на пиано такъв. :laughing:

 

Току що се прибирам - много беше яко. :bowdown: Всъщност пиано баровете вече не са това, което бяха едно време - това си беше нещо като клуб с клубна музика и без да съм ходил из другите подобни "пиано барове", с чиста съвест мога да твърдя, че в Пловдив няма бар/клуб с по-професионално изпълнена музика...и като репертоар, и като аранжимент, и като саунд, и като изпълнение! Професионализъм отвсякъде както и да го погледнеш! На всичкото отгоре ми е на една крачка от нас, а досега дори и не съм подозирал за съществуването му...

За Монро ли говориш?

Link to comment
Share on other sites

Нищо не искам да прехвърлям, просто се чудех защо? Да бе, ако искам да прехвърля снимка с пълния й размер?! Вайбъра ги мачка жестоко...Трябва да ползваш някакъв облак...не знам, глупаво ми се струва.Не че и аз не ползвам облаци, ама...баси

Link to comment
Share on other sites

Абе, разбирам те, че нищо не искаш да прехвърлиш. Просто от одеве се опитвам да те накарам да кажеш един примерен формат, който ти би искал да прехвърлиш, за да ти кажа защо не може и какво се ползва.

 

Ами на никой не му пука за качеството. Всички ползват Вайбър, защото не знаят какво друго. Един iPhone потребител ми заяви, че не му е нужен блутуут, защото ползвал за по-лесно Вайбър, а качеството не го интересувало....

 

Облака е малко тегаво... Качваш я ти, после правиш линк, после го споделяш с другия и той го сваля. На Андроид цялата тая операция става с 2 бутона, но на iOS устройствата отнема доооста повече. Пък после докато обясниш на ония отсреща как да свали снимката без да ползва десен бутон save image as... Накрая просто се предавам и им го пращам по Вайбър.

Link to comment
Share on other sites

Аз използвам имейла за да са с пълно качество. Тогава имаш опция дали да компресира или не.

Link to comment
Share on other sites

Начини много, но...

Както и да е, така са решили, така са го направили.

 

Днес пак жега да го еВа. Но след малко изчезвам на хлад. Скара, салата, ракия...тези три неща. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз използвам имейла за да са с пълно качество. Тогава имаш опция дали да компресира или не.

 

Аз също, но много хора не си ползват мейлите активно, а и е по-лесно да се прехвърли файл по Wi-Di или Bluetooth.

Link to comment
Share on other sites

да не спамя във въпросителната тема..

Ако си напълно съгласен, за какво са опулените очи? :)

Вероятно заради това, че колата ти е в състояние, в което ѝ нямаш доверие :)
Link to comment
Share on other sites

Ооох на чичиии..друго си е на 1300 надморска...

Над 1000 метра ракията минава в друго агрегатно състояние и ефекта е извънземен. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...