Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Като гледам тия цени от по 4-5 000 лв, на които са се продавали старите модели Dell Precision, и на мен ми става интересно да видя къде са за по 2300лв. :)

Link to comment
Share on other sites

Като сметнеш какво получаваш - алуминиев корпус, добър дисплей, красив дизайн, Софт който е специално оптимизиран за желязото, излиза че 3к не са изобщо много.

 

И да уточня - нямам апъл машина, а Dell и Леново лаптопи, всеки от които струва повече от въпросния Апъл и съм с TN матрица и i5 процесор. :)

Забрави красивата светеща подсветка на клавиатурата и супер якото лого, което също свети на капака на лаптопа. Тогава вече наистина си заслужава да дадеш 3 бонбона за това чудо на техниката. :moon:

 

За три пъти по-малко пари може да си вземеш 15.6-инчов лаптоп от друга марка със същите параметри, че и с нормален хард + ссд. Ама нека се купуват продукти на ябълката. Приказката за лудия и баницата я знаеш :).

 

 Доста се заглеждах по Макбука (с м процесорите) като за лека и удобна машинка за приятелката ми, но единият порт и задължителното купуване на порт репликатор до което води ме отблъснаха, мразя такъв тип извиване на ръцете. Всеки път като се загледам в техен продукт намирам някаква подобна дивотия.

2 допълнителни кабела-преходника на тоя мак (за hdmi и lan) струват ~200 лева, ебем ти и ябълката, ебем ти и чудото...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Лошото е, че като  ти се скапе кабела на iphone/ipad го духаш. Взехме от Викиват за по 4-5лв кабела. Като го включиш зарежда, но ако го свържеш към мака да вземеш лог от устройството изписва "Кабела не е оригинален" и не го свързва. Добре са го измислили.

Link to comment
Share on other sites

А от мен нещо ново:

 

Това поздрав към Галя ли е? Искаш да я поизмъчиш още малко или направо да й унищожиш останалите й мозъчни клетки... :evil

Link to comment
Share on other sites

Шшш тея от бтв медия груп за пореден път доказаха какви некадърници са. Абсолютна излагация направиха с мача на Ицо. Звука зле, коментаторите зле, даже и картината зле(като режисура). Почти успяха да развалят празника.

Link to comment
Share on other sites

Креативност и умения са нужни за подобна работа, а не само пари и техника.
Почти всичко свързано с креатив в България е тотален леш за съжаление. Опаковки на продукти, билборди, интериор на заведения, режисура на събития, светлинно оформление, сценични оформления, архитектура на кооперации и сгради - всичко.

Link to comment
Share on other sites

Вярно си е.

Бербатов сигурно направи по-добро живо предаване с телефона си. Язък, че се качиха на два сателита. Бахти излагацията...

Link to comment
Share on other sites

Истинска катастрофа беше всичко от страна на телевизията и озвучаването на стадиона. Долу на терена и около него имаше невероятни неща, дошли са им идеи на някои хора, но отразяването ги съсипа.

Link to comment
Share on other sites

Може би очакванията ви са били големи, все пак това е юбилей, малко пари са излезнали от джоба на някой рекламодател, не е евровизия туй да бъде на топ ниво :) Мен ми хареса атмосферата, гостите, спектакъла и емоцийте, които се родиха :) Малките технически проблеми не попречиха на нищо, поне според мен.

Link to comment
Share on other sites

Руми, напоследък много правописни грешки виждам - влизай в пътя!  :grin:

 

===============

 

13254400_1271030762910382_42247028050510

 

без коментар...

Link to comment
Share on other sites

То, като цяло нямаха кой знае колко технически проблеми, да не кажа хич. Но...

Всъщност както и да е, важното е, че стана празник и хората уважиха великия номер осем. Въпреки всичко.

Link to comment
Share on other sites

Абе само на мен ли ми се стори, че преди няколко минути имаше леко земетресение...а може и да е нещо локално, понеже точно до нас вдигат нова кооперация...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...