Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

На "Пулсар" да им го bleep! До кога ще им чакам сервизниците! Излезнал е нов пач на E:D, a ония си питат ушите...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ой на дяда - освинен, с въдичка... Да те ожалим направо... Аз си викам ще покаже нек'ви цици, той риби снимал... :laughing:

 

А ние тук се блъскаме в градината като ненормални... :moon:

 

Не риби, Мисире, а ЗАРГАН!

Пукам им шушоните ;)

Link to comment
Share on other sites

Защото гледаш BOSE. С нищо не са по-добри, просто запълват нишата, в която хората искат по-добър звук от тоя на телввизора, а нямат място къде да го сложат.

Ако мислиш, че ЛГ нямаха по 400, 500 долара. Визио имах един за 149 и то май не беше нов. Верно, че в апартамента е излишно защото точно на 5тата минута ти викат куките ама мен цените ме втрещиха. 50 долара бих дал ама 500. Продавачката трябва да си дойде с мен.
Link to comment
Share on other sites

Знам ги цените какви са.

50? Ти в какъв свят живееш бе човек? :D За 50 долара може да идеш да ги пипнеш. Тия саундбарове са бъкани с екстри като bluetooth и wifi, безжичен събуфер, декодери, вируален съраунд, който на скъпите модели изглежда е успешен. Как да струват $50?

 

А и не е нужно да слушаш силно. По-скъпите озвучителни тела не свирят по-силно задължително. Напротив. По-скъпите озвучителни тела (и усилватели) са по-добри, защото не е нужно да увеличаваш звука, за да чуеш всичко, което се случва. Евтините озвучителни тела подтикват към по-силно слушане, защото ако свирят по-слабо - половината неща не се чуват.

 

Ако е чак такъв проблем силата на звука си вземи едни слушалки. Сони имат модел с 9.1 съраунд, който така като чета е доста сполучлив. Не е $50, да те подготвя.

 

http://www.amazon.com/Sony-MDRHW700DS-9-1-Channel-Wireless-Headphones/dp/B00J0XR10A

Link to comment
Share on other sites

Знам ги цените какви са.

50? Ти в какъв свят живееш бе човек? :D За 50 долара може да идеш да ги пипнеш. Тия саундбарове са бъкани с екстри като bluetooth и wifi, безжичен събуфер, декодери, вируален съраунд, който на скъпите модели изглежда е успешен. Как да струват $50?

 

А и не е нужно да слушаш силно. По-скъпите озвучителни тела не свирят по-силно задължително. Напротив. По-скъпите озвучителни тела (и усилватели) са по-добри, защото не е нужно да увеличаваш звука, за да чуеш всичко, което се случва. Евтините озвучителни тела подтикват към по-силно слушане, защото ако свирят по-слабо - половината неща не се чуват.

 

Ако е чак такъв проблем силата на звука си вземи едни слушалки. Сони имат модел с 9.1 съраунд, който така като чета е доста сполучлив. Не е $50, да те подготвя.

 

http://www.amazon.com/Sony-MDRHW700DS-9-1-Channel-Wireless-Headphones/dp/B00J0XR10A

това си е чеп с бас за 500 долара Без такси. Съжалявам, но не ги правя на ден, че да го имам за нормално. Пък ако ще да ми казва географската ширина на Байконур. На съквартиранта ми 5 годишното озвучение ще сложи всеки саунд бар в джоба и му е струвало 600 долара(втора ръка) . Рисийвър Онкайо, Джамо 5.1 и газта в дъно.

 

Не споря каква им е технологията. Ти си по-запознат, но 600 долара за две тонколони... Определено трябва да има и секс

Link to comment
Share on other sites

Ако намаш място за 5.1 просто намаш избор. Ако имаш място за 5.1 няма никаква причина да гледаш саундбар, а не ресивер и тонколони.

Link to comment
Share on other sites

Ако намаш място за 5.1 просто намаш избор. Ако имаш място за 5.1 няма никаква причина да гледаш саундбар, а не ресивер и тонколони.

мислих, че са за около 100 долара, та да бодна един
Link to comment
Share on other sites

Вземи нещо на Vizio и ще си ок. Ако не минеш $1300 няма да намериш разлика с другите.

Може би ще търся нещо ма ЛГ. Ще видим. Тоя път може да седна да почета малко, а не да избирам на място в магазина. Макар, че телевизора си е много добро попадение. Нещо не ми връзват всички настройки. Искам да гледам само 4к на него обаче е много кът.
Link to comment
Share on other sites

Наздраве, батьовата, аз като по-прост с гроздовата... Точно приключих са набиването на колове за доматите...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Наздраве да е. За разнообразие след РД-то реших малко да полоча джин, че като сложа и оденето в на юг, ми се събраха над 7 вида ракия...

Link to comment
Share on other sites

Добре,но и Samsung Galaxy S6 Edge + върши същата работа  :thumbs-up: 

Те и много по-евтини ще вършат същата работа, но има нещо наречено "силата на айляка да си вземеш най-новото" ™  :moon:. А и знаеш поговорката, че кеф цена няма. Аз лично не разбирам манията за подмяната на телефон със следващо поколение, защото просто е ново поколение, но и много хора не разбират моята мания за смяна на видео картата с по-нова, въпреки че старата ми върши работа, та всеки луд с номера си както се казва :)

Link to comment
Share on other sites

аз само заради камерата бих си угодил да се набутам с s7

Тя не е ли същата като на s6? Някой разбира ли от бойлери? Какво означава като капе от клапана, въпреки че въобще не е увеличен на макс и горе термостата не го показва висока температура?

Link to comment
Share on other sites

Тя не е ли същата като на s6?

Не, не е същата, а доста сериозна крачка напред, особено ако се сравни с камерата на Oneplus One примерно. От S6 на S7 май наистина няма смисъл да се ъпгрейдва, но от всичко останало си струва със сигурност.

 

Аз кадри от бордова камера не видях в този клип. Всичко е наземни камери, а от 6.45 минута нататък започва компютърна анимация.

 

ПП. Ето го видеото от бордовата камера:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q-FltpndeIs

Link to comment
Share on other sites

 

Аз кадри от бордова камера не видях в този клип. Всичко е наземни камери, а от 6.45 минута нататък започва компютърна анимация.

 

Ама е красиво. :)  Ай наздраве.

Link to comment
Share on other sites

Кой, кой...Аз, кой :D Кво са едни 11 кила товар...

Амм нищо бре, ама като сложиш и раницата с дрехите, и манджата, и другия инвентар...то си стана пълно бойно 20 кила и нагоре...Трудно се мъкнат...Аз като напълня 70 литровата и идва малко зор.Щерката носи само шише вода (1,5 л + 0,5 л с ракия, мдаа ракия), малко дрехи с няколко сандвича в нейната раница...Тази година може да й връча 42 литровата с повече багаж, вече порасна достатъно да мъкне...Както и да е, важното е излети да има....все се ядосвам, че има толкова места където не съм бил, ама пусто мин.година с това моето заболяване пропуснах много...А за тази съм решил поне два-три върха да направя...да видим как ще ми дойде.Пък ако съм добре, ще видим....

Link to comment
Share on other sites

До 35кг не съм имал проблем. Нагоре вече ми е трудно. До 40 съм успявал, като съм го играл шерпа, на кратки отсечки от по няколко километра. Но за дълги преходи горната граница ми е 27.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...