Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тя трябваше да е комунистическа така като гледам на къде бие мнозинството.

Най-добре ми дайте пълна власт, без Хелзингски комитети и подобни и за 2-3 години така ще оправя държавата, че ще има растеж по 15-20 % на БВП, няма нужда от лявоцентриски и десни глупости :D

Link to comment
Share on other sites

Няма да гледам нетфликс докато карам за работа. Не успях да видя куката и сега ще трябва да купувам обяд на някой съдия за 150 кинта за превишена скорост. Да го еба. Че е и петък 13ти.

Link to comment
Share on other sites

Няма да гледам нетфликс докато карам за работа. Не успях да видя куката и сега ще трябва да купувам обяд на някой съдия за 150 кинта за превишена скорост. Да го еба. Че е и петък 13ти.

:Facepalm: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да се плясна толкова силно по челото, ще си нанеса постоянни мозъчни увреждания...

Link to comment
Share on other sites

:Facepalm: :lol:

Не е смешно. И на училище ме пратиха иначе ще остане в досието. Губят ми времето с глупости. Виновен съм, но ме спря само защото бях първа кола. Всички караха с толкова. Ако го бях видял щях да намаля с 5 мили и край. Да ги бях изиграл на комар нямаше да ме е яд толкова колкото да пълня тая продънена хазна.
Link to comment
Share on other sites

Ако това ще те успокои...навсякъде е същото. Пред 2 дена имаше акция за каращите в бус-лентите. Дават по телевизията как ги глобяваха и...познай - час пик и всичките ленти пълни с коли ; спират първия каращ в автобусната лента...започват да му пишат акта и докато се разправят с него в същата бус-лента минават още 10 коли и тях никой не ги спира. :P

Link to comment
Share on other sites

Ко прайте ве, паляци?

 

П.п. Чета, чета коментари и ми става едно спокойно такова, че има и далеч по-изпростял народ от мен... :))

 

Беше обещал да пращаш кадри от Клоаката, мисир! Дай да видим дойдоха ли вече първата вълна германци  :grin:

 

Тамън си мислех да не си Пандаревquit-нал и ти :)

 

Fixed - нали така е модерно, по програмистки?

 

Изрично казах, че човекът си има работа, както и Наско, който "маже и пие бира" и доста колоритно е отсвирил нета, за което му се възхищавам. 

 

Тя трябваше да е комунистическа така като гледам на къде бие мнозинството.

 

Ще ти отделим ръководен пост в гей секцията - споко. 

Link to comment
Share on other sites

Защооооо, защооооо, защоооо?!?!

Умряха ми и последните мозъчни клетки, които образованието и работата като касиер не можаха да ми убият...

 

http://m.vbox7.com/play:8fb279d3ce

Link to comment
Share on other sites

Що бе...виж к'во е яко и отново в тон със глобалните теми, които винаги подхваща в песните си...само не успях да преброя колко пъти се повтаря основния слоган (онуй за фермата)...почнах, само че към средата му загубих бройката, но за 5+ минути в това темпо със сигурност е трицифрено число - Y.M.C.A. Forever :gayviolet:

 

П.П. Виж...обаче бюджета за клипа успях да сметна - някъде между 90 и 100 лева + няколко бири за почерпка на 'екипа'. :D

Link to comment
Share on other sites

На момента, в който се заглавието на клипа го затворих. Този е по-опасен за мозъчните клетки от Джорджано, Дражето и Г.П. взети заедно...

Link to comment
Share on other sites

Ще ти отделим ръководен пост в гей секцията - споко.

 

Не пиши по форуми и социални мрежи като си пиян, моля те. Добиваш някаква такава имагинерна смелост и прекрачваш всякакви прагове на фамилиарничене и нормално социално поведение.
Link to comment
Share on other sites

Щом са калкулирали такава цена, със сигурност са някаква известна в гейминг средите фирма...аз затова написах "непознат (за мен) бранд". А че издевателстваш над мишката докато геймваш - то се подразбира, но пък аз я ползвам всекидневно между 10 и 16 часа в зависимост от това какво имам да правя в конкретния ден...и не ми казвай, че ползваш тази мишка 2 в 1...и за геймване, и за работата ти. ;)

 

Един колега си купи това преди месец да си цъка игрички.

 

http://madcatz.com/rat-pro/

 

Ще оставя удоволствието да видиш цената на теб. :)

Дори не знам как да коментирам.

Link to comment
Share on other sites

Цената не ме впечатлява - казвали сме тука многократно, че кефът няма цена и че всичко опира до конкретни финансови възможности. А копия на тази "трансформърс" мишка отдавна съм виждал при китайците - естествено на нищожна цена спрямо оригиналната, но никога не съм се изкушавал да си взема такава, при положение, че ползвам перфектната за ръката ми и за работата ми мишка, която вече е станала продължение на ръката ми...затова предпочетох да си взема от същата още 2 резервни, за да не изпадам в шок като Пешо, ако някой ден нещо спре по мишката...просто взимам следващата, а развалилата се ще отиде със засилка към кошчето ; засега първата държи де... ;)

Освен това забелязах китайски вариации в уж еднаквите модели - понеже светят в различен цвят, в зависимост от избраната резолюция, едната примерно държи без активност цвета 3 секунди, след това отива в стендбай, намалявайки интензитета на диода и оставайки да пулсира само в червен цвят ; другата пък след тия 3 секунди също отива в стендбай, но осветяването й от горната страна (която е малко като змийска или крокодилска кожа) се запазва, като започва да сменя плавно всички цветове на дъгата...абе китайци...всеки с неговите си иновации.

И въпреки, че ръката ми е доста голяма, гледай как ми запълва дланта почти изцяло...точно това, дето търсех...

 

00ca2d8d375255e0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Беше обещал да пращаш кадри от Клоаката, мисир! Дай да видим дойдоха ли вече първата вълна германци

 

От бачкане нямам време да ги гледам германците, нито кифлите по цици на плажа...

С две думи, бачкам та се късам!

https://goo.gl/photos/uwM2wWG1p573ydha8

Link to comment
Share on other sites

Цената не ме впечатлява - казвали сме тука многократно, че кефът няма цена и че всичко опира до конкретни финансови възможности. А копия на тази "трансформърс" мишка отдавна съм виждал при китайците - естествено на нищожна цена спрямо оригиналната, но никога не съм се изкушавал да си взема такава, при положение, че ползвам перфектната за ръката ми и за работата ми мишка, която вече е станала продължение на ръката ми...затова предпочетох да си взема от същата още 2 резервни, за да не изпадам в шок като Пешо, ако някой ден нещо спре по мишката...просто взимам следващата, а развалилата се ще отиде със засилка към кошчето ; засега първата държи де... ;)

Освен това забелязах китайски вариации в уж еднаквите модели - понеже светят в различен цвят, в зависимост от избраната резолюция, едната примерно държи без активност цвета 3 секунди, след това отива в стендбай, намалявайки интензитета на диода и оставайки да пулсира само в червен цвят ; другата пък след тия 3 секунди също отива в стендбай, но осветяването й от горната страна (която е малко като змийска или крокодилска кожа) се запазва, като започва да сменя плавно всички цветове на дъгата...абе китайци...всеки с неговите си иновации.

И въпреки, че ръката ми е доста голяма, гледай как ми запълва дланта почти изцяло...точно това, дето търсех...

 

00ca2d8d375255e0.jpg

LINK!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?

 

 

пробвам и тук барем поддадеш :moon:

Link to comment
Share on other sites

Хубуу де...стига си плакал - ей ти линк.

 

 

LINK!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?

 

 

пробвам и тук барем поддадеш :moon:

Heloooo? :lol:

Какво повече искаш, не знам....Само мрънкаш, аааамаха...пък, голямо момче си уж...

Link to comment
Share on other sites

Колеги трябва ми "сладък пелин" това е билка, която е доста рядка. Има няколко вида "пелин", но на мен ми трябва само сладък. Трябва ми за дядото, че я е закършил доста.

Да ме свържете с някой, който може да помогне... билкар?

Link to comment
Share on other sites

Баси, пуснали са Doom. Чудя се да си вдигна ли задника до магазина и да пуцам по зверове тази вечер. :lol:
 

Догодина Евровизията май ще е в Австралия :)

Догодина в Австралия, а следващата на Марс. :lol:

Иначе Австралия участва в Евровизия, обаче Америка е отрязана от достъпа до гледането на финала в тубата. Идиоти.

Link to comment
Share on other sites

Защо по дяволите тия саунд барове са толкова пари. Едно Босе е 600 долара, а представлява една пръчка и бас. Кое му е по- доброто от втора ръка джамо или jbl 5.1 с рисийвър

Link to comment
Share on other sites

Не пиши по форуми и социални мрежи като си пиян, моля те. Добиваш някаква такава имагинерна смелост и прекрачваш всякакви прагове на фамилиарничене и нормално социално поведение.

 

Ангеле, като изключим факта, че е леко трудно да съм пиян в 7 сутринта, то ти си може би последния човек, който може не само да се опитва да ми казва какво, къде и кога да пиша, но и каквото и да е изобщо. Ако пък приемаш подобни неща насеризозно, то ти си този, който има сериозен проблем. 

 

От бачкане нямам време да ги гледам германците, нито кифлите по цици на плажа...

С две думи, бачкам та се късам!

https://goo.gl/photos/uwM2wWG1p573ydha8

 

Ой на дяда - освинен, с въдичка... Да те ожалим направо... Аз си викам ще покаже нек'ви цици, той риби снимал... :laughing: 

 

А ние тук се блъскаме в градината като ненормални... :moon:  

Link to comment
Share on other sites

Защо по дяволите тия саунд барове са толкова пари. Едно Босе е 600 долара, а представлява една пръчка и бас. Кое му е по- доброто от втора ръка джамо или jbl 5.1 с рисийвър

Защото гледаш BOSE. С нищо не са по-добри, просто запълват нишата, в която хората искат по-добър звук от тоя на телввизора, а нямат място къде да го сложат.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...