Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мда добре се получи днес,покарахме си времето беше с нас...Е има винаги диванета но като цяло мина без инциденти...Горе на Бачково беше лудницата,имаше хора чак от Варна... Рапторе тая каска освен на фаца за друго не става ;)

 

Красота си е на чутура със съответна машина

 

Един въпрос ме мъчи след днешните варварски атентати в Брюксел. Как така се получи, след като Русия уж съсипаха ИДИЛ от бомби, унищожаваха по 300 ислямисти на всеки един бомбен рейд, натикаха ги в миша дупка и т.н. и т.н., в един момент шепата останали ИДИЛ-човци решиха да си отмъщават на горките еврогейски белгийци? :blink:

 

Верно ли си толко зУе??? 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

И да те попитам друго: Защо ги нямаше тези, преди да изакат САЩ това лайно в Сирия, против най-лошия диктатор Асад?

 

Атентати е имало и през 70те още.

Link to comment
Share on other sites

Атентати е имало и през 70те още.

 

И сега тия да ги отсвирим ли? 

 

Помни ми думата - до 3-4 месеца, след като се олапат медиите, ще има нови - дайте да залагаме къде!

Link to comment
Share on other sites

В Белгия има най-много джихадисти на човек от населението, и те неса сирийци, авганци и тн. Те са си белгийски и аналогично с парижките атентати френски граждани, и в тоя случей някой пак да намеси Русия, е меко казано тъпоумно и лишено от всяква логика...

Link to comment
Share on other sites

Атентати е имало и през 70те още.

То атентати е имало винаги - нали и Левски някъде пишеше, че бил терорист :) Имам предвид точно от тези елементи Даеш.

Link to comment
Share on other sites

Помни ми думата - до 3-4 месеца, след като се олапат медиите, ще има нови - дайте да залагаме къде!

 

Това аз го казах още преди месеци, когато обсъждахме темата за мигрантите, голяма част от които просто не са никакви бежанци, а здрави-прави мъже в разцвета на силите си. След това го повторих още веднъж, когато бяха направили атентата в Париж, като казах, че това е само началото и за подобни самовзривяващи се камикадзета в различни европейски градове тепърва ще има да слушаме. Проблемът е, че сме много "ларж"...чак до лицемерност, а след всеки атентат всички слагат по един хаштаг "#Аз съм Париж (Брюксел... или там каквото има да следва)...". После всички европейски лидери остро осъждат поредния терористичен акт, изказват искрени съболезнования на близките на загиналите и слагат по едно цветенце в натрупания куп на мястото на атентата. И така - до следващия път, следващия хаштаг и следващото цветенце в памет на загиналите.

Link to comment
Share on other sites

Мислиш ли преди да постваш?

 

Мда, а ти?

Това аз го казах още преди месеци, когато обсъждахме темата за мигрантите, голяма част от които просто не са никакви бежанци, а здрави-прави мъже в разцвета на силите си. След това го повторих още веднъж, когато бяха направили атентата в Париж, като казах, че това е само началото и за подобни самовзривяващи се камикадзета в различни европейски градове тепърва ще има да слушаме. Проблемът е, че сме много "ларж"...чак до лицемерност, а след всеки атентат всички слагат по един хаштак "#Аз съм Париж (Брюксел)..."...и там каквото има да следва. После всички европейски лидери остро осъждат поредния терористичен акт, изразяват искрени съболезнования на близките на загиналите и слагат по едно цветенце в натрупания куп на мястото на атентата. И така - до следващия път, следващия хаштаг и следващото цветенце в памет на загиналите.

Дори и без тези мигранти из Европа има достатъчно други, които са местни и отраснали там 2ро, 3то поколение, които се поддават на пропагандата и се зачисляват идеологично към "свещената им война". Дано да греша, но според мен въобще не е произволно избрано времето за атентатите - тази седмица е католическият Великден и според мен с цел ги правят точно сега изрудите

Link to comment
Share on other sites

Дори и без тези мигранти из Европа има достатъчно други, които са местни и отраснали там 2ро, 3то поколение, които се поддават на пропагандата и се зачисляват идеологично към "свещената им война". Дано да греша, но според мен въобще не е произволно избрано времето за атентатите - тази седмица е католическият Великден и според мен с цел ги правят точно сега изрудите

 

Да, има си ги от години, но с огромната маса, която мина безпрепятствено през границите на всичките държави и се разсели в Германия, Швеция и т.н. (90% от тях без абсолютно никакви документи)...та с тая огромна милионна маса навлезнаха и доста вредни елементи, които никой не ги знае кои са, откъде са дошли и за какво са дошли. И едно е между всички араби, живеещи от години в Европа да има някакви 1000 човека, симпатизиращи на ИДИЛ, съвсем друго е, заедно с мигрантския поток да навлезнат пресни-пресни още едно 10 000 я симпатизиращи, я идващи директно по поръчка. С тоя огромен неконтролируем човешки поток нещата се влошиха и само ще се влошават занапред.

Link to comment
Share on other sites

То атентати е имало винаги - нали и Левски някъде пишеше, че бил терорист :) Имам предвид точно от тези елементи Даеш.

 

Е нали американците били виновни, че свалили Асад. Преди това за какво са били виновни? Кво ли питам като знам, че отговора който ще ми кажеш е, че са виновни защото поддържат евреите ама навремето като са се включили от грешната страна във войната - нека им сега :P

Link to comment
Share on other sites

Е те отмъщават затова, че белгииската полиция залови ония симпатяга преди няколко дни. Сигурно са се опасявали, че ще им намерят арсенала и са решили да го оползотворят.  

А по отношение на руснаците - нали вече им свалиха няколко пътнически самолета. 

Е хубаво де, ама как да се върже логиката? Един арестуван в Белгия (даже не е убит) срещу колко хиляди унищожени ИДИЛчовци в Сирия (Виден да каже точната бройка, че аз не я знам, само знам, че трбява да са хиляди)? Изобщо не се връзват нещата. Също и логиката, че в Русия било затегнато много положението и затова не искали да правят атентати там, издиша много сериозно. Преди една година чеченски бандити (с които е пълно в ИДИЛ) застреляха съвсем спокойно Борис Немцов точно под стените на Кремъл на едно от най-оживените места в близост до Червения площад. Та и тази нишка в "логиката" се къса здраво. Иначе за какви руски самолети става въпрос, аз знам само за един?

Link to comment
Share on other sites

Един въпрос ме мъчи след днешните варварски атентати в Брюксел. Как така се получи, след като Русия уж съсипаха ИДИЛ от бомби, унищожаваха по 300 ислямисти на всеки един бомбен рейд, натикаха ги в миша дупка и т.н. и т.н., в един момент шепата останали ИДИЛ-човци решиха да си отмъщават на горките еврогейски белгийци? :blink:

Ти сериозно ли?

Не го очаквах от теб.....

 

П.п. Сигурен ли си, че онова беше пура, а не нещо дизайнерско?

Link to comment
Share on other sites

Пък аз, понеже съм смрадливо, подозрително и недоверчиво същество, искам някой да ми обясни как така са станали няколко взрива в строго охраняван обект като летище и потенциално застрашен обект, като метро? Оставяме настрана това, че за всичко е виновен Путин, оставяме и Сирия, оставяме ИДИЛ, поели отговорност за атентата - тва може всеки да го направи с едно телефонно обаждане. Айде ся ми обяснете - как? Даже в нашето миризливо летище има датчици за азот-съдържащи вещества. Кво да си говорим за Брюксел... Мирише, момчета и момичета, мирише много. Нямам предвид никаква конспирация. Чисто логически мисля.

Link to comment
Share on other sites

Ти сериозно ли?

Не го очаквах от теб.....

 

П.п. Сигурен ли си, че онова беше пура, а не нещо дизайнерско?

Ъхъ, нещо друго сериозно по темата?

 

Пък аз, понеже съм смрадливо, подозрително и недоверчиво същество, искам някой да ми обясни как така са станали няколко взрива в строго охраняван обект като летище и потенциално застрашен обект, като метро? Оставяме настрана това, че за всичко е виновен Путин, оставяме и Сирия, оставяме ИДИЛ, поели отговорност за атентата - тва може всеки да го направи с едно телефонно обаждане. Айде ся ми обяснете - как? Даже в нашето миризливо летище има датчици за азот-съдържащи вещества. Кво да си говорим за Брюксел... Мирише, момчета и момичета, мирише много. Нямам предвид никаква конспирация. Чисто логически мисля.

Виж сега, тия датчици не ги слагат на входа на летището. Сериозните проверки и сканиране на багаж се правят в зоната за сигурност и след като багажа се чекира. В зоната за общ достъп, в която всеки влиза и излиза (посрещачи, изпращачи и всякакви) ситуацията е малко по-различна. Там трудно можеш да проверяваш всеки влизащ и излизащ. Та тия конспирации са ти леко пресилени и не почиват на никаква логика.

 

ПП. Не знам дали Путлер е виновен, но пък целите на ИДИЛ и Кремъл нещо доста подозрително взеха да съвпадат. И едните и другите се целят в европейската "толерастия" (руска дума, използвана от Кремъл в хибридната им война срещу Европа), а уж би трябвало да се бият безмилостно едни срещу други. И едните и другите отприщиха масови бежански потоци към Европа, едните режейки безразборно глави, а другите бомбардирайки безразборно цивилно население. Оставям настрана дребни подробности като това, че основните лидери в ИДИЛ са бивши генерали на Саддам, минали навремето през обучение в КГБ, както и наситения с чеченци личен състав на ИДИЛ. Абе съвпадения. Значи докато руснаците мятаха яко бомби в Сирия срещу (уж) ИДИЛ, същите се оказаха, че са изграждали сериозни терористични мрежи в Европа с мащабни планове за атаки. Абе и това е някаква случайност. Изобщо твърде интересни случайности.

 

ПП2. Масовата реакция откъм Кремъл на атаките в Брюксел е гадно злорадстване, достигащо почти до трудно скрит кеф. Ето какво каза Алексей Пушков председател на комисията по външна политика в руската Дума:

„Пока Столтенберг, себя не помня, сражается с мнимой “росс. угрозой” и размещает войска в Латвии, у него под носом, в Брюсселе взрывают людей”

И това е само една малка част от изразеното злорадство. Ако тия се чувстваха заплашени от ИДИЛ (както и би трябвало логично да е), дали биха си позволили подобно поведение?

Link to comment
Share on other sites

:popcorn:

Чакам да намерят на местопрестъплението заповед, подписана от Путин, бутилка водка, мечи стъпки и струна от балалайка.

Link to comment
Share on other sites

:popcorn:

Чакам да намерят на местопрестъплението заповед, подписана от Путин, бутилка водка, мечи стъпки и струна от балалайка.

Опита ти за ирония не се получава. По-добре се опитай да обясниш някак си горните съвпадения. Или поне защо ИДИЛ са организирали такава мащабна терористична мрежа срещу европейската "толерастия", вместо да ходят да взривяват онези, които уж ги сринаха от бомбардировки и ги навряха в миша дупка.

Link to comment
Share on other sites

Щото е по-лесно. Колко бежанци влязоха в Европа и колко в Русия? Колко рускини бяха изнасилени от бежанци по улиците и площадите, и колко европейки? Гледах снимки от мястото на взривовете... Тия терористи-смъртници бая обемен багаж с експлозиви ще да са мъкнали, за да направят такива разрушения. Някак си, ебати залата, да се разпердушини така.... 

Ред. Да не забравяме, че в Европа от години си има радикален ислям и просто новите попълнения идват на готово, само някой трябва да закара бомбите на място. Стига ли ти като отговор? Или наистина трябва да се намери заповед от Путин?

Ред.2 - И това, че ИДИЛ са поели отговорността, за мен нищо не значи.

Link to comment
Share on other sites

В повечето европейски летища на които съм бил не е никакъв  проблем да вкараш каквото си поискаш за нашето пък да не отваряме дума хич.Ако има купени хора от персонала нещата стават страшни...

Link to comment
Share on other sites

Само че един доста голям факт се избягва с намеците, че видиш ли, всички бежанци са сирийци и бягат от лошите бомби на руснаците. 80%-90% от тях са всякви други, но не и сирийци...

Link to comment
Share on other sites

Опита ти за ирония не се получава. 

 

Напротив - ПЕРФЕКТНО се получава, както и приказката на Галицин. Ставаш смешен вече... Какво те е продухало така не знам, но пак ще кажа - желЕзна пропаганда - ти си перфектен резултат.... 

Link to comment
Share on other sites

 

Кажи ми само, какво мислиш за това което казва този бивш американски пехотинец, особено между 6:30 и 8:30 минути, глупости ли са или доста логични въпроси зададе?

Link to comment
Share on other sites

Само че един доста голям факт се избягва с намеците, че видиш ли, всички бежанци са сирийци и бягат от лошите бомби на руснаците. 80%-90% от тях са всякви други, но не и сирийци...

 

Добрютро! Това е всеизвестен факт - реалната част на бягащите от военни действия в техния регион е малък процент, в сравнение с присламчилите се, просто желаещи по-добър живот, а и почти всички мигриращи по някакъв "странен" начин са си загубили документите, но пък са си запазили телефоните. От останалата мъничка част мигранти, които все пак представят някакви документи, се оказва, че част от тия документи са или подправени, или напълно фалшиви. И най-кофти в цялата ситуация е, че всички тия огромни маси без документи се сдобиват с нова самоличност, базирана единствено на думите им. Споменах в друга тема за сирийския преводач, който от няколко години работи на българската граница с пристигащите мигранти. Подозирах, че т.нар. "проверки-сверки" са проформа, защото доста трудно ще свериш за ограниченото време, с което разполагаш при толкова много хора, дали поредния без документи, който твърди, че е от едикъде си...е наистина от там и наистина се казва така. Човекът (сирийският преводач) си каза, че като елиминират явните несъответствия (примерно афганистанец не знае и дума арабски, но твърди, че е от Ирак), на останалите просто им преиздават документи или временни такива, само въз основа на техните показания - това сверки по общини, кметства или там каквото се водят в съответните страни - никой не прави, а и е невъзможно да се направи при толкова огромна маса хора.

Link to comment
Share on other sites

Е хубаво де, ама как да се върже логиката? Един арестуван в Белгия (даже не е убит) срещу колко хиляди унищожени ИДИЛчовци в Сирия (Виден да каже точната бройка, че аз не я знам, само знам, че трбява да са хиляди)? Изобщо не се връзват нещата. Също и логиката, че в Русия било затегнато много положението и затова не искали да правят атентати там, издиша много сериозно. Преди една година чеченски бандити (с които е пълно в ИДИЛ) застреляха съвсем спокойно Борис Немцов точно под стените на Кремъл на едно от най-оживените места в близост до Червения площад. Та и тази нишка в "логиката" се къса здраво. Иначе за какви руски самолети става въпрос, аз знам само за един?

 

Мисля, че нещата са по-прости отколкото да се търсят конспирации. Ония, който го заловиха преди няколко дни е имал място където е съхранявал беоприпаси и взривоопасни вещества. Неговите дружки са се панирали след залавянето му и са решили да се гръмнат преди полицията да ги е посетила по адресите. 

 

А за руските граждански самолети - вероятно си прав, че е само един. 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...