Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Нищо не е разгадано!

Аню още не се е произнесъл...

Освен ако Ангел не си е купил Мерцедес. На мен ми изглежда на новата S класа.

Доколкото успявам да видя той е нещо сватбар.

 

Стефчо къде скокна, коя е Джулиана и за чий коментираме гумени патки обаче - не можах да разбера... :)

Мадамата дето Галя нещо скокна срещу нея. Пластмасова или не. На половина от тука ще ви станат пилците. :). Аз лично няма да я върна. Освен това циците и са мед.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Стефчо, батьовата, ако визираш тоя урунгел от линковете на Пламен... не знам. Почвам да се притеснявам.

хубави на пипане цици и меки устни. Какво искате. Сега е свалила още и пълен куродръвец
Link to comment
Share on other sites

А както знаем, Стефчо трансовете го налазват.

Не, не.... Както знаем, Стефчо твърде късно се усеща, че трансовете го налазват.

Link to comment
Share on other sites

Не, не.... Както знаем, Стефчо твърде късно се усеща, че трансовете го налазват.

 

:laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Стефче, не мъж или жена, то на човек не мяза тоя урод... Какво пиеш там бе, братле? Да не ти слагат нещо в Короната? 

Link to comment
Share on other sites

Ако говорите за това страшно чудовище, дето Пламен го пусна малко по-назад и аз почвам да се притеснявам за Чефо. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Покрай фейсбук-снимката с патенцата на Ангел се сетих за още една причина защо форумът от доста време е замрял. Преди си мислех, че OLX, Базара и подобните сайтове са основната причина, но това всъщност касае само търговския раздел, а като изключим напрегнатото ежедневие на хората, голяма част от които пътуват из страната и чужбина и хич не им е до форуми, друга основна причина е точно ФБ, защото днес почти всеки кисне само вътре, а от по-малките има такива, които даже не знаят за съществуването на разни форуми...на тях фейсът им е предостатъчен за ежедневната комуникация.

 

П.П. Има ли още някой такъв идиот като мене, дето все още няма акаунт във фейса?

Link to comment
Share on other sites

То фейса вече залязва. Аз имах един профил без снимки и т.н. само следях обновления от подбрани страници ама някои се отказаха други ги разводниха и от доста време не съм влизал. То веднъж като се откачиш после не става пак да влезеш в час.

Link to comment
Share on other sites

 

 

П.П. Има ли още някой такъв идиот като мене, дето все още няма акаунт във фейса?

Идиот?!? Не мисля, че липсата на ФБ акаунт те прави идиот.

Аз лично имам един, който съм регистрирал с фейк имейл и от чужд телефон, нямам приятели, снимки или каквато и да е информация. Предназначението му е само разглеждане на съдържание, изискващо логване.

Link to comment
Share on other sites

Идиот?!? Не мисля, че липсата на ФБ акаунт те прави идиот.

 

Ами аз поне се чувствам като такъв когато видя поредната реакция на някой срещу мен (обикновено е израз на голяма изненада), когато му кажа, че ще му пратя дадена песен на електронна поща, защото нямам FB акаунт и няма как да му я пратя там. Това да имаш в днешно време FB акаунт явно се счита за даденост.

Link to comment
Share on other sites

и аз не ползвам тая платформа, не виждам файда от нея, поне до сега

 

по Вайбър, Скайп, Хенгаутс и с обикновен смс/обаждане си свършвам идеална работа, сайтовете които ме интересуват имат g+, другите ги чета с flipboard, feedly

Link to comment
Share on other sites

Някой да ме светне каква е красотата в такива джуки като на гумена кукла, освеночевидната нецензурна полза от тях :-)

 

Turn off this option! SM-G900F Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Като гледам грам не сте схванали каква е идеята на ФБ...

Това е защото четем между редовете и отдавна сме разбрали, че 2 и 2 по принцип е 4, понякога 5 и само в извънредни случаи е 6 ;)

 

Някой да ме светне каква е красотата в такива джуки като на гумена кукла, освеночевидната нецензурна полза от тях :-)

 

Красота е естетическа норма. В случая норма няма, само нагон.
Link to comment
Share on other sites

П.П. Има ли още някой такъв идиот като мене, дето все още няма акаунт във фейса?

 

Преди бая години аз бях един от първите, които си направи лицекнига (заради жена) и после пак заради нея го изтри :). И така нямах лицекнига близо 5 години, докато не ми се наложи да си направя заради работата преди 2. Като цяло facebook е пълен шит и клюкарница и нищо не изпускаш, но поне бързо се комуникира с много народ.

 

ПС. Все още се блазня да го тръкна, но бая хора ще се затръшкат, та за момента се възпирам, колкото и да не я понасям тази "социална" платформа...

Link to comment
Share on other sites

 "социална" платформа...

Ти обикновен лЕберал ли си, или отявлен копейкаджия?

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, много яки паточки. Имам жълта такава, може да ги направим тройка :D

От Джъмбо ли са ти?

Това не е моята кола. Ауди А5 на един колега е. Мога да го питам от къде са патките. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...