Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не е баш така... Тия явно са някакви главатарчета. 

 

Стана ми интересно, ще го следя.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не е баш така... Тия явно са някакви главатарчета. 

 

Стана ми интересно, ще го следя.

 

Абе нищо случайно няма. 

 

Обаче приказката, че циганина си е циганин навсякъде си е тотално вярна... Същите стойки и чалъми, театро от жените, пускане на деца напред и т.н... 

 

Наско, прави ли ти вчепетление мъжът в 1:15 дето гони мангала? Няма щит и палка, само с качулка е... 

Link to comment
Share on other sites

Не е баш така... Тия явно са някакви главатарчета. 

 

Стана ми интересно, ще го следя.

Абе мамка им и криви кратуни.... Тва, явно мангалите по цял свят са като нашенските, все едно един хyй ги е правил.....

Link to comment
Share on other sites

Аман от това толерантно отношение, тук трябваше да им натрошат кокалите до посиране, барабар с жените и децата на тези отрепки!

Link to comment
Share on other sites

Нашенските са малко по-гадни...а иначе гледам ония с палките повече плашат и почти не бият.

E... Той кютекът ще е после.... в интимна обстановка.... Щот, тъй като гледам, бая криви мутри бяха изпозакопчали.

Ама не бива да им се радваме на омоновците, понеже това там е отвратително гнусната и фашизирана Русия, а в наща цъфнало напреднала държава такива работи няма как да се случат! Тук веднага, вместо бой и възстановяване на обществения ред, щяха да се спретнат едни ми ти кръгли маси..., едни ми ти три-четири-пет странки, щяха измежду дъските на дюшемето да изпълзят едни ми ти защитници на човешките права. И на края държавата мъдро и тежко щеше да отсъди, че да, зганта е била в правото си, понеже са мангали и щеше да им гарантира пожизнено право да си крадат от газопровода...

 

Горното вече се е случвало у нас, ама не с газ, а с ток..., социални помощи без дори ден трудов стаж, безбройни пълчища унтерменше-та изхранващи се и лекуващи се с НАШИТЕ пари. Като държавата е гарантирала същите права и на гнидите, дето дрискат безразборно след себе си.... Сеш'са, нали!?!

Link to comment
Share on other sites

Би могло да го удари по джоба ако му вдигнат данъците, а за подобно нещо не се говори.

 

 

Част от бизнеса ни е в Аризона и проблемът не са ни нелегалните мексиканци. Харченето на федерални и държавни пари за огради вместо за нещо по смислено (образование, насърчаване на иновациите) предполагам, че би имало негативен резултат върху икономиката. Един колега даже предлагаше да се отворят предприятия в северно Мексико за да няма смисъл даже някой да се пробва да пресича нелегално. Така вероятно няма да се налага да се повдига и въпросът за оградата.

 

А за Тръмп, препоръчвам ви да му гледате интервютата през 80-те и 90-те.

Link to comment
Share on other sites

Тоя Тръмп да вземе да се метне от ония мост дето е до Хуувър дем-а. И аз не харесвам мексиканци и негри щото ги храня, но поне да не закача тия дето бачкаме и го правим още по-богат.

Link to comment
Share on other sites

Колко истина има понякога в сайтове като onion или не!новините:

 

8219_1.png

 

http://www.nenovinite.com/ne/politika/8219/

Тоя Тръмп да вземе да се метне от ония мост дето е до Хуувър дем-а. И аз не харесвам мексиканци и негри щото ги храня, но поне да не закача тия дето бачкаме и го правим още по-богат.

Чефо, признавам, че не съм го слушал, но от това, което ми разправят моите хора там (а те го слушат внимателно) - той иска да разкара нелегалните. Легалните имигранти са си ок

Link to comment
Share on other sites

Защо като наречеш някой патриот той се гордее, а като го наречеш расист се обижда?

Щото да си патрЕот е модерно, а да си расист не е :D

Link to comment
Share on other sites

Защо като наречеш някой патриот той се гордее, а като го наречеш расист се обижда?

Защото патриот и расист са две различни понятия.

 

EDIT: Grimjaur ти е отговорил.

Link to comment
Share on other sites

Щото да си патрЕот е модерно, а да си расист не е :D

Аз пък съм расист! Гордея се с това. И да..., не е плод на нечия пропаганда.

Да оставим на страна колко ми пука кое е модерно и кое, не...(там Аню е светило и трябва да се слуша, ама аз пък няма, щот хич не ми пука!)

Link to comment
Share on other sites

Колко истина има понякога в сайтове като onion или не!новините:

 

8219_1.png

 

http://www.nenovinite.com/ne/politika/8219/

 

Чефо, признавам, че не съм го слушал, но от това, което ми разправят моите хора там (а те го слушат внимателно) - той иска да разкара нелегалните. Легалните имигранти са си ок

Не става. Няма как. Нелегалните са десетки милиони сигурно. Те пък колко мизерна работа вършат и по колко часа на ден, не е истина. И негрите не се хващат да я работят. Освен това има неща, които ме засягат мен лично и не искам той да печели, освен това е клоун. Щял да изчисти страната... За 800 дни сигурно.
Link to comment
Share on other sites

Случката с мангалята продължава. Ще бъдат съборени около 130 къщи.

Копейкаджия!

Ти съвест нямаш ли, ве..., та продължаваш да промотираш събития ставащи в такава прогнила, фашизирана, путлераска и изпаднала държава, ъм!?!

Link to comment
Share on other sites

Тц. Аз съм путлераст, я колко пъти ме обявяват за такъв... Ма случайно се подразбрало, че половината от тия на клипчето шиткат дрога... Ти как мислиш, а?

Link to comment
Share on other sites

Тц. Аз съм путлераст, я колко пъти ме обявяват за такъв... Ма случайно се подразбрало, че половината от тия на клипчето шиткат дрога... Ти как мислиш, а?

Ас нищо не мисла! МРАЗА да мисла! Маам в момента парчета от свински и телешки трупове, наливам вкиснато грозде и хич ми не дреме!

И престани да фичиш тая гнило-комунистическа,,путлерастко-фашисизирана и изобщо не съществуваща държава!

 

П.п. КОПЕЙКАДЖИЯ!

 

П.п.2  Ники, нещо....?

 

П.п.3 Кръстник, ами ти?

Link to comment
Share on other sites

Кое му е толкова нереалното? Ала бала ударчета срещу не защитаващ се противник...

 

Техника, бързина, перфектното познаване на тялото и т.н. От какво да се защитават? Явно не си схванал идеята на демонстрацията.

Link to comment
Share on other sites

И са две различни неща.

 

Чак толкова да са различни. Едното е да се гордееш и да обичаш мястото, където живееш и хората, които живеят там, традициите и обичаите, да се възхищаваш на националните постижения и да искаш да ги опазиш.

 

Расизма е горе-долу същото, но разширяваш понятието до целия континент (образно казано защото всяка раса до един момент е живяла на отделен континент или част от него)

 

Случката с мангалята продължава. Ще бъдат съборени около 130 къщи.

Абсолютно правилно. Поглеждаме закона какво пише - незаконното строителство подлежи на събаряне. Незаконното включване в газопровод (водопровод, електропровод и т.н.) подлежи на санкция и изключване. Някак ненормално ми се струва да се очаква нещо различно като реакция. Ама без значение какви са - цигани, българи, руснаци, танганайци - те са нарушители на закона, а в закона това пише. То и на мен не ми харесват някои закони ама като не си платя данъците сами ще дойдат да си ги вземат. С ЛИХВИТЕ!

 

А след като е имало и опити за физическа разправа подлежат и на арест.

 

 

П.п.2  Ники, нещо....?

За кое? Ако е за случката с мангалите в Русия - то просто няма нужда от коментари. Има си закон - той трябва да се спазва.

 

PS: Путин на моменти взима много правилни решения (действайки абсолютно авторитарно). Което само подкрепя моите тези относно монархията.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...