Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

БОГ тук е само Виден - ако той беше казал, че това е колата - край...няма мърдане, оня направо трябваше да си продава аудито и да си купува мерцедес. :lol:

 

Виденье, :love ...само да не се впрегнеш пак, че... :woot

Link to comment
Share on other sites

 

 

В момента масово се оплакват от заразяване с вирус по различни канали – реклами, сайтове,facebook, viber. За съжаление няма решение на проблема, до момента информацията е, че вирусът се инсталира като системен процес – „com.android.systemUIАнтивирусните програми го засичат, но не могат да го неутрализират. Вариантите са връщане на фабрични настройки, за предпочитане с hard reset, което обаче понякога също не помага. Крайният вариант е посещение на сервиз и цялостно преинсталиране на софтуера.

Допълнение към горното - този вирус, ако сте достатъчно глупави да изпратите смс, товари сметката с 6лв/смс. Да си знаете.

Link to comment
Share on other sites

Допълнение към горното - този вирус, ако сте достатъчно глупави да изпратите смс, товари сметката с 6лв/смс. Да си знаете.

 

А освен 6-те лева как точно става заразяването - цъкаш на нещо си, отваряш нещо си или на пълна автоматика, без да можеш да реагираш?

Link to comment
Share on other sites

БОГ тук е само Виден 

 

Ще се научиш, лека полека ще се научиш....  :laughing:

 

=============================================

 

Така съм разглобен тия два дни, че ме боли да седя на стола... Но съм щастлив...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Пламене, още не сме установили със сигурност. Наистина е по много и различни начини, лошото е, че ако имаш sd card в телефона, заразява и нея. Прелогването в телефона с друг акаунт също не помага. Най-масово е от рекламни банери, но има заразили се през viber, facebook и whatsapp, което е странно. Аз лично чопля тоя проблем от 2 дни. Още няма яснота, а да тръгна да си заразявам телефона само заради спорта, не ме влече.

Link to comment
Share on other sites

Така е...., Виден е самият БоК!

Ако нещо не е известно самия нему, то тогава то не съществува. А ако нещото до толкова е сглупило, че да се отдалечи твърде много от представите виденови за самото него, то тогава е длъжно НЕМЕДЛЕНО да се самопоправи и да намери начин да се вмести в тях (представите виденови). Пък било то и с цената са собственото си самосъзнание или саможертва на същността си!

 

П.п. ТочкА!!!

Link to comment
Share on other sites

Реклами?

 

Принципно е за да гледаш снимки на роднини, които са в друг град и чат-пат да си казвате нещо, ама някак като седянка и да може да се включва който си иска.

 

Реално е спам и за гледане кой какво спами.

 

... и за четене на вицове от разни групи и страници.

Link to comment
Share on other sites

Това за андроид, а за WP как стои въпроса?

Още нямам сигнал за заразени такива. 100% са андроиди.

Link to comment
Share on other sites

Още нямам сигнал за заразени такива. 100% са андроиди.

Атанасе, това чудо се появи още през ноември миналата година. Разпространява се чрез инфектирани "легитимни" приложения от съмнителни маркети и сайтове за даунлоуд извън Google Play.

Link to comment
Share on other sites

Не, не е онова. Онова се оправяше с обикновена антивирусна, от типа на Dr.Web. А това няма оправия.

Link to comment
Share on other sites

Покрай фейсбук-снимката с патенцата на Ангел се сетих за още една причина защо форумът от доста време е замрял. Преди си мислех, че OLX, Базара и подобните сайтове са основната причина, но това всъщност касае само търговския раздел, а като изключим напрегнатото ежедневие на хората, голяма част от които пътуват из страната и чужбина и хич не им е до форуми, друга основна причина е точно ФБ, защото днес почти всеки кисне само вътре, а от по-малките има такива, които даже не знаят за съществуването на разни форуми...на тях фейсът им е предостатъчен за ежедневната комуникация.

 

П.П. Има ли още някой такъв идиот като мене, дето все още няма акаунт във фейса?

Е па колко да сме идиоти....и аз си нямам отроче у сурат-тефтера....

Link to comment
Share on other sites

някой да се е занимавал с забил BIOS на ACER 5740 ( i3 1st gen) ? свалих му чипа, флашнах го, флашнах му и нов firmware и пак не потегля - забил е BIOS-а при ъпдейт през Win , но без батерия и при рестарта повече не потегля 

 

някой ако конкретно в тоя случай знае защо не става флаша да ми драсне - машината е на близък човек, иначе щях да съм му казал да я хвърля 

Link to comment
Share on other sites

Скутера е готин - не го закачайте!

 

Баси...снощи похарчих за китайски дреболии за една позната, сума, равностойна за среднохубав китайски телефон...ама пък й спестих поне към $50-$60...

Link to comment
Share on other sites

Скутера е готин - не го закачайте!

 

Баси...снощи похарчих за китайски дреболии за една позната, сума, равностойна за среднохубав китайски телефон...ама пък й спестих поне към $50-$60...

 

От gearbest поръчваш ли, да помогнеш следващия път?

Link to comment
Share on other sites

Да.

 

Не знам дали вече съм казвал някъде, че GB=EB....един и същ собственик, една и съща банкова сметка, един и същ пейпал акаунт, едни и същи стоки...и леко различаващи се цени и промоции...

Link to comment
Share on other sites

Обаче скутера продължава да изумява....  :online2long:

Вече е карикатуризиран. Остава довечера като се добера до дом и да не забравя да я сканирам и кача...

Link to comment
Share on other sites

Скутера е готин - не го закачайте!

 

 

Дори се опитва да показва чувство за хумор... Доста странно чувство.... Показано с доста странни изразни средства.... Ама, какво пък.

Аз викам в онази тема вече да се пише само на скутрески, та белки почнем и да се разбираме...

Link to comment
Share on other sites

Ами то и чувството му за хумор май е спряло до съответното ниво на образованието му, както той сам си призна, че не бил внимавал много когато и където е трябвало.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...