Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз пък съм расист! Гордея се с това.

В нашата фирма да станеш расист е въпрос на това да ти дадат проект. Може би щото работим със северна и централна Африка, южната част на Азия (Бангладеш, Виетнам, Лаос, Пакистан, Шри Ланка), Близкия Изток и много малко Европа и Америка.

Link to comment
Share on other sites

Случката с мангалята продължава. Ще бъдат съборени около 130 къщи.

 

Очакваме нови кадри с ОМОНците!

 

Тц. Аз съм путлераст, я колко пъти ме обявяват за такъв... Ма случайно се подразбрало, че половината от тия на клипчето шиткат дрога... Ти как мислиш, а?

 

Мен и путинист и соросоид ме правят, споко. Да не говорим как преминавам между родните партии... Това ГЕРБ и комунистите за нищо ги нямам... Веднъж и атакист ме направиха даже! Свиквай. Когато мислиш и разбираш, тия дето хал хабер си нямат се опитват да ти лепят етикети, с които да оправдаят собственото си невежество... 

 

PS: Путин на моменти взима много правилни решения (действайки абсолютно авторитарно). Което само подкрепя моите тези относно монархията.

 

Като мостчето за 3 милиарда евро например. Моного е хитър Диктатора, ей... 

Link to comment
Share on other sites

Гледам HEAT си пия бирата... Наслаждавам се на величието на може би най-великият ЯкшАн, правен някога. И по време на сцената с престрелката след обира на банката, когато Де Ниро влачи ранения Вал и водят кръстосан огън през паркинга на супермаркета ..... се сещам за тъпотиите, които Ники се опитва да тролира на тема оръжие... И освен, че ми разваля филма, за което някой ден ще го накажа, си мисля - какво аджеба щеше да стане ако всички на пракинга имаха оръжие? Освен че щеше да стане масова престрелка, кой по кого щеше да стреля? Никой не знае кой е Де Ниро, кой е Пачино, кой е Вал и т.н. Кой по кого щеше да стреля, че да се подобри ситуацията? Или всеки щеше да стреля по всеки, който стреля, щото трябва да се стреля... Глупостите на Ники започват да ми нарушават спокойствието.... :laughing:  :laughing:  :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, много яки паточки. Имам жълта такава, може да ги направим тройка :D

От Джъмбо ли са ти?

Link to comment
Share on other sites

Ангел...паточки...с какъв цвят? :laughing:

 

------------------------

 

Btw това ли вече се явява като еталон за женска красота? Остарявам ли...откачам ли...другите ли откачат....или просто свирките, приложени върху съответния член на журито са неустоими...

Link to comment
Share on other sites

Малииии, ужас са тия :(

 

В някаква кола, подозирам неговата, имаше снимани две гумени мини патенца, розово и зелено.

Мен много ме кефят такива, аз от Джъмбо си бях купила жълто. Другият път ще си взема и други цветове. Освен ако Ангел не ми подари неговите :)

Сигурно Ваня скоро много ще се забавлява в коритото с тях :D

Link to comment
Share on other sites

Малииии, ужас са тия :(

 

Не, Галче - това е една и съща...'мис свир..."...пардон, "мис силикон 2014-та".

 

-----------------------

 

Розово-зелени патенца в колата на Ангел? Колко сладко...може ли снимка, че нямам FB акаунт...искам и аз такива. :D

Link to comment
Share on other sites

Смятай, щом не съм разбрала, че е една мадама...

 

Опс, синьо било. От телефона ми изглеждаше зелено :)

 

8699192M.jpg

 

А това е моето :)

 

8699206L.jpg

Link to comment
Share on other sites

Е, не беше това целта. Просто отбелязох, че много ме кефят патетата. А и може да не са негови. Не започвайте, че ще ми се сърди :)

Link to comment
Share on other sites

Почвам да си мисля,че в съзнанието на w00x-а битуват две личности... :rolleyes:

Това ако правилно  съм разбрал за колата с патенца.

Link to comment
Share on other sites

Тихо, тихо....

Той сам ще си каже ;)  Задава се порой от излияния, така че мистерията с тия пааатенца ще бъде разяснена.

Link to comment
Share on other sites

Почвам да си мисля,че в съзнанието на w00x-а битуват две личности... :rolleyes:

Това ако правилно  съм разбрал за колата с патенца.

 

The Bulgarian Girl.... 

 

======

 

Водата в реката все още е ледена.... Ама аз съм упорит... Все още чакам да ми се завърти кръвта в краката и да ги усетя... ХА! То било и ракиено време...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Почти съм сигурна, че колата с патетата не е на Ангел. Беше седнал на задната седалка. Мистерията разгадана.

И все пак патките са си яки :D

Link to comment
Share on other sites

Почти съм сигурна, че колата с патетата не е на Ангел. Беше седнал на задната седалка. Мистерията разгадана.

И все пак патките са си яки :D

Не е защото това не е табло на Алфа.

Джулиана особено като свали още кила е станала ебати мадамата. Ама вирна малко носле. Да не забравя какво беше в Сикретс

Link to comment
Share on other sites

Доколкото успявам да видя той е нещо сватбар. 

 

Стефчо къде скокна, коя е Джулиана и за чий коментираме гумени патки обаче - не можах да разбера... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...