Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ей тоя вече направо се е осрал с обявите в OLX-a, че и градски на всичкото отгоре:
 

Мощен Акумулаторен прожектор 28 000W / 82 000 Lumens

 

А въпросният "прожектор" е към 20-тина сантиметра, но пък явно е някаква секретна разработка на руснаците. :lol:  ...и още един фенер продава човека, ама за него вече си трябва отделна електроцентрала. :laughing1:

 

Мощен LED фенер T6 250 000 W
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

...и още един фенер продава човека, ама за него вече си трябва отделна електроцентрала. :laughing1:

Хахахаха, какъв фенер бе човек, това с тия 250 киловата направо го докарва почти до лайтсейбъра на Дарт Вейдър. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Оная дивотия със строенето на оградата по границата ме удря директно в джоба.

Имаш бизнес, който включва контрабанда на стоки през границата?

Link to comment
Share on other sites

Имаш бизнес, който включва контрабанда на стоки през границата?

 

Сещаш ли кой строи последно стена? И как тая стена беше само козметична, но после изведнъж стана по-различна ситуацията?

Link to comment
Share on other sites

Ние построихме стена на една граница. Сега и унгарците.

 

Папата говореше че не трябвало да има стени, ама нещо не смее да бутне тази около Ватикана...

 

Аз само така - отбелязвам, не че съм върл привърженик на стените. Горния ми въпрос също беше ей тъй от любопитство относно бъркането в джоба...

 

 

ПС: За нашенската бира... Специално за виден - онзи popup се маха просто като кликнеш отстрани:

https://www.occrp.org/en/investigations/4943-romania-bioteching-poor-beer-for-poor-countries

 

"За тези, които си мислят, че пият бира (замени Румъния с България)

TL;DR Използват се индустриални ензими за да се ускори многократно ферментацията и дори да могат да се влагат немалцов ечемик, жито и всякакви други евтини култури (които по принцип не стават за бира). Ползват се разни индустриални химии за да се спаси калпаво направена партида, от които вероятно ще те боли главата. Разбира се така вкусът се променя и далеч не е на бира. Всички "пивоварни" у нас не ползват традиционното варене на бира, а всякакви други методи за бързо, но калпаво производство. Така или иначе българинът/румънецът няма бирена култура и не може да различи какво пие. Смешен е спорът Загорка/Каменица/Шуменско, тъй като всичките са пълен боклук и реално дори не са бира."

Link to comment
Share on other sites

Аз само така - отбелязвам, не че съм върл привърженик на стените. Горния ми въпрос също беше ей тъй от любопитство относно бъркането в джоба...

Според теб такава стена как се строи, без пари ли? Или ако струва пари (по-точно страшно много пари), от къде смяташ, че ще дойдат те? Гарантирам ти, че няма да са от джоба на Доналд Тръмп. :)

Link to comment
Share on other sites

3 за сега + 1 през миналата година решиха да се върнат в бг. Хора с паспорти и с приличен доход. Вие кажете защо. Защото само в бг може да си правиш каквото поискаш ;). Така, че преди да сте занапускали... Малко помислете.

Link to comment
Share on other sites

3 за сега + 1 през миналата година решиха да се върнат в бг. Хора с паспорти и с приличен доход. Вие кажете защо. Защото само в бг може да си правиш каквото поискаш ;). Така, че преди да сте занапускали... Малко помислете.

 

Само определени хора могат да правят каквото си искат. Всички останали нищо не могат да правят... 

Link to comment
Share on other sites

3 за сега + 1 през миналата година решиха да се върнат в бг. Хора с паспорти и с приличен доход. Вие кажете защо. Защото само в бг може да си правиш каквото поискаш ;). Така, че преди да сте занапускали... Малко помислете.

Като каза за правенето на каквото искаш се сетих за едно примерче. Ставийски който утрепа човек и прати едно момиче в кома с джипа си и бидейки пиян, но получи едва условна присъда, и всички получили реални присъди за доста по-малки прегрешения :)) 

Иначе за напускането - зависи си от приоритетите на човека. Примерно мен ме отблъсква това правене на каквото си поискаш, за което ти говориш :))

Link to comment
Share on other sites

Примерно мен ме отблъсква това правене на каквото си поискаш, за което ти говориш :))

 

...а Чефо тия работи го привличат като магнит...няма по-сладко от това. :D

Link to comment
Share on other sites

Според теб такава стена как се строи, без пари ли? Или ако струва пари (по-точно страшно много пари), от къде смяташ, че ще дойдат те? Гарантирам ти, че няма да са от джоба на Доналд Тръмп. :)

Така като ме гледаш дали според теб това не ми е пределно ясно? ;)

Link to comment
Share on other sites

Така като ме гледаш дали според теб това не ми е пределно ясно? ;)

 

Оная дивотия със строенето на оградата по границата ме удря директно в джоба.

 

Имаш бизнес, който включва контрабанда на стоки през границата?

 

Ми май не ти е. :)

Link to comment
Share on other sites

Би могло да го удари по джоба ако му вдигнат данъците, а за подобно нещо не се говори.

 

Другия начин, по който би го ударило по джоба, защото този засега не е ясен е да му спре някакъв бизнес. След като една стена би му спряла бизнеса, то той е или с нелегално вкарване на хора или стоки. Защото Тръмп нищо против няма легалните имигранти, а само нелегалните.

Дедо също може да бъде саркастичен. ;)

То това е най-лесното :)

Link to comment
Share on other sites

Вчера 300 представители на ромска общност решили да се включат към системата за газоподаване, без да имат необходимите разрешителни за това, освен представата, че всички са им длъжни. В резултат е преебана системата за газоподаване и около 700 души остават без газ. Кървавият Путински режим брутално възстановява порядъка, когато бедните роми решават да бранят със зъби и нокти тръбата от аварийните екипи, защото решили, че ще ги спрат тотално...ШОК!УЖАС!ШАУМРЕМ!! Дейба, изпуснах 1...

На ви видео.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1R2CD9P-06U

Link to comment
Share on other sites

Вчера 300 представители на ромска общност решили да се включат към системата за газоподаване, без да имат необходимите разрешителни за това, освен представата, че всички са им длъжни. В резултат е преебана системата за газоподаване и около 700 души остават без газ. Кървавият Путински режим брутално възстановява порядъка, когато бедните роми решават да бранят със зъби и нокти тръбата от аварийните екипи, защото решили, че ще ги спрат тотално...ШОК!УЖАС!ШАУМРЕМ!! Дейба, изпуснах 1...

На ви видео.

 

Само не схванах, що така скокнаха на тоя който говореше пред тях? И за кфо ръкомахаха на камерата ? :D

Link to comment
Share on other sites

Като каза за правенето на каквото искаш се сетих за едно примерче. Ставийски който утрепа човек и прати едно момиче в кома с джипа си и бидейки пиян, но получи едва условна присъда, и всички получили реални присъди за доста по-малки прегрешения :))

Иначе за напускането - зависи си от приоритетите на човека. Примерно мен ме отблъсква това правене на каквото си поискаш, за което ти говориш :))

Нямах предвид убийства, естествено. Сега имаме гостенче за около месец. Верно, да са живи и здрав родителите му, че бабата и дядото преди това, но той казва, че тука и седмица няма да изкара ако трябва да живее. Точно 3 дни му трябваха, за да разбере това, което Стамат от Каспичан не може да разбере цял живот. Блъскане, блъскане... За къща и кола на кредит(евентуално). И като се обърнеш са минали 40 години, а единствените две думи, които знаеш са: работа и сметки.
Link to comment
Share on other sites

И аз не разбрах... Много му е цигански руския... Гледах няколко клипчета с продължение по случката, всичкото мангал се оказало баш-мангал... Но така и не разбрах за какво го намляха тоя...

Link to comment
Share on other sites

И аз не разбрах... Много му е цигански руския... Гледах няколко клипчета с продължение по случката, всичкото мангал се оказало баш-мангал... Но така и не разбрах за какво го намляха тоя...

Обясняваше, че биха нападнали и децата и блабла, не можели по човешки да се разберат... Нищо интересно по принцип. Но нещо много напрегнати ми се сториха, заради тези няколко човека пред тях вече бяха вдигнали щитовете и само дето не подскачаха на място :))

 

Нямах предвид убийства, естествено. Сега имаме гостенче за около месец. Верно, да са живи и здрав родителите му, че бабата и дядото преди това, но той казва, че тука и седмица няма да изкара ако трябва да живее. Точно 3 дни му трябваха, за да разбере това, което Стамат от Каспичан не може да разбере цял живот. Блъскане, блъскане... За къща и кола на кредит(евентуално). И като се обърнеш са минали 40 години, а единствените две думи, които знаеш са: работа и сметки.

А в Каспичан, Стамат ще има ли шанс за къща и кола ? :)) Щото нали в Америка колата може да е на кредит, но има шанс да е и нова :)

Иначе не съм забелязал в Пловдив дори да дават къщи и коли заради нечии красиви очи :)) А на 30+ при мама и тати не е готино, каквото и да си говорим. 

Признавам, че конкретно Америка никога не е била желана от мен страна, много работят да им се невиди, друго си е в Европата :)))

То няма и точен отговор де. С миене на чинии и в БГ се живее кофти и в Америка, адвокатите пък се оправяли добре и на двете места, та всичко е според ситуацията и човека, просто не смятам че "правенете на каквото си искаш" трябва да е водещото. 

Link to comment
Share on other sites

Но нещо много напрегнати ми се сториха, заради тези няколко човека пред тях вече бяха вдигнали щитовете и само дето не подскачаха на място :))

 

Крушката си имала опашка...

 

https://www.youtube.com/watch?v=FxOlUHKURdo

Link to comment
Share on other sites

Вчера 300 представители на ромска общност решили да се включат към системата за газоподаване, без да имат необходимите разрешителни за това, освен представата, че всички са им длъжни. В резултат е преебана системата за газоподаване и около 700 души остават без газ. Кървавият Путински режим брутално възстановява порядъка, когато бедните роми решават да бранят със зъби и нокти тръбата от аварийните екипи, защото решили, че ще ги спрат тотално...ШОК!УЖАС!ШАУМРЕМ!! Дейба, изпуснах 1...

На ви видео.

 

САМО ТАКА!!! Поздравления за ОМОНци!

 

Само не схванах, що така скокнаха на тоя който говореше пред тях? И за кфо ръкомахаха на камерата ? :D

 

Не е трудно да се сетиш ако се замислиш. И не са ръкомахали на камерата. Тези, които се въртяха и оглеждаха прикриваха колегите си, докато изсурнат боклука зад блокадата. На това са обучени. 

 

И аз не разбрах... Много му е цигански руския... Гледах няколко клипчета с продължение по случката, всичкото мангал се оказало баш-мангал... Но така и не разбрах за какво го намляха тоя...

 

Какво не разбра? Все едно не знаеш манагала как действа. Излиза ей така някой да лае и след секунди зад него цяла група може да тръгне. Елиминираш лаещия кретен с шутове и респектираш тълпата. Що не скочи НИКОЙ след него, а само взеха да вият като пияни вуци?  

Link to comment
Share on other sites

Така си и мислех, значи двойката е още по-скъп.

 

Като компенсация обаче може да си вземеш една BT тонколонка, която също левитира красиво докато свири и е доста по-евтина от "Хилядолетния сокол". :grin:

 

                                                                                     s-l500.jpg

 

                                                                   https://www.youtube.com/watch?v=XIqP-8iI2CA

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...