Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Къде са ви детелините бре. Свети Патрик е. Нали се правим на маймуни сега или е избирателно.

Е па аз съм си направил салата от марули, бе!

Все е зелено....

Link to comment
Share on other sites

Че той е детенце още, бе!

Чък ще достигне пълнолетие на 2100. Тогава ще му честитим.

Ама сега с хилядолетността на Пламен ли ще го съпоставяме? То база за сравнение няма даже. Пламен каза да почиваме в неделя :D
Link to comment
Share on other sites

Къде са ви детелините бре. Свети Патрик е. Нали се правим на маймуни сега или е избирателно.

 

Стефчо, гледай бе! Кого чакаш?!?!? Струва си даже с боя от бащата! 

 

12821541_1484735538331720_30453486537021

Link to comment
Share on other sites

Днес покрай празника ФейсОт е залят отгоре до долу с глупости... Да ме прощавате между другото, ако има нещо...

 

==========================================

 

Ум и разум на Чалмалийската логика:

 

12605552_10153273969956493_5841193057095

 

"787 of Royal Brunei landed yesterday in Jeddah piloted by elite professional Muslim Women"
There is a delicious irony in that a plane priced at 200 Million $, with 300 passengers was being piloted by 3 women to a country which won't let them drive a car...

 

Link to comment
Share on other sites

И мен да ме прощават съфорумците, че за толкова години все някого съм засегнал...Психара най-вече, че е доста чувствителен и даже забегна от форума, не заради мене де (потвърдено от него в личен разговор на средата на главната). :D .....пък когото засегна от тук нататък - другата година по това време пак ще му се извиня.  :grin: 

Link to comment
Share on other sites

Прощавайте и от мен.

 

И бъдете здрави! :)

Link to comment
Share on other sites

Хъмм. Всъщност, като се замисля, и Бъдвайзера си е доста добра бира....

 

Забелязва се сериозен афинитет към урината...

 

=======================

 

Мелдониум, братя, от Латвия - чиста проба...  :grin:

 

========================

 

1549215_780873491941958_1633181521_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Всичко що е по-далече на повече от 20 километра от Пирина е такова - не го ли знаеше? :popcorn:

 

...или да ти го кажа с други думи, че да ме разбереш по-лесно - факт, неподлежащ на обсъждане!

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ, к'во? Нещо не те разбрах? Чешкия Бъдвайзер е урина?!? Това ли каза?

 

Не те знам кой чешки Будвайзер пиеш, аз съм пил все в кутии. Навремето добро количество в САЩ, тук съм купувал от МЕТРО, че са от малкото дето ги продават на бройка, редом с няколко немски. Все са си пикОч. В смисъл става за пиене, но не и за хвалене... Ако има някакъв таен Будвайзер, дето не съм го видял и опитал - там вече не знам...   

Link to comment
Share on other sites

kv1e5PD.jpg?1

 

П.п. Съжалявам само, че днес не можах да си взема и козле, та дано му просветне на мисю, колко е лек понякога в изказванията си...

Link to comment
Share on other sites

Tова и враговете си няма да го дам. Стрит, гЪзиран аналгин. Отврат.

Тоо... ти и на потна чалгица се размазваш, тъй че...

Link to comment
Share on other sites

Не те знам кой чешки Будвайзер пиеш,

Не само си мисир, ами и лаЙк на всичкото отгоре! Кога ще се научиш да разпознаваш коя е истинската бира? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tова и враговете си няма да го дам. Стрит, гЪзиран аналгин. Отврат.

 

Тъй, тъй Стефчо - не само пИкоч, но и горчива пИкоч.... :grin:  

 

Не само си мисир, ами и лаЙк на всичкото отгоре! Кога ще се научиш да разпознаваш коя е истинската бира? :lol:

 

Аха... Такива мнения ме ободряват и ми припомнят, че съм на правия път...  :moon:

Link to comment
Share on other sites

За няк'во куче ми бяха разправяли дето облизвало нещо, пък говорело, че било въпрос на вкус... :P

Така, така.... Пък ти да видиш!

Единият пиел нещоситам с лимончета, пък другия, пикоч, дет няма нужда да я изпикаваш, че да стане такава....

Link to comment
Share on other sites

Аналгин само за главобол. Щом те влече тая горчилка дето и на напуканите си петички няма да я сложа - давай смело. Ама да не се чудиш що се ебаваме :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...