Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не ми казвай, че такова виждаш за пръв път! На мен всяка седмица ми дават подобни "възможности" поне по няколко пъти от различни места...

 

"Вие си посетителят..." :laughing1: ...а попълваш ли си анкетите?

Link to comment
Share on other sites

Ами най-различни сайтове - като почнеш от съпорта на Пейпал или Ибей и стигнеш до китайците. ;)

 

П.П. Не говоря за поп-ъп джамовете, дето ти казват, че си едномилионния посетител и пИчелиш по избор самолет или вила на Хаваите...заедно със стотиците едномилионни посетители днес, утре или другиден - абе, винаги и по всяко време си едномилионен и все печелиш...че и ако направиш нещо си в рамките на изтичащите 20 минути, даже ти дават и бонус...а като дадеш рефреш, изтичащите 20 минути започват да изтичат пак отначало. :lol:

А пък по пощата да не ти говоря какви оферти ми пращат...колко ли милиона вече...какво говоря, вероятно даже съм минал милиард. Такива разнообразни предложения съм получавал...това нигерийците са по-изобретателни от нашите телефонни мангали, убедил съм се вече - ту да се женя за някоя африканска принцеса с наследство, ту някакъв висш военен или пък някакъв шеф на ФБР ми пишат, че са задържали превод на мое име и трябва да си дам всичките данни, за да ми го пуснат....ту някой филантроп ей така реши да ми даде и той, че случайно ми открил имейла....и всеки път става дума я за 20, я за 50 милиона, къде в долари, къде в паунди...абе...много пара шъ знайш...

Link to comment
Share on other sites

Някой да си е поръчвал таблет Onda v919 AIR ? Че нещо ме изкушава

http://www.onda-tablet.com/onda-v919-air-ch-9-7-inch-4gb-ram-intel-tablet.html

Гледах го точно този модел преди месец, но след като изчетох една камара ревюта, ми стана ясно, че има проблеми с марката Онда - главно бъгав софтуер, забивания, рестартирания и т.н. Ако ти се рискува - взимай, но аз заложих на друга марка - Chuwi :)

Link to comment
Share on other sites

Ами най-различни сайтове - като почнеш от съпорта на Пейпал или Ибей и стигнеш до китайците. ;)

 

П.П. Не говоря за поп-ъп джамовете, дето ти казват, че си едномилионния посетител и пИчелиш по избор самолет или вила на Хаваите...заедно със стотиците едномилионни посетители днес, утре или другиден - абе, винаги и по всяко време си едномилионен и все печелиш...че и ако направиш нещо си в рамките на изтичащите 20 минути, даже ти дават и бонус...а като дадеш рефреш, изтичащите 20 минути започват да изтичат пак отначало. :lol:

А пък по пощата да не ти говоря какви оферти ми пращат...колко ли милиона вече...какво говоря, вероятно даже съм минал милиард. Такива разнообразни предложения съм получавал...това нигерийците са по-изобретателни от нашите телефонни мангали, убедил съм се вече - ту да се женя за някоя африканска принцеса с наследство, ту някакъв висш военен или пък някакъв шеф на ФБР ми пишат, че са задържали превод на мое име и трябва да си дам всичките данни, за да ми го пуснат....ту някой филантроп ей така реши да ми даде и той, че случайно ми открил имейла....и всеки път става дума я за 20, я за 50 милиона, къде в долари, къде в паунди...абе...много пара шъ знайш...

Егати.... А на мен само една африканска принцеса ми се е слагала до сега и то с некви си мижави три ли бяха или пет милиона долара..... :unhappy:

Link to comment
Share on other sites

Каква сган расте в тая държава не знам вече!!! Преди малко жената ме вика подплашена и ми показва на дългия блок на гърба на Гранд как са се качили едни пикОчи и се весят от ръбовете... 4 хлапетии (12-14 макс) налапали цигарите и ми се лигавят баш дето няма и козирки - 10 етажа са надолу... Качвам се на моя покрив, отивам, викам - пиклите побегнаха, но нахалниците седят нагло и ме гледат от ръба... Видяха, че няма да мине и се покриха от другата страна... И си мислят че аз патки паса, естестевно... След 2-3 мин пак ми се клечат... Пратих дежурните да ги видя сега.... Че и кварталния раздигах след работно време... Направо ми треперят ръцете от бяс в момента. Нагла сволоч!  :angry1

Link to comment
Share on other sites

Одъртяваш. :)

 

 

Вчера щеше да обясняваш нещо в ЛС... 

 

Щях, ама не ми напомни и забравих...а и има доста за писане, та сигурно ще ти го пратя по-късно тая вечер...

Link to comment
Share on other sites

Одъртяваш. :)

 

Аз да одъртявам? Мислиш ли? Ако ми се направи на ваденка това леке долу на плочите какво правим? 

 

Между другото свалям шапка на дежурните - реакция по-малко от 10 мин. Как хубаво наскачаха пилците отгоре - ама баш като пилци... Дано сега информират родителите, както каза кварталния.

 

Това едно време възрастен да ти направи забележка и ти да се правиш нагло на пръднал... Не помня да е имало такова нещо. Ама какво да говорим... 

Link to comment
Share on other sites

Това едно време възрастен да ти направи забележка.... 

 

Да бе, да...не одъртяваш....особено с това "ний гат' бяхме млади...". :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Това едно време възрастен да ти направи забележка и ти да се правиш нагло на пръднал... Не помня да е имало такова нещо. Ама какво да говорим... 

 

Защото много са си повярвали и ги оставят безнаказани.

Link to comment
Share on other sites

Абе стига бе, те са безсмъртни...на тях всеки месец им показват някой подпалил се или убит от 25 000 волта, а те пак продължават да се катерят по влаковете и да си правят екстремни селфита.

Link to comment
Share on other sites

Абе стига бе, те са безсмъртни...на тях всеки месец им показват някой подпалил се или убит от 25 000 волтаа те пак продължават да се катерят по влаковете и да си правят екстремни селфита.

 

Ти ако си мислиш, че на покрива не се правеха селфита.... 

 

==========================================

 

Какво гърмеше преди малко на стадиона на Ботев? Голяма заря, викове... Нали уж не е довършен?  

Link to comment
Share on other sites

Ти ако си мислиш, че на покрива не се правеха селфита....

 

Това селфитата (особено женските такива) са най-тъпата мода, която можеше да се измисли...евър...чак и стикове за целта започнаха да произвеждат. Оня ден се връщам от пощата по главната и на заведенията гледам 2 девойчета седнали вънка на една от масите, няма да си пият кафето, ами хванали телефоните, свили устните като тая долу и се щракат ли щракат...само докато минавах покрай тях сигурно си направиха поне 5-6 селфита.

 

duck-lips-e1383783102563.jpg

 

 

Според мен за тоя тип селфита най-подхожда една друга картинка....

 

COeOnkkW8AEYfs0.jpg

Link to comment
Share on other sites

То и затова поведението им е такова. Заради показността, която предлагат социалните мрежи.
Самочувствието им се вдига прекалено и без покритие, и негативите почват да валят един след друг.

Link to comment
Share on other sites

Защо никой не отбеляза 76-я рожден ден на Чък Норис на 10.03?! :D

Link to comment
Share on other sites

Ами к'во да му отбелязват...като стане на някоя по-кръгла възраст от рода на 100...150...200 и т.н., тогава ще му ги отбелязваме юбилейно. :P

Link to comment
Share on other sites

Защо никой не отбеляза 76-я рожден ден на Чък Норис на 10.03?! :D

Че той е детенце още, бе!

Чък ще достигне пълнолетие на 2100. Тогава ще му честитим.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...