Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Галине. Трябваше ми малко техническо инфо за компресори. Да беше дигнал или вече си Мекиций?

 

П.С. Ако ше ми звъниш, гледай да е утре преди обед.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Наско, днес бях при Евгени... Сопот е невероятно градче, а от чардака му не исках да си тръгна... И какъв лък работи в момента - дзяпнАх.... 

Link to comment
Share on other sites

Галине. Трябваше ми малко техническо инфо за компресори. Да беше дигнал или вече си Мекиций?

 

П.С. Ако ше ми звъниш, гледай да е утре преди обед.

Дупедавец, ти да беше звъннал от телефон, който съм записал!

Ти не знаеш ли, че бача ти Галин след 19:00 е блеклистнал всичко що не фигурира във фон бука му!?! А ся, гълтай и подсмърчай....

Link to comment
Share on other sites

Преди малко бях на място,на което не съм бил повече от 25 години...Колодрума в Пловдив,сега вече обновен и със хубава зала,няма го грапавия бетонен овал но мястото си е същото...Тръпки ме побиха сякаш беше вчера...

Link to comment
Share on other sites

"Добавям страхотна гейм машина  Medion с:

CPU:  Athlon x4 Phenom 925 /4x2.80GHz, 8MB/
RAM: 4GB DDR3
HDD: 1.5TB WD SATA2
VGA: Ati Radeon HD 5670 1GB GDDR5 с DX11 Shader Model 5.0
И за да е пълно удоволствието машината разполага с вградено Wi-Fi IEEE 802.11n, кардриидър на предния панел.
Захранва се от PSU Fortron 350W.
Отгоре на кутията има няколко извода за свързване на външни устройства.
"

 

"Гейм машина" с 1 GB видео карта на повече от 5 години и 350W захранване...

 

shut-up-and-take-my-money.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аааааа кабелите как бяха хванати... умрях си от кеф на този момент. Просто уникално. Само дето това ако трябва да извадиш я диск я видеокарта трябва да си вземеш 1 ден отпуска :)

Link to comment
Share on other sites

Аааа, не виждаш смисъл, водното си е страхотно нещо, пробвай на въздух да удържиш на 25°~26°С 6-ядрен AMD FX процесор клокнат от 3,8GHz на 4,2GHz, но на вода без проблем.

Link to comment
Share on other sites

Още нещо свързано с НАП. За подаване на заявление за ПИК, къде трябва да отида, НАП по постоянен адрес или до близък офис?

Link to comment
Share on other sites

Още нещо свързано с НАП. За подаване на заявление за ПИК, къде трябва да отида, НАП по постоянен адрес или до близък офис?

 

Ако е тук в Пловдив отиваш на Скопие. За нула време става. 

Link to comment
Share on other sites

Аааа, не виждаш смисъл, водното си е страхотно нещо, пробвай на въздух да удържиш на 25°~26°С 6-ядрен AMD FX процесор клокнат от 3,8GHz на 4,2GHz, но на вода без проблем.

Остава само да направим една бърза сметка колко ще излязат частите от водното и да сравним сумата с разликата между този процесор и друг, който ще изкара същата производителност без клок...

Link to comment
Share on other sites

Остава само да направим една бърза сметка колко ще излязат частите от водното и да сравним сумата с разликата между този процесор и друг, който ще изкара същата производителност без клок...

 

Частите са ми без пари, един маркуч, и една помпа, и това е, останалото е сръчност. А когато купувах този процесор, още не бяха излезли 8 ядрените, а ако говориш за i7 разликата в цената ще убие цената на водното.

А и тръпката е да клокнеш AMD процесор който е като печка, а не интелски.

Link to comment
Share on other sites

Защо ли не ме извикат мен да ги положа с палки защо стачкуват там, както те биеха преди стачкуващите

 

Нека сега да излезнат колкото се може повече, че да може народа да види колко точно клатикурци има в МВР и белким светне някоя крушка! 

Link to comment
Share on other sites

Частите са ми без пари, един маркуч, и една помпа, и това е, останалото е сръчност. А когато купувах този процесор, още не бяха излезли 8 ядрените, а ако говориш за i7 разликата в цената ще убие цената на водното.

А и тръпката е да клокнеш AMD процесор който е като печка, а не интелски.

Е, то хубаво на теб са ти без пари, ама качествено водно с маркови части е една маса пари, което се обезсмисля, при положение, че хората са създали нещо като i7-4790k...

Link to comment
Share on other sites

...

Тоя пич е железен. И аз винаги съм се чудел, защо всичката тая енергия в хилядите фитнес и спортни зали по света се хвърля на вятъра. Да сложат по едно генераторче на всеки уред и да ги вържат към мрежата. :)

Link to comment
Share on other sites

.... а когато се намножат достатъчно след 20-тина години, направо ще влизат във властта, защото ще има кой да ги избира". .....

 

Ай' честито - в пазарджишкото село Семчиново вече си имат кмет ром.

Link to comment
Share on other sites

Е, то хубаво на теб са ти без пари, ама качествено водно с маркови части е една маса пари, което се обезсмисля, при положение, че хората са създали нещо като i7-4790k...

 

Ето ЕДНО добро водно с цена: 205лв.

Ето и ЕДИН такъв процесор с цена: 255лв.

Което прави 460лв. < 700лв. за i7-4790k разликата си е солидна, тъкмо за още един процесор или 16GB RAM. А и най-важното трябва да има тръпка.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...