Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Дедо, кажи му, че винаги са се откъсвали ледници....а после що бил потънал Титаник. :P

 

Те и птеромисирите винаги са летели, но до един определен момент...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Те и птеромисирите винаги са летели, но до един определен момент...  :grin:

Те и обикновените гламави мисири ако от време на време гледаха по малко Нешънъл джиографик, щяха да са гледали и целия филм и щяха да знаят за какво става въпрос в него... Щото така дори само от клипчето дето си го постнал, излиза, че 2002 е била годината убиец на този ледник, след което обаче темповете на топенето му се забавят.

Видене, това си беше сериозен автогол, майна :))

Link to comment
Share on other sites

Те и обикновените гламави мисири ако от време на време гледаха по малко Нешънъл джиографик, щяха да са гледали и целия филм и щяха да знаят за какво става въпрос в него... Щото така дори само от клипчето дето си го постнал, излиза, че 2002 е била годината убиец на този ледник, след което обаче темповете на топенето му се забавят.

Видене, това си беше сериозен автогол, майна :))

 

Също ако можеше и чоглавите мисири да четат нямаше да е лошо... Каква 2002, какви мисирски човки, като нищо свързано с 2002 няма? Нито пък с "убиване" на ледника? Хайде, оня другия го знам, че е неграмотен по темата бетер всякакво безгръбначно и продължава да дрънка тъпанарщини, как ледът се увеличавал (?!?!?), като хората не само в клипа по-горе показват какво е 100 към 10, но и ПИШАТ от време на време за по-сериозни неща... Естествено обаче Ники, който не е виждал лед, различен от тоя във фризера ги знае по-добре тия ралти... Ама ти къде се навираш между шамарите? 

 

А показаното в горния клип ако е част от документалния филм CHASING ICE от 2012, то сега влиза официално в книгата на Гинес, ей го на, като за чоглав мисир:

 

This rare footage has gone on record as the largest glacier calving event ever captured on film, by the 2016 Guiness Book of World Records

 

Link to comment
Share on other sites

 

Тук може мнооого да се поспори при клок 4,5 и решението е двете машини на тест и цифрите ще покажат.

 

 

Ти остави бенчовете...

Говорим за реално ползване, надеждност, перспектива, ако щеш...

Link to comment
Share on other sites

След леново и въйфон, обявявам и сони за баси скапаните телефони

 

Препоръчвам ти все по-рядко, а ако е възможно и въобще да не споделяш професионално добита информация относно продаващи се продукти в нашия форум... такъв тип откровения не се радават на добър прием - па макар и да са истина, па дори и да ги даваш с цел някой да не съжалява.

 

Та... тва горното звучи така "ПО ЯК ТЕЛЕФОН ОТ СОНИ, айФОН и ЛЕНОВО НЯМА, ВЗЕМАЙТЕ СМЕЛО"

Link to comment
Share on other sites

Също ако можеше и чоглавите мисири да четат нямаше да е лошо... Каква 2002, какви мисирски човки, като нищо свързано с 2002 няма? Нито пък с "убиване" на ледника? Хайде, оня другия го знам, че е неграмотен по темата бетер всякакво безгръбначно и продължава да дрънка тъпанарщини, как ледът се увеличавал (?!?!?), като хората не само в клипа по-горе показват какво е 100 към 10, но и ПИШАТ от време на време за по-сериозни неща... Естествено обаче Ники, който не е виждал лед, различен от тоя във фризера ги знае по-добре тия ралти... Ама ти къде се навираш между шамарите? 

 

А показаното в горния клип ако е част от документалния филм CHASING ICE от 2012, то сега влиза официално в книгата на Гинес, ей го на, като за чоглав мисир:

 

Ся..., че си прозД, прозД си, ама недей го натяква на слепи и на глухи!

Хинт - Виж си графиките в края на изваденото от контекста клипче и стига се насира, че почва да понамириснува вече ;)

 

П.п. Както казах вече - Як автогол си заби и е редно да се върнеш в забавачницата за тролчета :))

Link to comment
Share on other sites

И какво виждаме на тях бре, мисир чоглав?!?!?!?!? Ти верно ли си толкова зле?!?!?  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 

И той ще ми говори на мене за автоголове..... 

Link to comment
Share on other sites

Няма да го убедиш по този начин - твърде малко на брой са ти удивителните и въпросителните ; следващия път опитай с двойно повече + капс лок + болд + големина на шрифта поне 48 и каквото там още решиш. :popcorn-and-drink-smiley-emotic

 

 

Аааа да - добави и десетина от ония отвратителните огромни емотикони, дето ги колекционираш...тогава и аз ще капитулирам със сигурност. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Няма да го убедиш по този начин - твърде малко на брой са ти удивителните и въпросителните ; следващия път опитай с двойно повече + капс лок + болд + големина на шрифта поне 48 и каквото там още решиш. :popcorn-and-drink-smiley-emotic

 

 

Аааа да - добави и десетина от ония отвратителните огромни емотикони, дето ги колекционираш...тогава и аз ще капитулирам със сигурност. :lol:

Виж... Ако ги изпълни тия предписания (ама всяко едно от тях), наистина ще ме убеди в уместността на врязването си.

А, да... И поне два пъти трябва да употреби "мисир" в едно и също изречение, та наистина да фане дикиш това убеждаване!

 

П.п. Чети бре, Мисире, образовай се.... Не е срамно да си неук..., срамно е да се правиш, че знаеш и разбираш.....

Link to comment
Share on other sites

Видене, я кажи кое предизвиква разтапянето на ледовете през последната ледникова епоха, когато хората все още са се мъчили да схванат какво е това да живееш в пещери? :lol:

Link to comment
Share on other sites

П.п. Чети бре, Мисире, образовай се.... Не е срамно да си неук..., срамно е да се правиш, че знаеш и разбираш.....

 

Кажи кое по-точно да прочета? Че само за 10 години се е случило това, което по-рано за 100 ли? 

 

=======================

 

Момчиле, там ще питаш птеромисира, той ги е учил да пеят в тия години.

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, там ще питаш птеромисира, той ги е учил да пеят в тия години.

Викаш идея си нямаш, но сега положението е страшно и требе да се вземат мерки за повече слънчеви панели, а? Щото така казаха Bill Nye и Al Gore

Link to comment
Share on other sites

Не, това не е професионално откровение. Вкъщи само аз не ползвам сони, съответно аз трябва да ги оправям, като се скапят. На двама приятели оправях леновота и ми почерниха живота. А въйфоните ги мразя на общо основание.

Link to comment
Share on other sites

Кажи кое по-точно да прочета? Че само за 10 години се е случило това, което по-рано за 100 ли? 

 

=======================

 

Момчиле, там ще питаш птеромисира, той ги е учил да пеят в тия години.

Като за начало, опитай се да отговориш на въпросът, дет ти го зададе Кръстника. Тогава..., евентуално..., ще се сетиш и какво да попрочетеш.

 

П.п. А, да. И те съветвам да не взимаш твърде на сериозно филмчета в които за да се подчертае нещо колко е хююуууудж се използва мерната единица "колкото Манхатън" и производните или съставните и. А те съветвам така не за друго, ами щото подобните филмчета плъзгайки се по фактологията целят да предизвикат драгия зрител да рече едно - Уаааааауууу, демек по нашенски - Въъъйиииии..., а не да го поограмотят.

 

П.п.2 Втори съвет. Придържай се към популярните предавания на другаря Нийл деГрас. Въпреки, че човекът не се занимава конкретно с такива изследвания, нещата ги обяснява бавно, спокойно и като за първолаци. Тоест, има шанс нещо от това, дето го говори  да проникне през дебелото ти черепче :))

 

П.п.3 Ай добрютру.

Link to comment
Share on other sites

Не, това не е професионално откровение. Вкъщи само аз не ползвам сони, съответно аз трябва да ги оправям, като се скапят. На двама приятели оправях леновота и ми почерниха живота. А въйфоните ги мразя на общо основание.

Sony erricson откакто стана Сони са пълен гъз. Честно казано тия телефони с 21мп камера не знам що ама ми се струва,че снимат кат моя с 13мп. 

Link to comment
Share on other sites

Sony erricson откакто стана Сони са пълен гъз. Честно казано тия телефони с 21мп камера не знам що ама ми се струва,че снимат кат моя с 13мп. 

Которе, защо се изказваш напълно неподготвен по темата с такива глупости? Я се опитай да направиш някаква подобна снимка с китайския си "13 мегапикселов" боклук.

 

Sony-Xperia-Z5-Premium-camera-samples.jp

Link to comment
Share on other sites

Ти остави бенчовете...

Говорим за реално ползване, надеждност, перспектива, ако щеш...

 

Добре, и за това да говорим. След колко време мислиш ще ми се наложи да сменя 6-ядрения булдозер, понеже вече не смогва и работи бавно?

Когато се наложи и ти да смениш i5-ицата. Така че за перспектива и надеждност, както и за ползване, и двата процесора са добри и бързи за да можем да усетим нещо при ползването им. Трябва да смятаме на фондовата борса и пак ще е трудно да се разбере, а и там помагат много видеокартите, особено AMD-тата.

Link to comment
Share on other sites

Галя и Жоро много сте се поправили :) Пу пу да не ви е урики :)

Николчо, питам отново, какво сме поправили?
Link to comment
Share on other sites

Камерите на Сони пържат много цветовете. Без значение дали е телефон, таблет, камера или фотоапарат. Така е от години.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...