Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Чефо, ти защо не си на борсата днес? Акциите на Ферари скочиха сериозно след IPO-то. :)

По скоро отвориха горе в момента са 4 $ по-долу откъдето отвориха...

Link to comment
Share on other sites

По скоро отвориха горе в момента са 4 $ по-долу откъдето отвориха...

Аз го бъзикам. Истински фен като него трябваше вече да се е сдобил поне с една акция, без значение на котировката в момента. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ако бях решил да карам, а не да търся друг вид развитие на всяка цена, сега щях да имам минимум 100 бона в зелено, спестени за по-малко от 3 години. Няма страна, в която да го направиш без опит, без език и без знания ;)

 

Стефчо, накрая ще взема аз да дойда да карам  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз го бъзикам. Истински фен като него трябваше вече да се е сдобил поне с една акция, без значение на котировката в момента. :)

нямам идея как се прави иначе бих прежалил няколко стотака :-D:-D

Стефчо, накрая ще взема аз да дойда да карам :laughing:

Готов си да караш поне 16 часа всеки ден. Поне 6 дни в седмицата. Добре си дошъл. От кога си търся такъв човек :-D
Link to comment
Share on other sites

нямам идея как се прави иначе бих прежалил няколко стотака :-D:-D

Готов си да караш поне 16 часа всеки ден. Поне 6 дни в седмицата. Добре си дошъл. От кога си търся такъв човек :-D

Там регулации, глоби, контрол няма ли?

Link to comment
Share on other sites

Готов си да караш поне 16 часа всеки ден. Поне 6 дни в седмицата. Добре си дошъл. От кога си търся такъв човек :-D

 

Няма кой да те остави да караш 16 часа, Стефчо....  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Там регулации, глоби, контрол няма ли?

Душички. Добре, че задължават вече с електронни тахографи и пак стават шашми. Няма шофьор на камион, който да кара 8 часа. Няма и кой да се навие иначе. Нали пари трябва да се правят.
Link to comment
Share on other sites

Той Виден кара перфектно. Няма за какво да го глобят.

Аз нямах предвид това :D

 

Душички. Добре, че задължават вече с електронни локбуци и пак стават шашми. Няма шофьор на камион, който да кара 8 часа. Няма и кой да се навие иначе. Нали пари трябва да се правят.

Точно защото знам, че вече са електронни с памет и могат да се проверяват назад и при желание може да се открие шашмата :)

Link to comment
Share on other sites

Няма кой да те остави да караш 16 часа, Стефчо.... :grin:

Айде бе. Басче. Взимам ти билет, плащам ти cdl обаче ако стане. Ще караш за мен 1 година.

Аз нямах предвид това :D

 

Точно защото знам, че вече са електронни с памет и могат да се проверяват назад и при желание може да се открие шашмата :)

в малките компании всичко е възможно
Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че новоизбрания премиер на Канада е първия държавен лидер с доказана татуировка. Хеле пък и сега като си изпълни обещанието да легализира марихуаната ...  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ще тренираш и ще обикаляш планините ли? Иначе не виждам за какво са ти точно тези часовници.

Link to comment
Share on other sites

Потресен съм...то бива то може ама това за музика ли минава=>

 

Що бе, клипчето е доста свежо и не е прекалено брутално, в подложката има як бас, пък и рапът си е най-вече редене на текст върху ритъм, та ако се абстрахираме от термина "музика", може да се каже, че е съвсем прилично. :popcorn:

 

Иначе не виждам за какво са ти точно тези часовници.

 

  Как защо? Не ме карай да ти обяснявам...

Link to comment
Share on other sites

Дедо ти си луд... За кво ти е часовник за 500 гущера ? Ако не ти прави свирка поне, начи няма смисъл.

500 гущера не са толкова много за часовник, ама наистина и аз не проумявам точно на djadomraz защо му са тези спортни часовници, а не някой мъжки стилен :)

s-l1600.jpgпримерно :D

Link to comment
Share on other sites

Е че к'во има да му разгадаваш на оня горния...само дето цветово му се сливат стрелките, което е тъпо, без значение че в заглавието му има Армани. Разгадаване да видиш ти, щото и такъв имам - показва всичко...дата, ден на седмицата и т.н., само да знаеш как да си я прочетеш (хинт - циферблатите нямат нищо общо с показването на данните). :lol:

 

П.П. Всъщност е изключително лесно, защото системата му е логична и само в първите 10 минути може да имаш трудности. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...