Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

.... Разбирам, което ми напомня в армията как се деряхме сабаля с тъпи ножчета  :laughing:

 

Винаги съм съчувствал на пичовете с твърди и гъсти козини - не е лесно... И винаги съм се чудил как обработват кайсиите с такава консистенция... 

 

За кайсиите Видене използвам депилатоар най лесно и безболезнено  :grin: а за брадата и мишниците си ползвам жилета, щом като изляза от банята и малката идва да ме целува по бузите и вика че са ми били меки и гладки като бебешко дупе, значи самобръсначката върши идеална работа.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Е, аз ги оплешивявам, по-комфортно и по-хигиенично е, пък и за жените предполагам им е по-кеф

Link to comment
Share on other sites

Баси, това чудо го видях днес да се продава за $150. Първо си помислих, че е някаква играчка, пък то се оказа точно едно към едно технологията на новия дроид BB-8 в Star Wars. Май ще си го взема това нещо. :punk

 

https://www.youtube.com/watch?v=pSxTIcD8D58

Аз мислех, че са ги разпродали вече. Пуснаха ги директно след първия трейлър преди няколко месеца. Какъв фен си ти, че толкова късно го виждаш..? :)

Link to comment
Share on other sites

Начи за комфорта съм съгласен. Оставям по половин сантим козинка, че иначе като се препотят, почват да лепнат. Но това не го броя за кастрене.

Link to comment
Share on other sites

А аз мъдурите не ги кастря. Не ме кефи, седят като голи охлюви...

 

Лош, Седларов, много лошо...

 

Е, аз ги оплешивявам, по-комфортно и по-хигиенично е, пък и за жените предполагам им е по-кеф

 

Меко казано им е по-кеф, помисли от твоя страна как изглеждат нещата и ще се сетиш.... :laughing:

 

Абе от бръснене на бради до бръснене на мъдье ли стигнахме ?

 

Някои неща вървят ръка за ръка.

Link to comment
Share on other sites

Абе от бръснене на бради до бръснене на мъдье ли стигнахме ?

Много се изпедерасти разговора и те решиха да влезнат малко в крак.

Link to comment
Share on other sites

Не, не е това другото, макар да е и това. Но е друго, веднага, даже се сърдят, че не е било вчера. И рядко знаят какво е, но трябва да е веднага. 

Link to comment
Share on other sites

Не, не е това другото, макар да е и това. Но е друго, веднага, даже се сърдят, че не е било вчера. И рядко знаят какво е, но трябва да е веднага. 

На кратко казано - Една жена никога не знае какво точно иска, но пък за сметка на това, го иска тутакси, ВЕДНАГА и на момента пък!

Стара и изстрадана аксиома.

Link to comment
Share on other sites

Отвикнал съм от логически задачки... На Laserbox, Royal 1lvl цикля вече 20мин... Чувствам се тъп...

Link to comment
Share on other sites

Не, не е това другото, макар да е и това. Но е друго, веднага, даже се сърдят, че не е било вчера. И рядко знаят какво е, но трябва да е веднага.

И след като го получи решава, че изобщо не е искала това, че е голяма грешка и че ти си виновен, че не си я спрял... Е примерно моята се подстрига (не намирам особена разлика в 2-3 сантиметра и ако не ми беше казала можеше и да не забележа), като преди това ми мрънкаше "пфуу тая коса, ще я подстрижа пък", дори се опитах да й кажа, че толкова време чакà да и порасте косата и после ще съжалява, тя ми скокна "я да не ми се бъркаш, разкарай се" и я оставих на мира. Сега пък мрънка "не трябваше да я стрижа, защо направих тази грешка... ТИ СИ ВИНОВЕН, ЗАЩО НЕ МЕ СПРЯ"... е какво - да я вържа ли...

Link to comment
Share on other sites

Обръсни я гола глава. Така и така ти си виновен. Ама я обръсни наполовина, та другата половина сама да си обръсне.

Link to comment
Share on other sites

Човек, забравяш, че моята е зъболекарка... нали си наясно, че именно зъболекар е измислил електрическия стол... направя ли такова нещо, няма да мога повече никога да заспя... защото заспя ли после няма да се събудя изобщо...

Link to comment
Share on other sites

Най-добре прелитайки над Москва да го пуснат отгоре без изобщо да кацат. Вързан! Без парашут!

В нормалните държави агресивните луди ги вкарват принудително в лудницата с усмирителни ризи и в празни стаи с тапицирани стени.

Link to comment
Share on other sites

В нормалните държави агресивните луди ги вкарват принудително в лудницата с усмирителни ризи и в празни стаи с тапицирани стени.

И според мен тоя е избягал от някое такова място, но защо не идват да го приберат не мога да разбера

Link to comment
Share on other sites

Меко казано им е по-кеф, помисли от твоя страна как изглеждат нещата и ще се сетиш.... :laughing:

 

Ама разбира се, и аз не обичам да плюя космалаци, друго си е гладичкото  :Drool:

Link to comment
Share on other sites

Обръсни я гола глава. Така и така ти си виновен. Ама я обръсни наполовина, та другата половина сама да си обръсне.

Ти се ебаваш, ама току виж започне нова мода. Като гледам Лайняна какви прически праска...

 

Аз и тук да питам - ако пусна невалидна кметска бюлетина и валидна бюлетина за референдума, има ли опасност и за референдума да ми я пишат невалидна?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...