Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз пък не мога да си намеря мишка, дето да ми напълни добре шепата и да не ми схваща дланта и пръстите.... :smile1:  Искам нещо огромно, но да не е с формата на костенурка (каквито са повечето с XXL формат).

 

Мейд ин чайна урежда ли те? Понеже ползвам няколко Лоджитека и всичките са ми една идея по-малки, отколкото ми се иска. Сега съм си поръчал една с 3200 dpi и 7 бутона. Уж я водят гейм вариант, но тъй като аз отдавна нямам време да 'геймвам' каквото и да е, си я поръчах единствено защото е точно толкова голяма, колкото ми трябва (130х70х40мм), че да ми е удобна в шепата часове наред. Ако излезе наистина добра, може и ти да си вземеш една такава.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не, че съм някъв голям боксов запалянко, но искам да видя Кличко срещу Уайлдър. Дори бих сложил една Каменица за Кличко :).

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не съм имал нито една, която да има косури. 

Евтините М100 (които не са чак толкова евтини по 16лв бройката)

3бр. просто спряха да цъкат единичен клик и започнаха да цъкат двоен.

MX400

по едно време започна да си полудява курсора и да си трепери, но се оправяше след малко.

гумата по страниците се изтърка от изпотяването на дланта (това си е индивидуално)

кликане-то с колелото беше невъзможно от ден 1. Винаги кликаше или в дясно, или в ляво, но много рядко в средата. Докато го нацеля, по-лесно беше да натисна бутона CTRL на клавиатурата. Бях си модифицирал кликането в ляво да е трети бутон на мишката. Решение, но неприятно и ненужно за 80лв мишка.

 

Безжичен комплект с мишка LX7. Към 100лв беше.

 

Тежка ако сте свикнали да си я повдигате.

Малка и тясна.

Същия проблем със средния бутон като при MX400.

На кутрето се пада единият ръб от дизайна. След продължителна работа започва страшно много да дразни и на няколко пъти пръста ми е бил зачервен.

 

За мен това не са сполучливи продукти. Не знам за вас.

 

Бе още едно време ти като се изфука ми мина тази мисъл през главата ( че то и твоите шамари не са никак малки), ама пусто не съм виждал на живо такова добиче.... Пък от тия стоковите или не ми пълнят шъпата или не ми пълнят окото.....

 

R.A.T.-а е много тежък, дори с всичките тежести изкарани и ако имаш навика да вдигаш мишката ще ти е проблем. Освен това е плосък и дори с най-голямата приставка, може да не може да ти изпълни дланта.

Link to comment
Share on other sites

Евтините М100 (които не са чак толкова евтини по 16лв бройката)

3бр. просто спряха да цъкат единичен клик и започнаха да цъкат двоен.

MX400......................

 

+1

 

2 броя B110 просто си спряха - по един и същ начин един ден просто изгаснаха ; онези двете безжични, за които вече съм писал по друг повод, тях пък изобщо няма да ги коментирам. Иначе като цяло им харесвам мишките, но далеч не са идеални като фирма.

Link to comment
Share on other sites

Ти кайсии нямаш ли си да я пълниш тая шепа като ти е толкова мерак?  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Имам, бе! И за разлика от тебе, имам две таман....

 

Все щи я напълним шЪпата нек'си :D

Със стафидки и умрели работи ли? :))

 

Мейд ин чайна урежда ли те? Понеже ползвам няколко Лоджитека и всичките са ми една идея по-малки, отколкото ми се иска. Сега съм си поръчал една с 3200 dpi и 7 бутона. Уж я водят гейм вариант, но тъй като аз отдавна нямам време да 'геймвам' каквото и да е, си я поръчах единствено защото е точно толкова голяма, колкото ми трябва (130х70х40мм), че да ми е удобна в шепата часове наред. Ако излезе наистина добра, може и ти да си вземеш една такава.

Имах две подобни на тази. В интерес на истината ми бяха най-удобните, които съм пипал. Не, че и те не ми идеха малко малки, ама се траеха. Основният им проблем беше, че бяха безжични и.... прекалено китайски, та по някое време се самоизключваха и не щяха да се будят. А едната дори получаваше някви нервни пристъпи от време на време.

Link to comment
Share on other sites

Ако 16 лв мишка я броите за скъпа и очаквате да е и с хубаво качество, няма да попаднете на мишка.

Link to comment
Share on other sites

Основният им проблем беше, че бяха безжични и.... прекалено китайски, та по някое време се самоизключваха и не щяха да се будят. А едната дори получаваше някви нервни пристъпи от време на време.

 

Не бе, тая специално я търсех да е жична, понеже и аз недолюбвам безжичните...така на картинките ми се вижда малко правения - малко трансформър пиниз и свети там в разни цветове, когато смениш резолюцията, ама знаеш ли...може и да излезе читава или поне удобна за голяма ръка.

 

Ако 16 лв мишка я броите за скъпа и очаквате да е и с хубаво качество, няма да попаднете на мишка.

 

Абе не ги броим за скъпи, ама очакваме поне да работят, щото докато работят - работят добре, ама пусто много бързо им свършва мерака.

Link to comment
Share on other sites

Ако 16 лв мишка я броите за скъпа и очаквате да е и с хубаво качество, няма да попаднете на мишка.

За супер най-елементарна мишка, 16лв са си много. Погледни на Джиниъс и А4 за до 20лв какви мишки има.

Link to comment
Share on other sites

Аз бях с МХ Революшън и бях много доволен, докато не го повредих сам и впоследствие не го строших нацяло в яда си... Та скъпи мишки засега - ньет. Вече не знам колко години съм със жична мишка Лоджитек за 12 лева - е па чупи си гипса отвсякъде. 

Link to comment
Share on other sites

Ако 16 лв мишка я броите за скъпа и очаквате да е и с хубаво качество, няма да попаднете на мишка.

Мм да аз с една такава изкарах 3 години и кабела накрая й се прецака,защото я мъкнех наляво надясно. Ае видяла много бой и игри.

Link to comment
Share on other sites

Ако 16 лв мишка я броите за скъпа и очаквате да е и с хубаво качество, няма да попаднете на мишка.

толкова пари се дават поне за 2 мишки

:-D

Link to comment
Share on other sites

Тва, да махнеш заглушители на мотор, е като да махнеш спойлерите на болид....

Link to comment
Share on other sites

Напротив, обратното е - спойлерът на градски голф или бмв дава още поне 20 конски сили, махането на гърнетата - още 40, а пък ако сложиш и един кюнец отзад...спокойно може да ги докараш и до 100 магарета. :lol:

Няма майтап - за повечето от онези моторджии, за които говорим, основната идея е моторът им да издава по-силен шум при форсиране...иначе за какво са си го купили тоя мотор като ще го карат безшумно...

Link to comment
Share on other sites

Доста рестриктивни са повечето генерации на мотоциклети, дори спрямо на обикновени коли. Не виждам лошо да се СМЕНЯТ части по изпускателната система, но да се МАХНАТ е вече ...  :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Понеже след малко излизам по работа и пътьом смятах да мина през Маркита-та да купя едни неща, случайно попаднах на сайта им на едно "ремонтно-образователно" клипче, с което поздравявам професионалните майстори и всички останали от групата "направи си сам"! :evil

 

П.П. Чудя се дали тая майсторка ходи по домовете да образова на място....и да ми разбие стената само даже съм съгласен. :laughing1:

 

https://www.youtube.com/watch?v=w5h1RSyfZoo

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...