Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Честит празник на всички европейци! :)

 

Мерси, да ти се връща...на 1-ви юли...а пък и на Чефо ще му тегля един поздрав 3 дена след това, че и той се мъчи да се интегрира гóркия... :bgrin:

 

Продавали череши 50 лв кг?!?!?!

 

За 50 лв. може да си ги продават на ескимосите на Северния полюс или нейде из пустинята Атакама...в България да продаваш типично български плод на такава цена, пък било то и малко по-рано от сезона си е жива гавра. :thumbsdown:....на всичкото отгоре съм 100%, че даже не са и български...

Link to comment
Share on other sites

"Гениално планираната акция със заглъхналия "Армата" ще накара целия свят да гледа парада."

Link to comment
Share on other sites

Ей хем си знам, че това онлайн покера е баси нагласената работа и си бях казал, че повече няма да играя и пак се набарбоках :D

Link to comment
Share on other sites

Прекалено съм възрастен вече за филми като Ghost in the shell...Нещо много философски ми идват....

Link to comment
Share on other sites

Ей хем си знам, че това онлайн покера е баси нагласената работа и си бях казал, че повече няма да играя и пак се набарбоках :D

Отдавна има ботове по сайтовете които да ти взимат парите... Единствено турнири става за игра

Link to comment
Share on other sites

Отдавна има ботове по сайтовете които да ти взимат парите... Единствено турнири става за игра

 

Абе те ботовете ги има навсякъде ама поне да не са така нагли тия от залите. Пада ми  Ah4c , фолдвам аз че един рейзна и флоп: Ah, Qd, 3c.

Викам си, ето сега правя скрийншот и поствам, че съм ги хванал в крачка. Отивам в хисторито и изненадаааа: имал съм Ac, а не Ah :D И това в една от големите зали, представи си в малките за какво иде реч.

Link to comment
Share on other sites

Абе те ботовете ги има навсякъде ама поне да не са така нагли тия от залите. Пада ми  Ah4c , фолдвам аз че един рейзна и флоп: Ah, Qd, 3c.

Викам си, ето сега правя скрийншот и поствам, че съм ги хванал в крачка. Отивам в хисторито и изненадаааа: имал съм Ac, а не Ah :D И това в една от големите зали, представи си в малките за какво иде реч.

В крайна сметка успя ли да снимаш докато се играеше ръката?

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка успя ли да снимаш докато се играеше ръката?

 

Не, защото играя от телефона и докато се усетя как да извикам опцията за снимане на екрана и ръката мина :(

 

П.С. Сега ме подсети да тествам дали изобщо може :D EDIT: Сега се сетих/видях, че фолднеш ли, после няма как да си видиш картите освен през хистори прозореца, който пък закрива картите на масата и удобно не е трансперънт. Иначе може да се снима.

 

EDIT2: Току що пусна една от мойте фолднати карти на един, влизам в хисторито да се опитам да снимам/проследа и ми казва че приложението е крашнало :D Сега ще видя дали има нещо за кепчър при андройд устройства.

Link to comment
Share on other sites

От ранни зори на казана.... Все повече се убеждавам, че никога не могат да отнемат този ритуал, тази институция от българите. Много по-лесно могат да изгорят Народното събрание... 

Link to comment
Share on other sites

Бат Весо - няя такъв чалъм. Днес мой набор, който само за медни казани е отряскал 20к освен че ме скуулна как огИн са кладье (в смисъл все едно бира да ме учи да пия), сам призна как му е Арно на село...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...