Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Колко ли ти е гадно вечер в някое от онези заведения...

Изобщо не чувам какво ми пускат.

 

Които остават във времето и са тооолкова запомнящи се. Просто гениални изпълнения.

Мда. Колкото и да ти е мъчно и непонятно - остават.

 

Защото тези, дори и ти си ги чувал.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q7mwuUuQ5Ws

https://www.youtube.com/watch?v=I6Iso3RDsH0

https://www.youtube.com/watch?v=bgz2SWdKqvQ

 

Целта на тия парчета не е да ти осмислят живота, ми в рамките на 3-5 минути 3-4 пъти максимум да вкара някакво разнообразие.

Точно там е въпроса. Че дори описаната от теб цел не изпълняват, защото са като останалите 15 излезли същия месец.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

=========================================================

 

В тоя ред на мисли гергьовският дъжд създава такава пивка обстановка..... Направо ми иде да потегля към хижата на Марица, където със сигурност питиетата не са спряли..... Въздържам се само защото знам, че там минималния престой е 48 часа....  :laughing:

В същия ред.. днес се правих на майстор и лепих изолация на терасата, има няма 3- 4 кв.м. и от 14:30 си лепих гроздова, двегодишна (толкова издържа) и розови домати. И сега мисля да пострелям в call of duty.

Водка пих десетина години. От известно време не ме кефи.

 

Link to comment
Share on other sites

Първото и третото никога не съм ги чувал. Sash! ги знам. Имат по-известни парчета, като това например

Подозирам, че не си ги пуснал, а само си видял имената. :) Мелодиите и на двете са супер известни. Към това число като прибавим и Daft Punk, Fatboy Slim, а от части и Prodigy, и какво стана...

 

Електронната музика имала и тракове, които остават в историята.

Link to comment
Share on other sites

Защото тези, дори и ти си ги чувал.

Първите 2 ги бях чувал, но не бих могъл да кажа, че докато прочета мненията на тази страница си ги спомням как звучаха. А последното, на Тиесто, честно казано нито съм го чувал нито бих го изтраял да ти кажа.

 

То вкуса е нещо доста специфично, така че не виждам смисъл да спорим. Просто леко се изхвърли с класификацията кое се запомняло и кое било смислено та оттам и реакцията вкл. моята...

Link to comment
Share on other sites

Саш е един, няма множествено число. 

Ба ли го, виждат ми се повече, пък и некви мадами се развяват. :lol:

 

Подозирам, че не си ги пуснал, а само си видял имената.

Как мога да кажа, че не съм ги чувал без да прослушам клиповете? А този последния наистина е отврат.

Link to comment
Share on other sites

Първите 2 ги бях чувал, но не бих могъл да кажа, че докато прочета мненията на тази страница си ги спомням как звучаха. А последното, на Тиесто, честно казано нито съм го чувал нито бих го изтраял да ти кажа.

 

То вкуса е нещо доста специфично, така че не виждам смисъл да спорим. Просто леко се изхвърли с класификацията кое се запомняло и кое било смислено та оттам и реакцията вкл. моята...

Изобщо не мисля, че съм се изхвърлял. Това, че на теб нещо не ти харесва, не означава, че то не оставя следа в съответния жанр.

 

Факта, че си чувал мелодията на първите 2 и си я спомняш е достатъчен. Това, което спомена котора и от което тръгна разговора, няма да си го спомняш дори и кято мелодия, защото има още поне 10 като него.

 

Аз също не харесвам Бохемска Рапсодия или Хотел Калифорния, но хората си умират за тях по някаква причина. Поне някои хора, зящото не 1 път съм ги виждал на челни места в разни класации за прехвалени песни.

Link to comment
Share on other sites

Това, че на теб нещо не ти харесва, не означава, че то не оставя следа в съответния жанр.

Абсолютното същото важи и срещу теб. Това, че на теб не ти харесва, не означава, че kotora няма да го слуша следващите 20 години, и ще му се кефи през ден и даже и на децата си ще го помни докато не умре. И това нещо още Х хора да го споделят като мнение и за тях това да Е парчето.

Link to comment
Share on other sites

ПичУИ, пак спорите на вкус и на цвят, което знаем, че не води до никъде.... Помнете, че истината е в казармата! 

Link to comment
Share on other sites

Ех тази казарма, върна ме в снимките и спомените. Братя по оръжие първите 53 дена: 2nd squad, 2nd company - The Recruit: :)

 

2422_1094241789069_2085_n.jpg?oh=3d85cca

Link to comment
Share on other sites

Абсолютното същото важи и срещу теб. Това, че на теб не ти харесва, не означава, че kotora няма да го слуша следващите 20 години, и ще му се кефи през ден и даже и на децата си ще го помни докато не умре. И това нещо още Х хора да го споделят като мнение и за тях това да Е парчето.

Бас искаш ли да хванем? Ей така. На 200лв, да видим дали след 10 години някой, някъде ще споменава или пуска това парче?

 

Факта, че този трак не е ясно дори в какъв стил се побира е достатъчен.

Link to comment
Share on other sites

Стила е контепорари, днес се пуска 1-2 пъти и утре я няма от лицето на земята. Аз лично един път няма да я пусна, но това е друг момент :)

Link to comment
Share on other sites

Ех тази казарма, върна ме в снимките и спомените. 

 

 

 

 

Плевен, Плевен, град прочут...

Link to comment
Share on other sites

ПичУИ, пак спорите на вкус и на цвят, което знаем, че не води до никъде.... Помнете, че истината е в казармата! 

Аз освен вокса не виждам някой друг да спори. Даже не вярва, като му казвам, че тия монотонно-приспивни парчета изобщо не съм ги чувал. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Стила е контепорари, днес се пуска 1-2 пъти и утре я няма от лицето на земята. Аз лично един път няма да я пусна, но това е друг момент :)

Точно за това говоря и аз. Тия тракове дори не се правят с цел да се отличават или да останат с нещо запомнени. Правят се като другите, за да вадят пари на момента. Следващия трак е същия със сменен текст и малко променено звучене. И така, докато не писне.

Link to comment
Share on other sites

Неходенето в нея създава слакъри, гейове и некадърници....  :laughing:

То пък като гледам някои ходилите какви са "примери" в живота...

Link to comment
Share on other sites

А тая ще се сеща ли някой за нея след 10 години 

По-скоро не, но поне е с някакъв определен стил. Нищо чудно хората да си я добавят в ретро хаус сетове след време...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...