Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Но пък има неща, които в ибей не ги намерих. И които на практика у нас се намират само по специална поръчка при матричар за 3-4 пъти повече пари... Та на кой квото му трябва.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Айде друзя, весело и от мен. Аз пооправям вкъщи, че купонЯ ще е тук и 16 човека не знам как ще се сберем, но вярвам в чудеса, а и в тоалетната винаги мога да навра 3-4ма :)

Link to comment
Share on other sites

Значи:

 

2л Финландия, 1л Бакарди + Мохито микс (вероятно утре ще сме на Мохито цял ден), къмто 2 литра ракия, резерва имаме и около 2 уиски (но за чий ни е), че и 6л бира... Къмто 2,5 кг парче врат без кост, което ще опечем цяло - щото можем! И гааадно така къмто 4-5 часа на бавен огън. Така като гледам си мисля, че докъмто 3-ти поне може да не се показваме навън....

 

Галицин, може да идвате вече... Жената й артисал доматен микс от спагетите вчера... Е па веднага Блъди Мери, макя му и прасе! Но първо да заготвя зарята...  

Link to comment
Share on other sites

Последен ден от най-каръшката ми година откъм 2000-та насам... От една страна постигнах нещо, което не съм праявил досега - дадох всичко възможно под наем... Но предвид всичко друго - проблеми, загуби, нерви и резили - мразя я! Каквото можа да се счупи, се счупи, какви ли не бели се случиха... И все пак най-важното е, че всички сме живи и здрави. Пожелавам на всички весело прекарване и успешна 2015. 

 

Ние с Галицин ще ви дразним цяла вечер от софрата...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Току що и мен. Галицин се обади, че жена му е зле и сигурно няма да могат да дойдат... Тъкмо реших, че няма повече какво да се обърква тая ШИБАНА ПРОКЛЕТА ГОДИНА!!!!!!

 

  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

Link to comment
Share on other sites

Спокойно чакам годинката да си иде. Определено е най-гадната в живота ми досега. Лошото е, че изгледите са само числото да се смени. Скоро не се очаква запалване на светлината в края на тунела. Иначе весело на всички останали.

Link to comment
Share on other sites

2014 за мен е най-хубавата година в живота ми, роди ми се дете, довърших  си етажа на къщата и си купих колата, която искам от доста години.  

Link to comment
Share on other sites

Ти си някакво изключение. Нямам познат или близък, с който да съм коментирал този въпрос и да не проклина тая шибана година. Само да спомена - преди половин час на детето му стана лошо, започна да повръща и да дриска - гОвори ми! До последния час и секунда това ще бъде гнасна, долна, отвратителна и проклета година. 

Link to comment
Share on other sites

Мхм.... Абе споко, като си дойда, ше изровя едно шише спешъл резерва, дет още не съм го тествал...

Link to comment
Share on other sites

За нас си беше супер годината! Но не е свършила, така че да не се заричам :)

 

Весело посрещане! Дано да сме по-здрави и по-щастливи през 2015 година :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Всяко зло за добро Видене. И на мен не ми е една от най-прекрасните години, но нека да погледнем по-филосовски на нещата...Наздраве и весело посрещане. На всички желая много здраве.

Link to comment
Share on other sites

Магданозе, сериозно?!

 

Всяко зло за добро Видене. И на мен не ми е една от най-прекрасните години, но нека да погледнем по-филосовски на нещата...Наздраве и весело посрещане. На всички желая много здраве.

 

Много ми хареса това във ФБ :

 

7818739R.jpg

Link to comment
Share on other sites

Магданозе, сериозно?!

 

Caught! :P ...ама щото тука истински философи не останаха - само няк'ви измислени филосови! :D

 

П.П. А иначе в личен план и аз съм на позицията на Виден (за 2014-та) - сигурно щото сме от една зодия...или пък понеже аз самият съм си виновен, знам ли... :wacko:

 

П.П.П. Айде разпускайте вече, че не остана... :beerchug

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми беше доста омразна годината, и за това съм се подготвил да я разстрелям точно преди да си отиде  :lol:

ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2015 И ДАНО НИ ДОНЕСЕ ПОВЕЧЕ ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ

НАЗДРАВЕ!!!

 

784984.jpg

 

Видене, не се кори толкова погледни новите мезета как изглеждат и ще ти олекне  :grin: да беше казал по рано, нямаше да ги режа още и щяхме да ги донесем та да заместим Галицин.

Link to comment
Share on other sites

Аз не мога да се оплача от 2014 (да чукна на дърво). Ако 2015 е същата + известно количество свалени килограми = ще бъда доволен.

 

Бъдете здрави, другари и другарки! И леко с алкохола  :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...