Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Отдавна няма Васко - вече не са живи. И затова трбява всички павета да се махнат от улиците и да отидат по парковите алеи и прочее. 

 

 

Това твърдение го опровергава пешеходната пътека срещу "ПГ по електротехника и електроника" на "Пещерско шосе" която направиха преди около седмица от цветни павета, като минеш през нея все едно се качваш от павета на асвалт.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Бетонно паве НЕ Е паве от гранит. Прекалено е трудоемко и икономически неоправдано да се правят гладки павета от гранит. А и става една пързалка...

Link to comment
Share on other sites

Бетонно паве НЕ Е паве от гранит. Прекалено е трудоемко и икономически неоправдано да се правят гладки павета от гранит. А и става една пързалка...

 

За пързалката съм съгласен, тук ставаше въпрос за майстори за редене на павета.

Link to comment
Share on other sites

Дедо, с колкото си искаш литра слюнка си опръскай монитора - за мен облачните решения са точно... облачни. Неясни, несигурни и зле защитени. Ако ти се чете - можеш да потърсиш, имаше статия на опарил се от облачните решения на Епъл и да разбереш по какъв елементарен начин може да се пробие облака. Без да има капчица значение сложността на паролата.

Link to comment
Share on other sites

За пързалката съм съгласен, тук ставаше въпрос за майстори за редене на павета.

 

От паве до паве има огромна разлика. Тия павета на пешеходната пътека можем да ги наредим аз и ти на по 6 водки. Нищо общо с дялан гранит, където всяко ръбче и неравност се вземат предвид от майстора.

Link to comment
Share on other sites

Дедо, с колкото си искаш литра слюнка си опръскай монитора - за мен облачните решения са точно... облачни. Неясни, несигурни и зле защитени. Ако ти се чете - можеш да потърсиш, имаше статия на опарил се от облачните решения на Епъл и да разбереш по какъв елементарен начин може да се пробие облака. Без да има капчица значение сложността на паролата.

Я дай да видя

И кво ще ми откраднат на мен? Преводи за ектопаразитите по прилепите? Дядо, познавам една девойка от екипа на pcloud. И Пешо я знае.

Щях да питам хубва ли е, после се сетих, че вече съм женен... :P

Link to comment
Share on other sites

Аз така и не разбрах, важна ли ти е информацията или не :) Ако е що не шитнеш един raid 1?

 

 

 

Раид-а има само един кусур при който губиш цялата информация - като ти думнат раида барабар с компютъра и отидоха всички снимки на детето... Но според Виден - това са глупости. За какво му са на детето снимки.

Link to comment
Share on other sites

Христо, какви ги дрънкаш, човеко? Кой какво ще думка? Аз попитах какъв е шанса да изгубя нещо, което се намира на ЧЕТИРИ РАЗЛИЧНИ диска в ЧЕТИРИ РАЗЛИЧНИ машини! Взрив на Козлодуй, евентуално, но някак си снимките ще са ми последния проблем тогава...

Link to comment
Share on other sites

Цялата хамалогия със синхронизацията. Сега самички се качват от фотоапарата към хранилището. Не ми работят 4-ри компютъра да ми хабят ток, а само един, не се занимавам вече с раид масиви, карам си я лежерно и не ми пука за диска. Всички работни файлове ми са синкнати, слагам новия диск и след максимум час имам работеща система. Та цялата тази хамалогия и занимавка не струва 3 лв месечно. 

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам 4 винаги работещи машини постоянно така или иначе (не виждам и защо трябва да са работещи, при положение че става въпрос за складиране). Та хамалогия няма и разходи няма. И къде има 50-70 гиги за 3 лв, че нещо други цифри се цитираха? Всъщност няма значение - всеки да се спасява както иска - носете се в облаците като ви харесва.

 

Между другото има някакъв мааалък шанс да е изпаткало захранването от токовия удар, защото вече изобщо не пали втората машина... Но пък има и добър шанс и двете неща да са изпаткали... Ще видим след тест.  

Link to comment
Share on other sites

Язовир Кърджали е страхотното съоръжение...

Сега една магистрала не можем да направим...

 

 

Много красива гледка се разкри днес пред нас.

Link to comment
Share on other sites

Удома, пред телевизора с девет годишна смокиновица и салатка от настъргана гулия, ряпа и моркови.... Що са ми разни навлеци да ми дишат въздуха и да ми създават шумов фон!?!

Подобно събитие се гледа така 

 

 

Гад проклета! Да беше дошъл тука!!!

Link to comment
Share on other sites

Де*ба тия лансирани макарони... Определено трябваше да вземем ние 1вото място, ама като се има в предвид каква малка държава сме и това е много добро постижение.

Link to comment
Share on other sites

И там ще е резачка. Уиски. Водка. Люта туршия. Кебабчета. Пържени картофи. Да е жив и здрав тъста.

Link to comment
Share on other sites

Аре, почна се.... И се почна естествено с AC/DC :punk 

Некадърните коментари ще ги преживеем някак и дано нашето момче, въпреки далеч по-малкия си опит да се представи достойно :beer:

Link to comment
Share on other sites

Е с какво да се почне с нещо на сашка васева ли :D Групата на енергото много ясно...Гледа ми се мач в стил "файтър",късмет за нашето момче...

Link to comment
Share on other sites

Не съм гледал бокс от 20+ години, но незнайно защо адреналина ми е много висок в момента...  :blowup:

 

 

=======================

 

ХАХАХАХАХХАХА

 

Съдията бил много коректен - бивш надзирател в затвор! 

 

Бай Ставри - строг, но справедлив!

 

ХАХАХАХА

Link to comment
Share on other sites

Голям момент е, няма спор. Нещо като Лудогорец :)

Даже аз съм седнал да гледам - за мен боксът е малко скучен, друго си е да има крака, лакти, душене и т.н. 

Link to comment
Share on other sites

Аз последния мач дето гледах беше Кличко-Вах.Поляка толкова бой отнесе че накрая го подпираха да стои прав.После го и дисквалифицираха за допинг...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...