Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Нищо... Кубрат си остава претендент и ще има още!

Дано тогава да има възможност да развие потенциала, който имаше онзи ляв прав....

Link to comment
Share on other sites

Нищо... Кубрат си остава претендент и ще има още!

Дано тогава да има възможност да развие потенциала, който имаше онзи ляв прав....

Само дето претенденти с лопата да ги ринеш...Едва ли ще ги видим пак на ринга.Жалко,много жалко честно очаквах много повече :unsure:

 

П.п.адмирации за агитката в залата,тия хора ми напълниха душата..

Link to comment
Share on other sites

Изпитвам някакво гадно задоволство, че за пореден път в семейните спорове се оказах прав. Жената почна да реве, че вече не издържала тука, искала си България, искала си стария живот и работа, мрън-мрън..

 

Ред. По нейна инициатива дойдохме тука, щото смяташе, че всичко дет лети се яде, че веднага ще си намери работа по специалността и прочие...

Link to comment
Share on other sites

Ще я оставя да се мъчи. Мен нищо не ме държи тук. Винаги мога да си ида на село да копам.

Link to comment
Share on other sites

От паве до паве има огромна разлика. Тия павета на пешеходната пътека можем да ги наредим аз и ти на по 6 водки. Нищо общо с дялан гранит, където всяко ръбче и неравност се вземат предвид от майстора.

 

Да ама и с тези е същото, ако сме на по 6 водки и с лазер да са ни ги рязали пак ще станат криви и на бабуни  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да не сте очаквали Кличко да падне. Един от най-лесните му мачове.

 

Аз очаквах малко по театрално падане на Кубрат. А то - той направо си падна наистина. Вкъщи ми казаха, че съм гадняр понеже им казах - ще се поцелуват 3-4 рунда и на петия ще падне. Това е огромна индустрия и няма как да бъде дадена на случаен боксьор. Дори и да има някой по-силен от Кличко на ринга, извън ринга всички са равни пред парите и куршума ;) 

Link to comment
Share on other sites

Коментара за представянето на Кобрата е ясен, ама тоя Кличко е баси и лакомия страхливец. Ако не е тоя клинч, да са го сгънали до сега бая пъти. Прегръща всички наред, слага си главата по рамената им точно кат... сещате се. А аз си мислех, че наистина е добър... , но явно и тука бизнеса е на 1во място.

 

П.С. В тоя ред на мисли, интересно ми е до кога ще се опъва за мач с Wilder. Там вече си мисля, че ще гризне яко дръвцето.

Link to comment
Share on other sites

Тия от blizooo са най-най-големите дебили раждали се някога на нашата планета.

Снощи интернета ми започна да работи със скоростта на dial-up, рестарт ала бала нищо не става, така или иначе ползвам на къщата един D-LINK DIR 615 с допълнителни антени и архаичен firmware реших да си го префлашна.....всичко точно интернета тръгна, обхвата се подобри и след 20мин червена лампа. Днес сутринта им се обадих на "съпорта" записаха ме и след няколко часа ми звъни една какичка да ми съобщи че проблема е в рутъра и разпраща пакети из цялата им мрежа....WTF ?! Казвам ок, сега ще отида да го проверя (не бях сигурен дали не съм го омазал понеже го ъпдейтнах през macbook-a през WIFI) всичко изглежда точно но изобщо не си взима IP от скапаната им мрежа, вързах лаптопа към кабела - кОр, само премигва ланката и пак изгасва, изобщо не открива кабел......пак се обаждам да им обясня че проблема не е в мен и да пратят техници да си оправят лайната, всичко точно - записан сте. След 2ч. ми звъни нахакан младеж и пак почва да ми обяснява че рутъра ми разпраща фалшиви IP-та из цялата мрежа на Крумово.......обясних му ситуацията като споменах че съм го ъпдейтнал до последна версия на firmware-a и тоя паляк ми заявява "Честито рутъра ви не работи,няма да може да се поправи и ни бъгва цялата мрежа, моля да го махнете"...... понеже не разбирам много отидох до апартамента и си свалих apple airport-a да пробвам с него, отивам до Крумово, сменям рутърите и оооо изненада пак не работи, пак не взима IP-та......сега се прибвах и сложих тук D-LINK-a и всичко бичи здраво без ядове.......равносметката Пловдив-Крумово-Пловдив-Крумово-Пловдив за тоа дет духа + загубата от НЕРАБОТЕНЕТО на биткойн машинките...... 

 

 

 

Сега очаквам всенародната любов...

 

Гледам вече е почнала да залива...

 

Точно 10 мин след мача и всички почнаха да флеймват къв ламер е Кобрата а реално само присъствието му на ринга на подобен мач е огромно постижение....за разлика от националите.....

 

Кличко е огромно нацепено животно и/или нивото на бокса като цяло е паднало много или наистина е бати изруда без загуба 10 години....ако не бЕха договорите с НВО и рекламното време спокойно можеше да го приключи още в първият рунд, имаше достатъчно време за удар докато пада..... просто е на друго ниво, не че нашият е слаб, просто излезе прекалено надъхан с/у най-добрият, реално Кобрата в 20-те мача не е срещал кой знае колко силен противник и най-вероятно си е повярвал прекалено много, сигурно и Поветкин шЕ го опука безкомпромисно. 

Link to comment
Share on other sites

На кой? Ханко Брат ли?

Теб май граматиката ти е далечна, о и у са през един клавиш, ако тръгнеш да се Управдаваш :)

 

К'во оправдание бе пич?Троли там на воля и трупай постове. Всички виждаме, че в това ти е силата и ако не си ти, форума ще замре отново :D

 

@zlobil

Е той Поветкин щеше да напука и Кличко, просто малко не му достигна. Ако санкционираха за клинченето и бутане с ръце, Кличко беше пътник.

Link to comment
Share on other sites

К'во оправдание бе пич?Троли там на воля и трупай постове. Всички виждаме, че в това ти е силата и ако не си ти, форума ще замре отново :D

 

 

Дреме ми за форума! Важното е аз да се чувствам велик! 

Link to comment
Share on other sites

Точно 10 мин след мача и всички почнаха да флеймват къв ламер е Кобрата а реално само присъствието му на ринга на подобен мач е огромно постижение....за разлика от националите.....

 

Кличко е огромно нацепено животно и/или нивото на бокса като цяло е паднало много или наистина е бати изруда без загуба 10 години....ако не бЕха договорите с НВО и рекламното време спокойно можеше да го приключи още в първият рунд, имаше достатъчно време за удар докато пада..... просто е на друго ниво, не че нашият е слаб, просто излезе прекалено надъхан с/у най-добрият, реално Кобрата в 20-те мача не е срещал кой знае колко силен противник и най-вероятно си е повярвал прекалено много, сигурно и Поветкин шЕ го опука безкомпромисно. 

 

Ти пък гледа ли мача, повторенията, изобщо мачове на кличко, чете ли малко коментари и т.н 

Не виждаш ли че там всичко е мафия бе човек, защо не даде допинг тест Кличко, защо сменя 1000 чифта ръкавици Кобрата, мислиш ли си че на кличко ръкавиците са същите като на Кобрата, или са по твърди, с няколко удара които получи и Кличко нашия имаше вече 2 аркади а на него му нямаше нищо, изобщо не е толкова добър, ами е мафиот и си избира съперниците, играе супер некоректно и извън всякакви правила. При всеки негов удар си помага с лакти да бутне съперника, но това е Кличко боклука него няма кой да го дисквалифицира, понеже и федерацията и съдиите и всичко е негово. Такива като него трябва да лежат по затворите и да връщат печалбите си в троен размер.

Достатъчно не ми се навлиза в повече подробности.

Link to comment
Share on other sites

А вие що така се палите?

Нима има още пациенти, на които да не им е ясно, че големият спорт си е чиста проба бизнес и следователно се управлява и движи от маркетингови стратегии? Вярно..., Кубрат наистина си беше повярвал твърде... или пък кешовата страна на нещата го накара да скочи на такъв мач. Тези килограми нещо не са му по мярка или тлъстинката му беше в повечко, та се движеше като катунарска мечка по ринга, а за гарда му изобщо няма да коментирам, понеже такъв нямаше. Явно беше решил, че ще проска на жена си прането.... И като пиша тези работи, вярвайте ми, хич не ми е приятно, но пък са истина. Аз лично, помня един съвсем различен Кобра..., динамичен, комбинативен и най-вече, играещ с акъл. Дано си вземе поука от тази среща (да не употребявам - Унижение) и ако има сериозно намерение да продължава като про, да се вземе в ръце.

А, че Кличко играе мръсно, две мнения няма. Никога не съм се кефил на срещите му.

И не, в момента изобщо не флеймя, понеже едва ли има истински фен на бокса, който да мисли друго яче...

Link to comment
Share on other sites

Недей да навлизаш в повече подробности..... казаното по-горе  е достатъчно за да се изложиш достатъчно....... :Facepalm:  :Facepalm: 

 

Какава мафия какви 5 леА ? Кличко е ВЕЛИК спортист с 16 годишна кариера последните 10 от които няма загуба..... нали се сещаш че колкото и да го подпират колкото и да е "мръсен" ако не беше талантлив щеше да е постигнал това. Виках за Кобрата естествено но дори без да разбираш от бокс ти става ясно че просто е класи под украинеца.

 

За допинги също недей ми говори, всеки спорт в който има мускули има допинг, да не милиш че Кобрата е чист ?  Естествено че не, нито Кличко е чист и двамата зобат...... въпроса е че Кличко е лице в бокса и след него сигурно постоянно има няколко доктора които го зобят достатъчно качествено че да минава тестовете.....същото е и при Кобрата...... същото е и при всеки про боксьор.

 

Допинги,ръкавици мафия...дай му на Българина конспирация и седи гледай сеир......  :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...