Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Недей да навлизаш в повече подробности..... казаното по-горе  е достатъчно за да се изложиш достатъчно....... :Facepalm:  :Facepalm:

 

Какава мафия какви 5 леА ? Кличко е ВЕЛИК спортист с 16 годишна кариера последните 10 от които няма загуба..... нали се сещаш че колкото и да го подпират колкото и да е "мръсен" ако не беше талантлив щеше да е постигнал това. Виках за Кобрата естествено но дори без да разбираш от бокс ти става ясно че просто е класи под украинеца.

 

За допинги също недей ми говори, всеки спорт в който има мускули има допинг, да не милиш че Кобрата е чист ?  Естествено че не, нито Кличко е чист и двамата зобат...... въпроса е че Кличко е лице в бокса и след него сигурно постоянно има няколко доктора които го зобят достатъчно качествено че да минава тестовете.....същото е и при Кобрата...... същото е и при всеки про боксьор.

 

Допинги,ръкавици мафия...дай му на Българина конспирация и седи гледай сеир......  :JC_golly:

 

Явно хич не си запознат със ситуацията.

@mladenski76 е напълно прав. То не беше отлагане заради контузия (през това време колко $$$ мислиш са наляли за спаринг на Кличко и колко на Кобрата?), наглото му държание за пресконференцията, ръкавиците  собствена марка (изляти по ръцете му), допинга и т.н. За него всичко е станало бизнес и за това почти всички фенове на бокса го мразят.

Нали се видя Кличко като излезе как гледа на зоб и колко нацепен беше? Щом е толкова добър, да играят при равни условия. Ама на кой е луд са рискува толкова милиони.

 

П.С. Не случайно наричат Кличко "Стъклената брада". Почнат ли да го натискат, той почва да клинчи, защото не може да носи на тежки удари.

 

Какво ще рече - Равни условия? Нима под това разбираш, Кличко да ограничи тренировките си и следователно да влоши формата си до тази на Кобрата? Как да стане тази!?! Ако имаше кой да налива толкова пари в нашия, да не мислиш, че и той нямаше да е такова добиче?

Избира се една марка/модел ръкавици и играят и двамата с нея. Допинг тест.

Не че тогава Кобрата имаше много по-голям шанс, но поне щеше да е малко по-равностойно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Какво ще рече - Равни условия? Нима под това разбираш, Кличко да ограничи тренировките си и следователно да влоши формата си до тази на Кобрата? Как да стане тази!?! Ако имаше кой да налива толкова пари в нашия, да не мислиш, че и той нямаше да е такова добиче?

Link to comment
Share on other sites

exabyte аз не претендирам да разбирам от бокс.....виж обаче ти грааам не разбираш 

 

 

Контузията дори да е била фалшива не значи нищо, пренастройват си стероидите и това е.  Ръкавиците, психологическият момент ала бала оправдания много насреща нищо. Кличко можеше да приключи всичко още в първи рунд, имаше достатъчно време и пространство да го довърши преди да падне в първият нокдаун, нека гледаме малко реално на нещата въпреки че е българин. Аз също щях да съм страшно радостен нашият да бие но трябва да сме реалисти. 

 

 

Тва за парите нали не го говориш сериозно, естествено че е бизнес, за повечето спортисти е  въпрос на бизнес и Роналдо си продава и бельото м/у другото ма всички припадат по него. 

 

 

 

ps : 1.16 коеф с/у 5 в световен мащаб също трябва да ти проговори нещо..... 

Link to comment
Share on other sites

Според мен просто Кубрат не беше подготвен ... излезе за махленски шамари с тоя нисък гард ... несериозно. Той ли е виновен, щаба ли е виновен ... ?! А 198 или колкото е там Кличко... и с тоя релеф ... и боксьор .... 12 рунда готов да изкара ... "аз съм чист" ... нааааалиииии ....

Link to comment
Share on other sites

 

Явно хич не си запознат със ситуацията.

@mladenski76 е напълно прав. То не беше отлагане заради контузия (през това време колко $$$ мислиш са наляли за спаринг на Кличко и колко на Кобрата?), наглото му държание за пресконференцията, ръкавиците  собствена марка (изляти по ръцете му), допинга и т.н. За него всичко е станало бизнес и за това почти всички фенове на бокса го мразят.

Нали се видя Кличко като излезе как гледа на зоб и колко нацепен беше? Щом е толкова добър, да играят при равни условия. Ама на кой е луд са рискува толкова милиони.

 

П.С. Не случайно наричат Кличко "Стъклената брада". Почнат ли да го натискат, той почва да клинчи, защото не може да носи на тежки удари.

 

 

Избира се една марка/модел ръкавици и играят и двамата с нея. Допинг тест.

Не че тогава Кобрата имаше много по-голям шанс, но поне щеше да е малко по-равностойно.

Направо умирам от смях тия дни с коментари като твоя от хора нямащи нищо общо със спорта... Ти в зала стъпвал ли си? Зоб взимал ли си че си наясно че "гледал на зоб" хахахаххахаха. Наглото и селско държание беше от нашия селяк. Професионален спорт без допинг няма!! Толкова ли сте наивни всички?! Прекалено си беше повярвал Кобрата това му изигра най-лошата шега

Link to comment
Share on other sites

Именно, всеки Българин включително и аз сме били за нашият. Но до там, разликата в класите се видя нагледно.

Въпреки това си е успех, просто трябваше да стане да го поздрави щото реално получи труден урок и да си тръгне като мъж а не да се обяснява мафия ала бала...... защото и нашият разправяше Кличко се бие като момиче и видяхме всички какво стана, ако беше махленският стар бокс тип "Тайсън" всичко да приключва в първият рунд и да няма толкова реклама кобрети щеше да лежи още преди края на първият гонг. 

Link to comment
Share on other sites

Именно, всеки Българин включително и аз сме били за нашият. Но до там, разликата в класите се видя нагледно.

Въпреки това си е успех, просто трябваше да стане да го поздрави щото реално получи труден урок и да си тръгне като мъж а не да се обяснява мафия ала бала...... защото и нашият разправяше Кличко се бие като момиче и видяхме всички какво стана, ако беше махленският стар бокс тип "Тайсън" всичко да приключва в първият рунд и да няма толкова реклама кобрети щеше да лежи още преди края на първият гонг. 

Както каза Тайсън в някакво интервю наскоро ако се бяха срещнали в прайма му с Кличко, украинеца много щеше да плаче :)

Link to comment
Share on other sites

10-15min vip brother = мозъчна смърт, обмислям да спра да гледам новатв изобщо.... 

най-странно ми е с тия СМС-и ква е врътката, аз не пращам, никой от приятелите ми не праща, познати не пращат, питал съм и познати на познати в разпален спор никой не праща СМС-и да подкрепя който и да е от паляци представляващи се за ВИП-ове.....е тогава кой ги праща тия СМС-и за да си плащат глупавото предаване ?  :wtf:

Link to comment
Share on other sites

10-15min vip brother = мозъчна смърт, обмислям да спра да гледам новатв изобщо.... 

най-странно ми е с тия СМС-и ква е врътката, аз не пращам, никой от приятелите ми не праща, познати не пращат, питал съм и познати на познати в разпален спор никой не праща СМС-и да подкрепя който и да е от паляци представляващи се за ВИП-ове.....е тогава кой ги праща тия СМС-и за да си плащат глупавото предаване:wtf:

 

Роднините... :P

Link to comment
Share on other sites

10-15min vip brother = мозъчна смърт, обмислям да спра да гледам новатв изобщо.... 

най-странно ми е с тия СМС-и ква е врътката, аз не пращам, никой от приятелите ми не праща, познати не пращат, питал съм и познати на познати в разпален спор никой не праща СМС-и да подкрепя който и да е от паляци представляващи се за ВИП-ове.....е тогава кой ги праща тия СМС-и за да си плащат глупавото предаване ?  :wtf:

Ами и аз съм се чудил, ама има доста прости хорица дето пращат - от затънтени градчета и селца, за които това е сигурно е едно от малкото забавления там...

 

 

Роднините...  :P

Като съм им чел приходите от смс-и, на тия роднини бая по-евтинко ще им излезе направо да си им купят колите, екскурзиите и каквото още там печелят :)

Link to comment
Share on other sites

А вие що така се палите?

Нима има още пациенти, на които да не им е ясно, че големият спорт си е чиста проба бизнес и следователно се управлява и движи от маркетингови стратегии? Вярно..., Кубрат наистина си беше повярвал твърде... или пък кешовата страна на нещата го накара да скочи на такъв мач. Тези килограми нещо не са му по мярка или тлъстинката му беше в повечко, та се движеше като катунарска мечка по ринга, а за гарда му изобщо няма да коментирам, понеже такъв нямаше. Явно беше решил, че ще проска на жена си прането.... И като пиша тези работи, вярвайте ми, хич не ми е приятно, но пък са истина. Аз лично, помня един съвсем различен Кобра..., динамичен, комбинативен и най-вече, играещ с акъл. Дано си вземе поука от тази среща (да не употребявам - Унижение) и ако има сериозно намерение да продължава като про, да се вземе в ръце.

А, че Кличко играе мръсно, две мнения няма. Никога не съм се кефил на срещите му.

И не, в момента изобщо не флеймя, понеже едва ли има истински фен на бокса, който да мисли друго яче...

 

1+

Абсолютно съм съгласен с теб, бизнес стана не само бокса ами и футбола и волейбола и формулата ако щеш. Вече няма истински битки и борби.

Link to comment
Share on other sites

 

А вие що така се палите?...

Абе мислех вчера да задам въпроса дали аз съм единствения, на който не му пукаше от този мач ама то аз и на футбол не се кефя особенно...

 

Изпитвам някакво гадно задоволство, че за пореден път в семейните спорове се оказах прав. Жената почна да реве, че вече не издържала тука, искала си България, искала си стария живот и работа, мрън-мрън..

 

Ред. По нейна инициатива дойдохме тука, щото смяташе, че всичко дет лети се яде, че веднага ще си намери работа по специалността и прочие...

 

Не ми казвай, че сте се качили на самолета и айдеее... Поне при някакви роднини с ясна престава къде и какво ще се работи трябва. Така да си хванеш шапката и да отидеш на другия край на света без никой да ти помага или поне да си наясно какви приходи и разходи ще имаш в идните 12 месеца ми се струва доста драматично и рисково...

Link to comment
Share on other sites

Недей да навлизаш в повече подробности..... казаното по-горе  е достатъчно за да се изложиш достатъчно....... :Facepalm:  :Facepalm:

 

Какава мафия какви 5 леА ? Кличко е ВЕЛИК спортист с 16 годишна кариера последните 10 от които няма загуба..... нали се сещаш че колкото и да го подпират колкото и да е "мръсен" ако не беше талантлив щеше да е постигнал това. Виках за Кобрата естествено но дори без да разбираш от бокс ти става ясно че просто е класи под украинеца.

 

За допинги също недей ми говори, всеки спорт в който има мускули има допинг, да не милиш че Кобрата е чист ?  Естествено че не, нито Кличко е чист и двамата зобат...... въпроса е че Кличко е лице в бокса и след него сигурно постоянно има няколко доктора които го зобят достатъчно качествено че да минава тестовете.....същото е и при Кобрата...... същото е и при всеки про боксьор.

 

Допинги,ръкавици мафия...дай му на Българина конспирация и седи гледай сеир......  :JC_golly:

 

Ама ти вярно си вярваш на това което пишеш а? На кой ги разправяш тия работи на децата ли, на кого е собственост федерацията бе? Какво ще спечелят те от нашата победа, НИЩО ето тук мафията "Кличко" се намесва. И не ми говори че бил велик боксьор велик беше брат му, който му проправи път към световния бокс. Той е една мечка която през цялото време танцува и гледа да се гушне на някое рамо, единственото му приемущество е че има силен удар. Не напразно и брат му го каза, че "танцува по ринга като балерина"

И защо си мислиш, че като напишеш дай му на Българина конспирация и ....  ти си "вездесъщ" , така е не се подложи на допинг значи крие нещо. Ще ми се да излезне с/у Шанън Бригс, тогава да го видя колко е велик.

Направо умирам от смях тия дни с коментари като твоя от хора нямащи нищо общо със спорта... Ти в зала стъпвал ли си? Зоб взимал ли си че си наясно че "гледал на зоб" хахахаххахаха. Наглото и селско държание беше от нашия селяк. Професионален спорт без допинг няма!! Толкова ли сте наивни всички?! Прекалено си беше повярвал Кобрата това му изигра най-лошата шега

 

Така е, изигра му шега ниския гард и бързото нападение, трябваше да поизмори Кличко и тогава да напада, а що се отнася до "зоба" хич не ми говори, толкова съм озобал че и идея си нямаш, и там ми беше грешката ела ме виж сега, 180 килограмова буца, която вярно ако ти отпери един и ще ти носят 40-сет , ама след 2-рата минута подскоци и сам изпадам в нокдаун. Прекратих спорта и се сгромулясъх сега с много усилия си възстановявам формата, ама е трудно.

Та, че и двамата зобят може би, но е нагло да не се явиш на тест за такъв мач, още повече насъскваш публиката с/у себеси.

Link to comment
Share on other sites

Абе мислех вчера да задам въпроса дали аз съм единствения, на който не му пукаше от този мач ама то аз и на футбол не се кефя особенно...

 

Взе ми думите от устата... :P

 

Ама за хората дето нищят темата вече трета страница, ето една весела провокация от оня, дето го преследва сумати време. :evil

Link to comment
Share on other sites

exabyte аз не претендирам да разбирам от бокс.....виж обаче ти грааам не разбираш 

 

 

Контузията дори да е била фалшива не значи нищо, пренастройват си стероидите и това е.  Ръкавиците, психологическият момент ала бала оправдания много насреща нищо. Кличко можеше да приключи всичко още в първи рунд, имаше достатъчно време и пространство да го довърши преди да падне в първият нокдаун, нека гледаме малко реално на нещата въпреки че е българин. Аз също щях да съм страшно радостен нашият да бие но трябва да сме реалисти. 

 

 

Тва за парите нали не го говориш сериозно, естествено че е бизнес, за повечето спортисти е  въпрос на бизнес и Роналдо си продава и бельото м/у другото ма всички припадат по него. 

 

 

 

ps : 1.16 коеф с/у 5 в световен мащаб също трябва да ти проговори нещо.....

Аз не претендирам, ама в тоя форум много хора го правите. Повечето гледат много повърхностно на нещата, без да вземат да попрочетат малко преди да коментират.

 

Направо умирам от смях тия дни с коментари като твоя от хора нямащи нищо общо със спорта... Ти в зала стъпвал ли си? Зоб взимал ли си че си наясно че "гледал на зоб" хахахаххахаха. Наглото и селско държание беше от нашия селяк. Професионален спорт без допинг няма!! Толкова ли сте наивни всички?! Прекалено си беше повярвал Кобрата това му изигра най-лошата шега

Радвам се, че ти е забавно :) Аха, стъпвал съм. Аха, взимал съм и евтина и скъпа и мога да ти кажа, че разликата е колкото от Дерби Кола до Кока-Кола.

Това да кажеш, че Кубрат е селяк, достатъчно говори за спортната ти култура.

Link to comment
Share on other sites

Аз не претендирам, ама в тоя форум много хора го правите. Повечето гледат много повърхностно на нещата, без да вземат да попрочетат малко преди да коментират.

 

 

Радвам се, че ти е забавно :) Аха, стъпвал съм. Аха, взимал съм и евтина и скъпа и мога да ти кажа, че разликата е колкото от Дерби Кола до Кока-Кола.

Това да кажеш, че Кубрат е селяк, достатъчно говори за спортната ти култура.

 

1+

Link to comment
Share on other sites

Аз не претендирам, ама в тоя форум много хора го правите. Повечето гледат много повърхностно на нещата, без да вземат да попрочетат малко преди да коментират.

 

 

Радвам се, че ти е забавно :) Аха, стъпвал съм. Аха, взимал съм и евтина и скъпа и мога да ти кажа, че разликата е колкото от Дерби Кола до Кока-Кола.

Това да кажеш, че Кубрат е селяк, достатъчно говори за спортната ти култура.

Селяк е първо защото съм го виждал и как се държи по баровете в България, второ заради цялостното му държание преди и след мача... А по изказванията ти хич не си личи да си стъпвал, взимал или имал досег с тези неща...

 

 

Опс извинявай забравих, че няма как да не си 400 кг турбо машина провалена българска надежда за световен шампион нокаутиращ с един удар

 

Чак одеве във Фейсбук прочетох, че Кличко имал бокс под бинтовете и затова го бил нокаутирал  :nugget: Мъка, мъка....

Link to comment
Share on other sites

10-15min vip brother = мозъчна смърт, обмислям да спра да гледам новатв изобщо.... 

най-странно ми е с тия СМС-и ква е врътката, аз не пращам, никой от приятелите ми не праща, познати не пращат, питал съм и познати на познати в разпален спор никой не праща СМС-и да подкрепя който и да е от паляци представляващи се за ВИП-ове.....е тогава кой ги праща тия СМС-и за да си плащат глупавото предаване ?  :wtf:

От същото място откъдето и в момента има 164 users are online в този... форум.

Нали се бъзикаш или наистина мислиш, че смс-ите плащат предаването?

 

Селяк е първо защото съм го виждал и как се държи по баровете в България, второ заради цялостното му държание преди и след мача... А по изказванията ти хич не си личи да си стъпвал, взимал или имал досег с тези неща...

Така е, прав си. Повече ги разбираш. Прекратявам спора, че няма смисъл да си търкам клавиатурата за глупости.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми направи друго впечатление. Даваха, че Кличко се е готвил като тренирал под вода за да е максимално бърз. Преди мача имаше интервю с единия боксьор който е нокаутирал Кличко и той разправяше, че се е готвил на някаква доста голяма надморска височина за да придобие повече издържливост. А доколкото мои приятели се познават с Пулев, май основните му подготовки са били по нощните заведения в София. Мой приятел разказваше как в Сл. бряг в някакъв бар е бил Пулев и е гледал доста презрително хората, а по едно време е тръгнал да бие някакви португалци щото не знаели български. Винаги съм си представял, че един спортист трябва да е пример за хората и най-вече децата и то не само на ринга, а и извън него. Съжалявам, аз стисках палци и искрено се надявах Пулев да спечели, но това не отменя факта, че той е един голям селяндур.

Link to comment
Share on other sites

Опс извинявай забравих, че няма как да не си 400 кг турбо машина провалена българска надежда за световен шампион нокаутиращ с един удар

 

Чак одеве във Фейсбук прочетох, че Кличко имал бокс под бинтовете и затова го бил нокаутирал  :nugget: Мъка, мъка....

 

Мъка, мъка са такива като теб, които само търкате клавиатурата и до там, а не признавате че до 5-ти рунд с/у Кличко се стига с много пот и зверски тренировки, а не с чекнене по форумите. Ходи застани с/у Кличко ти, ама не ти стиска.

Поздравявам КУБРАТ ПУЛЕВ с това което постигна за Българския народ, за тези който му вярват и го подкрепят (изключвам теб и още неколцина) Така се прославя България, както Кобрата така и Крисия взе второ място но за такава малка държава като нашата това е повече и от първо.

Аз също прекратявам спора, защото е безмислен, хора които не тачат Българското, не могат да се наричат БЪЛГАРИ.

На мен ми направи друго впечатление. Даваха, че Кличко се е готвил като тренирал под вода за да е максимално бърз. Преди мача имаше интервю с единия боксьор който е нокаутирал Кличко и той разправяше, че се е готвил на някаква доста голяма надморска височина за да придобие повече издържливост. А доколкото мои приятели се познават с Пулев, май основните му подготовки са били по нощните заведения в София. Мой приятел разказваше как в Сл. бряг в някакъв бар е бил Пулев и е гледал доста презрително хората, а по едно време е тръгнал да бие някакви португалци щото не знаели български. Винаги съм си представял, че един спортист трябва да е пример за хората и най-вече децата и то не само на ринга, а и извън него. Съжалявам, аз стисках палци и искрено се надявах Пулев да спечели, но това не отменя факта, че той е един голям селяндур.

Всеки човек има право да разпусне, и аз и ти ще сме лекета като вкараме малко алкохол. Така че човека там си е на почивка, А когато тренира никой не го гледа с кого се заяжда освен с боксовата круша.

Link to comment
Share on other sites

Мъка, мъка са такива като теб, които само търкате клавиатурата и до там, а не признавате че до 5-ти рунд с/у Кличко се стига с много пот и зверски тренировки, а не с чекнене по форумите. Ходи застани с/у Кличко ти, ама не ти стиска.

Поздравявам КУБРАТ ПУЛЕВ с това което постигна за Българския народ, за тези който му вярват и го подкрепят (изключвам теб и още неколцина) Така се прославя България, както Кобрата така и Крисия взе второ място но за такава малка държава като нашата това е повече и от първо.

Аз също прекратявам спора, защото е безмислен, хора които не тачат Българското, не могат да се наричат БЪЛГАРИ.

Всеки човек има право да разпусне, и аз и ти ще сме лекета като вкараме малко алкохол. Така че човека там си е на почивка, А когато тренира никой не го гледа с кого се заяжда освен с боксовата круша.

Да де, ама това не отменя факта, че Пулев се занимава с рекет заедно с Любо чука и Таки. Това е нещо като публична тайна. Не мисля, че един професионален спортист от такъв ранг трябва да се забърква в нещо такова. 

Link to comment
Share on other sites

Мен друго ми е чудно...защо информацията за Кубрат Пулев в руската уикипедия е 2-3 пъти повече, отколкото в българската? Не трябва ли да е обратното?

Link to comment
Share on other sites

Мъка, мъка са такива като теб, които само търкате клавиатурата и до там, а не признавате че до 5-ти рунд с/у Кличко се стига с много пот и зверски тренировки, а не с чекнене по форумите. Ходи застани с/у Кличко ти, ама не ти стиска.

Поздравявам КУБРАТ ПУЛЕВ с това което постигна за Българския народ, за тези който му вярват и го подкрепят (изключвам теб и още неколцина) Така се прославя България, както Кобрата така и Крисия взе второ място но за такава малка държава като нашата това е повече и от първо.

Аз също прекратявам спора, защото е безмислен, хора които не тачат Българското, не могат да се наричат БЪЛГАРИ.

Всеки човек има право да разпусне, и аз и ти ще сме лекета като вкараме малко алкохол. Така че човека там си е на почивка, А когато тренира никой не го гледа с кого се заяжда освен с боксовата круша.

Не аз си въобразям, че съм 180 кг машина за нокаути така че аз срещу Кличко на ринга няма какво да правя... Ти въобще четеш ли кой какво пише или просто си бълваш глупости? Кога съм отрекъл, че е постижение да стигне дотам??! Просто пренебрежителното му поведение се видя, че е без грам покритие, щото и Тайсън обиждаше и подиграваше опонентите си ама като излезеше на ринга и ги смазваше, не лежеше по земята... Ето някои хора които си имат някаква представа от този спорт (за разлика от теб) си го казаха

Link to comment
Share on other sites

Поздравявам КУБРАТ ПУЛЕВ с това което постигна за Българския народ

По принцип до момента изобщо не обръщах внимание на въпросния безсмислен боксов двубой и полемиките около него, но това в цитата вече ми дойде малко в повече. И какво викаш точно е постигнала въпросната леко интелигентна мутра за българския (пише се с малка буква според граматиката на официалния български език) народ? Може ли малко по-подробно да обясниш въпросното "постижение" (за народа имам предвид)? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...