Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Съжалявам, аз стисках палци и искрено се надявах Пулев да спечели, но това не отменя факта, че той е един голям селяндур.

Не че нещо ама той е боксьор а не шахматист. Някакъв кой знае какъв интелект от него или възпитание не може да очакваш. Там не ги подбират заради преждеспоменатите качества.

Link to comment
Share on other sites

А ти, Ники...,леко си в грешка, ама нейсе...

 

П.п. Впрочем, на снимката, която е постнал Rumbata, Пулев пунтира Кличко, понеже това клечене на един крак и плезене (след падане на пода) са си негова запазена марка. И точно този момент истински ме израдва, въпреки, че тогава осъзнах и, че нашият няма да го бъде....

Link to comment
Share on other sites

Един мъж има няколко тежки моменти в своя живот. Първия е когато разбере, че няма Дядо Мраз, втория - че няма фея на зъбките, после - че професионален бокс не е спорт. Но в този форум определено има Дядо Мраз, че и Снежанка, що пък да не се дискутира за "спорта" професионален бокс.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

По принцип до момента изобщо не обръщах внимание на въпросния безсмислен боксов двубой и полемиките около него, но това в цитата вече ми дойде малко в повече. И какво викаш точно е постигнала въпросната леко интелигентна мутра за българския (пише се с малка буква според граматиката на официалния български език) народ? Може ли малко по-подробно да обясниш въпросното "постижение" (за народа имам предвид)? :lol:

 

Тук не сме на изпит по Български език, и постижението му ни накара да се почувстваме по-горди, че сме българи и че може да променяме нещата ако искаме и вярваме в себе си. А не да бягаме по чужбина.

Link to comment
Share on other sites

Един мъж има няколко тежки моменти в своя живот. Първия е когато разбере, че няма Дядо Мраз, втория - че няма фея на зъбките, после - че професионален бокс не е спорт. Но в този форум определено има Дядо Мраз, че и Снежанка, що пък да не се дискутира за "спорта" професионален бокс.  :lol:

Дядо Мраз ИМА! Във феята на зъбките никога не съм вярвал... Така, че май единственият тежък момент в моя живот беше, когато осъзнах, че нашият няма да го бъде.

А професионалният бокс като спорт е една идея по-спорт от да речем... кеча, дето май и лапетата вече не го гледат... Честно... очаквах повече шоу...

Link to comment
Share on other sites

Всички боксьори да прочетат "Първобитния звяр"

Бе майна тва го написах на предишпната страница още ;)

 

КЕча е пародия,обаче MMA си е тотално блъскане...

Link to comment
Share on other sites

Начи, аз съм на мнение, че трябва да върнат гладиаторските борби. Хем ще имат стимул да играят по-добре  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Абе вярно че вчера ядох бая неща, включително и миди, ама защо, по диаблолите, като пръдна сега и мирише на крем карамел :confused :JC_golly: :shy: :sad1: :moon:

Link to comment
Share on other sites

Абе вярно че вчера ядох бая неща, включително и миди, ама защо, по диаблолите, като пръдна сега и мирише на крем карамел :confused :JC_golly: :shy: :sad1: :moon:

Попитай адаша ти emoticon-0133-wait.gif

Link to comment
Share on other sites

Ти мой да ме фанеш за... 45милиметровото оръдие :FU:  (погледни в съответната тема)

Link to comment
Share on other sites

FSI4KO E KONSPIRASIA!!!!! FSI4KI SA PROTIF BALGARITE ZA6TOTO SME NAI SILNITE NAI UMNITE NAI KRASIFITE I NAI OSPELITE NO SVETAT NI MRASI I ISKA DA NI MA4KAT!!!! NIAMA DA SE PREDAFAME!!!! KLETA MAJKA BALGARIA!!!!!!!

 

MAAAFIIIIAAAA MAAAFIIIIIAAAAA!!!!!

 

 

http://www.nenovinite.com/ne/sport/6451/

 

Тъй де! И аз същото го разправям :)

Link to comment
Share on other sites

Дядо Мраз ИМА! Във феята на зъбките никога не съм вярвал...

 

А трябва! Понякога двата персонажа се съчетават в една личност.....пък и жена му е зъболекар, та... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Те, зъбарите, не са феи, бе! Не са и хора! Това са истински демони, изпълзели от най-дълбоките дебри на геената огнена.... Та за тва, не се брои.

 

П.п. В подкрепа на горното ми твърдение - Виж човека как мрънка, че благоверната не му позволявала мръвка и го изтезавала с диети, щот бил ДЕБЕЛ! Тва човешко ли е (еле пък, фейско)?

Link to comment
Share on other sites

FSI4KO E KONSPIRASIA!!!!! FSI4KI SA PROTIF BALGARITE ZA6TOTO SME NAI SILNITE NAI UMNITE NAI KRASIFITE I NAI OSPELITE NO SVETAT NI MRASI I ISKA DA NI MA4KAT!!!! NIAMA DA SE PREDAFAME!!!! KLETA MAJKA BALGARIA!!!!!!!

 

MAAAFIIIIAAAA MAAAFIIIIIAAAAA!!!!!

 

 

http://www.nenovinite.com/ne/sport/6451/

А не бе!! Изплюй се сега на пода, тупни се в гърдите, удари два шамара на жената ей така да си знае и се почувствай истински BALGARIN който винаги е ощетен и никога не намира вина у себе си за неуспеха :)

Link to comment
Share on other sites

Те, зъбарите, не са феи, бе! Не са и хора! Това са истински демони, изпълзели от най-дълбоките дебри на геената огнена...

Тряя те пратя при моята зъбарка. Ангел небесен, спасила ми е три зъба.
Link to comment
Share on other sites

Тряя те пратя при моята зъбарка. Ангел небесен, спасила ми е три зъба.

Говоря по принцип бе, Танасе!

Ако те пратя при моята, женицата може да ти отреже репата, да ти измъкне четвърт от джигера след което да ти усуче мъдете на възел, без изобщо да почувстваш нищо...

За разлика от една плеяда изчадия, дето ми бяха докарали дългогодишна страхова невроза от онова творение на сатаната - зъбарският стол. Даже по едно време сериозно бях започнал да разсъждавам върху въпроса - Кои аджеба, са по-зловредни за човешкия вид, адвокатите или зъбарите....

Link to comment
Share on other sites

Е поне ще знам кой да питам, като тръгна да оправям моите, че имам едни кариеси за оправяне, съмнения, че единия зъб ще иска махане на нерв. Ама пусто шубе.


То и аз съм на мнение, че по природа зъбарите са отрочета на някой висш архидемон, стоящ от дясно на Дявола. Само нещо толкова зло, може да ги измисли :)

Link to comment
Share on other sites

Е поне ще знам кой да питам, като тръгна да оправям моите, че имам едни кариеси за оправяне, съмнения, че единия зъб ще иска махане на нерв. Ама пусто шубе.

То и аз съм на мнение, че по природа зъбарите са отрочета на някой висш архидемон, стоящ от дясно на Дявола. Само нещо толкова зло, може да ги измисли :)

Не бях ходил на зъбар близо 4 години. Резултатът беше 3 пломби, които бяха за смяна. Нови кариеси нямах слава богу. Но така и така бях се хванал на хорото, та смених и две амалгамени пломби с бели (общо 5 :) ). Вярно, че близо цял месец се занимавах с личната ми зъболекарка, но си заслужаваше. Та... ОТИВАЙ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...