Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Галине, кат не си касапин - глей си хладилниците. Сигурно от 8 години трепя свине и си правя сам ракията. За разфасоването на добитък пък изобщо са не обаждай.

 

И ела да ми покажеш пиян касапин как дере прасе. Щот на едното село се дерат. А пиян тая работа не спори.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

"Познавах лично Георги Рогачев или бате Гошо. Даже асистирах навремето при брандирането на въпросната газстанция дето се е случило всичко.

Сериозен и много разумен мъж беше и с циганите проблем нямаше. И той знаеше как да ги води, и те гледаха да нямат конфликт с него.


Не знам какво се е случило та всичко това е станало. Това което се сочи като причина по вестниците хич не ми се връзва."

 

Мнението е на Евгени Димов. Човек, когото уважавам много. Смятам, че циганската сган, както и политическата каста, трябва да бъдат сериозно озаптени. Дори с крайни мерки.

 

Видене, ти са не обаждай.

Link to comment
Share on other sites

Галине, кат не си касапин - глей си хладилниците. Сигурно от 8 години трепя свине и си правя сам ракията. За разфасоването на добитък пък изобщо са не обаждай.

 

И ела да ми покажеш пиян касапин как дере прасе. Щот на едното село се дерат. А пиян тая работа не спори.

Пусни въздуха, Танасе... Червеното хич не е твоят цвят :))

 

П.п. Най ме радваш е в такивата моменти.

Link to comment
Share on other sites

касапското мезе няма нищо общо със сиренето....поне в моят край.

а трезвен на прасе даже май не съм виждал....

 

 

пс : при нас представлява дроб и месо на скара нарязани на хапки + накъсан бял хляб всичко това се слага в тенджера и се разтръсква 5-6 пъти хуу да се омешат нещата

Link to comment
Share on other sites

В някои места касапско мезе е трахеята на свинята, на скара. Навсякъде е различно.

Link to comment
Share on other sites

Мен ми се смяха разни съседи оня ден, че си сменям джантите и гумите... :D и вчера единия едвам спира на светофара до нас на паветата на червено ... хлъзззз, че леко студенко сутрин. Акъл.

Link to comment
Share on other sites

Има нужда от сняг. С предишната никаква зима сега трябва яко студ и сняг. Малко да се нормализира времето. А който му е студено - да ходи на юг. И поне още няколко дни ще е такова.

Untitled.jpg

Link to comment
Share on other sites

А в Хасково ги е издавило снощи. Паднали са девеесе и кусур литра, реката е преляла и пътят от двете и страни е затворен. Един човек от там, каза, че за петдесет години не е виждал такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

Ми то днес сутринта, за да ида до Ягодово се наложи да мина през Крумово. Бяха затворили надлеза/кръговото на Скобелева майка. Минах през град на връщане,че имах тук там работа - масово улиците с огромни локви. Хем шахтите непочистени, хем улиците неправилно правени няма оттичане на водата.

Link to comment
Share on other sites

Аз понеже имам роднини в Елена, днеска сутринта станах и бодра стъпка се засилих към Еленският балкан или по точно в Елена на празника на "Еленският бут"...... до Стара Загора дъжд да си еВе майката..... малко след Нова Загора дъжда спря небето светна и тъкмо леко се зарадвах че може би дъжда няма дам и развали деня и на 3-4 км преди Твърдица задуха някъв страшен вятър който ми местеше колата.......викам квото е, влизам в селото и ебати изненадата 15-20см сняг...... както и да е със зимни гуми съм 4х4 така или иначе съм стигнал до там ше го качвам викам си..... и точно преди прохода една патрулка отбива движението че имало паднали дървета, естествено ни помен от снегорин, звъннах на роднините че се връщам а женичката вика "Горе има 30см сняг....блокирани коли от няколко часа, мислех че ще сте отказали връщай се направо"..... равносметката 300км разходка без да ям еленски бутове и пълнено агне и чорбичка...... деееба тъпия сняг  :unhappy:

Link to comment
Share on other sites

30 сантиметра е смешно количество сняг. Такъв цирк е, че просто нямам думи. Малко сняг падна и цялата държава е блокирана.

Link to comment
Share on other sites

Това е така. Подозирам че по-скоро проблемите се дължат на това че беше страшно мокър и лепкав (спирах да си чиста джантите че беше полепнат вътре и създаваше дисбаланс) и на падналите дървета.......естествено и хората с летни гуми  :nugget:

Link to comment
Share on other sites

Доста кофти :( Тука цял ден пра дъжд,след това малко сняг и сега се изясни.Утре сутринта всичко ще е ледник.

 

A в Родопите май продължава да си вали и ще вали цялата седмица.

Link to comment
Share on other sites

Е*ем го и временцето гадно. Как не спря този смотан ситен дъждец цял ден. Уж го гледаш, че нищо не вали ама за 5 мин. си вир вода. Като за капак утре пътувам към Шопско и цяла седмица трябва да съм в този ''приятен" град.

Link to comment
Share on other sites

Ако няма да е много дърта, вземи някое малко и кротко дизелче ... нисък данък, там нафтата не е менте като тука ... не че познавам пазара на коли там...

 

А за тва че имаш стаж като шофьор в БГ не правят ли намаление на застаховката?

Link to comment
Share on other sites

Не стаа с малко дизелче, че гледаме за семейна кола първо, после някаква чарши-бегачка за жената. Може да се види евентуално за някакви отстъпки, ма едва ли.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...