Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И това не е в режимите за грил/нагряване, а в режим на микровълнова?

Да на режим микровълнова. Сега не знам от каква точно сплав са,но са метални и лъскави. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Макар на всички да е ясно че в Технополис работят най-големите малоумници. 

Технополис държат да ни покажат ценните си кадри дори в рекламите си. 

 

:Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 

 

 

 

 

Последният път влизам и се запътвам към щанда с лаптопите, целеустремен и надъхан да се боря с всички какички предлагащи стоки на изплащане..... отблъснах първата с бърз отговор преди да е задала въпроса си, втората ме издебна в гръб неподготвен и успя да промълви "От стоки на изплащане интересувате ли се?" , отговорът ми само разглеждам беше достатъчен да я разкарам, вече съм почти до щанда с лаптопите и се засилвам към Apple секцията когато в същият момент виждам 3-тата и с леко изнервен поглед и добре прикрити изблици на ярост отговарям НЕЕЕЕ не ме интересува нищо на изплащане, тая я разкарах и даже май леко я смутих.....малка победа ....за момента. 

Най-накрая стигам до лаптопа до който се интересувам, виждам "Търговският консултант" и с лееко трепкащ глас го питам  "Извинявам се искам да взема един лаптоп" (щото в тоя магазин е армагедон за нервите и iq-то на всеки който пазарува в него, тука изключваме орките които гледат cd player-и а е36-цата чака на паркинга спряла на ПОНЕ 2 места, те си нямат  IQ) ...г-н Сульо в тоа момента се обръща и с най-пренебрежителният глас който може да съществува на света промълява "Ей ся шЕ дойда чакай малко", нЕма ядове..... чакам няколко минути в които е повече от видно че г-н сульо който се очака да ми продаде стоката няма по-важна работа от това да ми шитне лаптоп за 2 бона. 

Обяснявам му че съм наясно с лаптопа не искам да ми обяснява нищо, не искам да ми тества нищо, не искам да ми говори за каквото и да е, не ме интересуват житейските му проблеми които се опитваше да разреши разцъквайки вибър на телефона си. Докато му говорех.

 

Байчото се почеса по главата, порови малко в шкафа и ми вика "Ми сори ма тоа лаптоп го нямаме наличен" ?!?! WTF ?

Лаптопа ви е на онлайн брошурата която сте ми спамнали, на голям плакат на входа на магазина и го няма, как така тука го няма. За колко време ще пристигне (видимо ядосан вече) -------- 2 минути проверка в компютъра и се връща и с гордост заявява "В Четвъртък е тук" WTF @ @!# Днес сме петък, от къде го пращат" ? 

 

Още 2 минути проверка в които пак се появи една от тия за "на изплащането" Тааа я погледнах само направих премерен жест с ръка и я прогоних още преди да се е доближила. 

 

Байчото се връща "В Пазарджик имаме" Да им казвам ли да го пращат ? Тука реших че се ебаат нещо и директно му теглих майните и отидох при "Информация", там заварвам същият дебил който започва да ми обяснява как брошурите били само за някои магазини (Магазин Пловдив е включен накрая на брошурата), тука вече започнах много да се заторомозявам и дори не направих опит да го питам с какво ще го изпращат от Пазарджик че ще пътува 6 дни WTF да не го пращат с пощенски гълъби ? 

Помолих го да се обади в магазина в Пазарджик (в който работят същите дебили) да провери дали имат налични и ако имат да го запазят защото ще отида да го взема след 30-40мин.

 

Влизам в магазина в Пазарджик и WTF @#()!@# какички със стоки на изплащане пак ме нападат.....сериозно ?!?!@№ 

 

 

 

 

От тогава съм си обещал Технополис НИКОГА ПОВЕЧЕ ! 

Link to comment
Share on other sites

В моята микворълнова могат да се слагат метални работи.Ама тя е  с реотан и вентилатор :D

А защо, не!? Стига металните неща да са от гол метал и да са в добър галванически контакт с клетката, тогава няма проблем. Друг е въпросът обаче ако сложиш нещо емайлирано вътре или пък клетката ти не е от инокс.

 

И кое точно ще им замине след като компресорите им са трифазни и нямат нищо общо с мрежата?   :)

А защо точно трябва да са моторите? Нима климатикът е само компресор? :)

Далеч по - голяма болка в задника е да спихне, да речем, някой шиндингенски айпием, от колкото компресор.

Link to comment
Share on other sites

Айде да не "спамя"

На тоя форум тва му е един от проблемите. Всичко се забива основно в 2 теми - едната е за въпросите, другата за кво му минава през главата. Напише някой нещо и "ааааа, уууу. Що отвори тема? Пиши в <някоя от двете се споменава тук>." Да не сте си сложили лимит на темите, които може да има във форума? Направо вземете и слейте всички теми от всички форуми в тия двете и да се приключва. Защото реално всичко дето се пише, минава през нечия глава, та отговаря точно на условието. Тръгва някой да търси нещо конкретно - като например точно тая тема с проблемните съседи. И както ще чете по едно мнение през 4-5 нямащи общо с темата и ще се опитва да събере и извлече някаква информация. От 15 страници, като нещата може да се съберат на 2. Същото и с въпросите. Доста от нещата там може и ТРЯБВА да са в отделни теми, с дискусия по конкретно нещо, събрани на място, сбито. А не да се разбие пак между 100 други мнения в една тема на Н страници.

Link to comment
Share on other sites

Айде да не "спамя"

На тоя форум тва му е един от проблемите. Всичко се забива основно в 2 теми - едната е за въпросите, другата за кво му минава през главата. Напише някой нещо и "ааааа, уууу. Що отвори тема? Пиши в ." Да не сте си сложили лимит на темите, които може да има във форума? Направо вземете и слейте всички теми от всички форуми в тия двете и да се приключва. Защото реално всичко дето се пише, минава през нечия глава, та отговаря точно на условието. Тръгва някой да търси нещо конкретно - като например точно тая тема с проблемните съседи. И както ще чете по едно мнение през 4-5 нямащи общо с темата и ще се опитва да събере и извлече някаква информация. От 15 страници, като нещата може да се съберат на 2. Същото и с въпросите. Доста от нещата там може и ТРЯБВА да са в отделни теми, с дискусия по конкретно нещо, събрани на място, сбито. А не да се разбие пак между 100 други мнения в една тема на Н страници.

Аз съм на същото мнение. Избягвам да затварям теми и дори съм отворил доста които са били затворени от някой друг.

Link to comment
Share on other sites

Петък. Много ме радва как е тук положението с работното време. Каже ли се "Стоп", всеки заебава всичко и пали джапанките към портала. А колко зор видях да обясня какво е касапско мезе и с кво се пие... :D

Link to comment
Share on other sites

Петък. Много ме радва как е тук положението с работното време. Каже ли се "Стоп", всеки заебава всичко и пали джапанките към портала. А колко зор видях да обясня какво е касапско мезе и с кво се пие... :D

 

Край. Тоя поквари вече англичаните. Нищо не е същото вече :P

Link to comment
Share on other sites

Ба. Англичаните. Сигурно са поляци и руснаци както писа по-рано. :) Не че аз знам кво е касапско мезе и с кво се пие, ама няма да е нещо фрапиращо за мен, свикнал с нашенските мурафети тук :)

Link to comment
Share on other sites

И аз съм за. Така ще се дойдат и нови съфорумници, че нещо уредяхме.

 

О бре, Руми, Оредяхме...  :grin:

 

Недей така и ти....

 

Край. Тоя поквари вече англичаните. Нищо не е същото вече :P

 

Ти нима си очаквал те да пречупят него???? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И кое точно ще им замине след като компресорите им са трифазни и нямат нищо общо с мрежата?   :)

 

Именно инвертора, една плочка горе долу 8см на 4см на 1см (обяснявам подробно) която прави монофазния ток в почти трифазен, на осаката смених два, и са си цифра по 150лв бройката, а на шевните машини понеже са монофазни с трифазни DC мотори са по 300лв парчето. 

Стефчо, май тебе търсят...

 

:lol:  :punk  :D

Link to comment
Share on other sites

Всъщност в моята смяна са само двама литовци и една полякиня. Останалото са ингилизи. И баш на тях обяснявах кво е касапско мезе. А касапско мезе, дедо, е бяло овче саламурено сирене, нарязано на кубчета и поръсено с едро млян лют червен пипер. Та първо трябваше да обясня  кво е мезе, след това какво сирене се ползва. А тъй като неска е петък, го карахме с банкерско работно време и през цялото време ме караха да превеждам псувни от руски на английски. Общо взето - обогатявам си английския.

 

Ред. Обещах на единия литовец да му правя родопска закуска. :D

P.S. Нимойте ма пита кво е, би трябвало да знаете.

Link to comment
Share on other sites

А касапско мезе, дедо, е бяло овче саламурено сирене, нарязано на кубчета и поръсено с едро млян лют червен пипер.

Беки пък!?!

Иди го кажи това на лютите старчета - колачи по моя край.

Ъхъм emoticon-0144-nod.gif  Те така стават изнасилванията с убийства...

Link to comment
Share on other sites

Именно инвертора, една плочка горе долу 8см на 4см на 1см (обяснявам подробно) която прави монофазния ток в почти трифазен, на осаката смених два, и са си цифра по 150лв бройката, а на шевните машини понеже са монофазни с трифазни DC мотори са по 300лв парчето. 

 

 

Излишно е да се спори. Прави сте! Отказвам се! Донесете ми един мощен диод и ще го включа в моята инсталация :) Ще го направя без никакви притеснения.  :P

Link to comment
Share on other sites

Беки пък!?!

Иди го кажи това на лютите старчета - колачи по моя край.

Ъхъм emoticon-0144-nod.gif  Те така стават изнасилванията с убийства...

 

 

Теб май само те изнасилвали. Или не си касапствал. Тва мезе се яде от касапина, след като е пречукал свинята и чака помощниците да го опърлят, че да се метнат първите уши, джурилки, опашки на скарата. 

Link to comment
Share on other sites

А касапско мезе, дедо, е бяло овче саламурено сирене, нарязано на кубчета и поръсено с едро млян лют червен пипер

Хм. Моята версия ми харесва повече :) Честно, до този момент под касапско мезе винаги се е разбирало за някакво плато с мръвки - къде печени, къде разни луканки, шунки и т.н. но ти с това сирене ме изненадА

Link to comment
Share on other sites

Това е, защото касапина трябва да е трезвен, докато си върши работата. Като се свърши транжирането - пиене бол.

Link to comment
Share on other sites

Това е, защото касапина трябва да е трезвен, докато си върши работата. Като се свърши транжирането - пиене бол.

Трезвен!?!?! Е, не.... За подобно изказване там ще ти се случи не само изнасилване с убийство ами и ще те поругаят публично!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...