Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Британец е-от Бристол според Уикипедия.Като че ли не е вярно .Едва ли може да се очаква да го арестуват на Стария континент-това би бил автогол на западните демокрации с претенции.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

За момента повечето публикации твърдят, че това е измислица-премислица. Нека почакаме пък ще видим. 

 

Претенцийките са, че това е той: 

 

banksy-mugshot.png

 

“The Banksy arrest is a hoax,” the street artist’s publicist, Jo Brooks, toldThe Independent.

However, the prank seems to have duped the internet, with his name quickly trending on Twitter.

A false story, published on US websiteNational Report, alleged that the identity of the British street artist had finally been revealed and he had been arrested by London’s Metropolitan Police and is being held “without bail on charges of vandalism, conspiracy, racketeering and counterfeiting”.

 

Link to comment
Share on other sites

" Гонитбата продължила пред Тунела, по "Цанко Дюстабанов", през "Авксентий Велешки". Няколко пъти Яшаров едва не прегазил пешеходци, пресичащи различни улици." Ако по време на гонката бяха прегазили теб или някой твой роднина или приятел дали щеше да си толкова горд и радостен от полицейската работа??

От това което си написал разбирам че

полицаите са вълшебници ,и те са длъжни да стопират копелдака веднага след като са получили видение че дрогиран ще шофира.

Направили са каквото трябва,не разполагат със Хари Потър с полицейска метла.А и Батман е в София готви правителство,и той няма как да дойде да спасява пешеходците...

Link to comment
Share on other sites

още ли те държи? :)

Не просто ме държи - тотално ми писна на балалайката и сега възстановявам архив от предния ден (и не, не съм си лягал). Това не се издържа. Освен всичките други неща е и тотално лагава машината с новия OSX. Айде другото ще го преживея, но това просто няма как да се случи. И понеже имам 2 лаптопа виждам как по-стария работи значително по-добре от новия - абсурдна история.

Link to comment
Share on other sites

От това което си написал разбирам че

полицаите са вълшебници ,и те са длъжни да стопират копелдака веднага след като са получили видение че дрогиран ще шофира.

Направили са каквото трябва,не разполагат със Хари Потър с полицейска метла.А и Батман е в София готви правителство,и той няма как да дойде да спасява пешеходците...

 

Явно ще трябва да ги пращат в Хогуортс...

 

Кофтито е, че и в закона им е криво написано, че може да не преследват, ако нарушителят не представлява пряка опасност за другите хора.

Ама, как да го тълкуваш - той може сега да не представлява, но пък може да кара 50 кила пудра захар или 10-на пушкала.....

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да се преценява - не спира при подаден сигнал! По ясно от това, че е насран едва ли има. Колко е насран се брои после в участъка. Бой и ебане за такива уроди - това му е майката. Точно такова поведение е крайно време да видят тия боклуци, така щото поне малко от малко да си спомнят, че има полиция и не могат да правят каквото си поискат. Защото те точно това си въобразяват. И докато няма палки в зъбите и куршуми в задниците няма да се освестят.

Link to comment
Share on other sites

Аз. Но ако е за даряване не ставам. Поради разните ограничения от кой може да взимат - там разни болежки и лекарства.

Link to comment
Share on other sites

Дедо кво те нерви Йоско? На моята ретина еър си върви перфектно....единствено рендването на фейвъритс бара при сафари леко ме дразни но всичко друго е 6.

 

 

 

btw : някой ползва ли ейпълски рутър airport extreme?

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да се преценява - не спира при подаден сигнал! По ясно от това, че е насран едва ли има. Колко е насран се брои после в участъка. Бой и ебане за такива уроди - това му е майката. Точно такова поведение е крайно време да видят тия боклуци, така щото поне малко от малко да си спомнят, че има полиция и не могат да правят каквото си поискат. Защото те точно това си въобразяват. И докато няма палки в зъбите и куршуми в задниците няма да се освестят.

Подкрепям изцяло.

Link to comment
Share on other sites

Което е показно за слабо написани закони. Все едно рибарски мрежи. Когато е написан както си трябва, да видим дали ще е жертва или даже ще му лепнат утежняващи вината обстоятелства, че да лежи повече.

Link to comment
Share on other sites

mIRCata: както се пееше в една песен на времето " а е, сложи си Linux" :) :) Не че аз съм, ама може ти помогне :)

 

RaptoR: Ники, дъска от Епъл - сакън недей... Туй не е възможно!!!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Абе я си гледайте работата. Лаптопа е меко казано перфектен (и това го казвам аз - смятай), даже ОС-а си е приличен (тука вече имам 1 камара забележки), но новата версия я осраха мощно.

 

Дедо кво те нерви Йоско? На моята ретина еър си върви перфектно....единствено рендването на фейвъритс бара при сафари леко ме дразни но всичко друго е 6.

Е как какво - пуснах starcraft и всичко умря. ТОТАЛНО. В хром като кликна се отваря след 5 секунди (поне). В предната версия можех едновременно да разцъквам и да си чета фейсбука или форума. В новата - не. Също така долу таскбара е плосък и грозен. Също така горе зеления бутон вече прави програмата full screen а не само да я разпъне. А има и още. С повечето неща - айде ще свикна, обаче с това че е многократно по-тромаво всичко - ей това не мога да го преживея

 

btw : някой ползва ли ейпълски рутър airport extreme?

Да, аз го ползвам. Чуден си е. Защо питаш?

 

 

Което е показно за слабо написани закони. Все едно рибарски мрежи. Когато е написан както си трябва, да видим дали ще е жертва или даже ще му лепнат утежняващи вината обстоятелства, че да лежи повече.

Многократно съм казвал, че най-ужасното нещо е да бъдеш несправедливо обвинен и осъден. Няма по-лошо нещо от тази висша форма на полицейщина. По-добре е някой и друг престъпник да не могат да ги осъдят отколкото дори 1 невинен да попадне в затвора.

Link to comment
Share on other sites

щото съм с един противен tplink в нас и си търся причина да го сменя, постоянно губя обхват и на телефона и на лаптопа за по няколко секунди и направо ме вбесява. 

как е обхвата на ейпълският ? 

Link to comment
Share on other sites

Лека грешка :)

От скоро съм с про ама по навик си пиша еър  :Facepalm:

Аз точно за това го псувам Тим Кук. Така и не извадиха Еър с Ретина дисплей и аз затова им теглих майните. Според разни мислители от Епъл, ретината гълтала много ток и щяла да развали имиджа на издръжливостта на батерия на еъра. Не мога обаче да си обясня как в същото време такава архивна резолюция на екрана не им разваля имиджа по същия начин.

Link to comment
Share on other sites

Ами след известно време с Air определено ми беше леко тегаво с Про-то но пък дисплеа си заслужава всяка стотинка.

Ако имаше еър с ретина наистина щеше да е екстра. 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...