Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ами доста по-различен е, принципно, но това не е известно на програмизма  :laughing:

Верно? Чак пък доста. И по идеология може да е много по-различен, на практика не беше баш така. Не си в час нещо като че ли - я вземи си припомни какво е фашизъм, какво е социализъм и после си спомни какво беше тука преди 10ти пък ми изброй КОЛКО точно са различни да видим докъде ще докараш списъка (ако изобщо успееш)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Вкарваш ме в дълга полемика като за утре. Ти сам си помисли обаче внимателно предварително какво по-точно етническо прочистване спретнахме ние в сравнение с SS и компания, колко хора сме убили, колко хора сме СПАСИЛИ, и в крайна сметка какво "пичелим' от героизма си. 

Link to comment
Share on other sites

Вкарваш ме в дълга полемика като за утре. Ти сам си помисли обаче внимателно предварително какво по-точно етническо прочистване спретнахме ние в сравнение с SS и компания, колко хора сме убили, колко хора сме СПАСИЛИ, и в крайна сметка какво "пичелим' от героизма си.

И това какво точно отношение има относно сходните и различни неща при социализма и фашизма? И дали пък половин век по-късно нашенските управници не се опитаха да направят нещо доста подобно при "възродителния процес"?

Link to comment
Share on other sites

Вкарваш ме в дълга полемика като за утре. Ти сам си помисли обаче внимателно предварително какво по-точно етническо прочистване спретнахме ние в сравнение с SS и компания, колко хора сме убили, колко хора сме СПАСИЛИ, и в крайна сметка какво "пичелим' от героизма си. 

Бе.... чета ти снощните постове и един въпрос не спира да ме мъчи. Кво пиеш ти там бе, човек...? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Предвид колко съм изморен, каквото и да пия, не е много. Та не е от особено значение... 

 

В тоя ред на мисли, някой като че ли щеше да ми дава от една отлежала ракия, преди много време, в една далечна галактика....

Link to comment
Share on other sites

Значи спирай бачкането и започни само да си пийкаш, та да те четем по-леко emoticon-0144-nod.gif

 

П.п. Пич, ако се помоташ още съвсем мъничко, има-няма десетина годинки, таман и таз годишната реколта ще стане отлежала :))

Link to comment
Share on other sites

Абе аз знам, че ще кажеш, че аз съм виновен... Хич не съм се и съмнявал даже.  :laughing:

 

Оставям ви и отивам да се правя последователно на водопроводчик, заварчик, помпиер и електричар... Пък довечера може да се занимая с нова мебел, така щото да не ви е тежко да ме четете.

 

Ф1 четата - нямате много време за реакция. Засега тук времето е облачно, но много приятно. Довечера ще ви информирам как се развиват събитията.  

Link to comment
Share on other sites

Абе аз знам, че ще кажеш, че аз съм виновен... Хич не съм се и съмнявал даже.  :laughing:

 

Оставям ви и отивам да се правя последователно на водопроводчик, заварчик, помпиер и електричар... Пък довечера може да се занимая с нова мебел, така щото да не ви е тежко да ме четете.

 

Ф1 четата - нямате много време за реакция. Засега тук времето е облачно, но много приятно. Довечера ще ви информирам как се развиват събитията.  

 

Ако кажеш на коя писта е състезанието...без да ползваш "гугуткал" ще те черпя една бира :D, а Ванчо - 2 :D

Link to comment
Share on other sites

Искрено и лично - баш ма курац бОли на коя писта в циганска Испания ще карат. В момента ме притеснява как ще измъкна сам 10 метра тръба от кладенеца, за да видя дали не е строшен възвратния клапан на смукателя... И, Стефче, имам бира да те изкъпя, миличък - не ме занимавай с единични бройки...


Искрено и лично - баш ма курац бОли на коя писта в циганска Испания ще карат. В момента ме притеснява как ще измъкна сам 10 метра тръба от кладенеца, за да видя дали не е строшен възвратния клапан на смукателя... И, Стефче, имам бира да те изкъпя, миличък - не ме занимавай с единични бройки...

Link to comment
Share on other sites

Аз знам на коя писта е. А ти? Малко пишлеме. Отиде в Америката и хвана Господ за ташаците.

Кажи му! Пишлеме с пишлеме.

Link to comment
Share on other sites

Искрено и лично - баш ма курац бОли на коя писта в циганска Испания ще карат. В момента ме притеснява как ще измъкна сам 10 метра тръба от кладенеца, за да видя дали не е строшен възвратния клапан на смукателя... И, Стефче, имам бира да те изкъпя, миличък - не ме занимавай с единични бройки...

 

Искрено и лично - баш ма курац бОли на коя писта в циганска Испания ще карат. В момента ме притеснява как ще измъкна сам 10 метра тръба от кладенеца, за да видя дали не е строшен възвратния клапан на смукателя... И, Стефче, имам бира да те изкъпя, миличък - не ме занимавай с единични бройки...

Повтаряш два пъти, че да го запомним ли? :) :)
Link to comment
Share on other sites

Бре Стефчо, не задаваш правилния въпрос :D

4 типа гуми има за старта, с оранжев, син, бял и зелен кант. Пита се коя е с най-твърдата суха смес  :)

Link to comment
Share on other sites

Хъ! Никой не е внимавал в час. Фашизъм има в Италия. В Германия е национал-социализъм. А по въпроса за комунистите - Чърчил хич не ни е обичал, заради първата война(когато по слуховете при българска атака е убит любовникът му). А ако ще си говорим за налагане на социализъм, сетете се кво се случва на Полша. Сетете се и какво се случва с цялата ни външна политика, под чий натиск се лишаваме от изконно български територии, населени с етнически българи. Не, аз не обичам комунистите. Но не мога да отрека победата на СССР над нацистка Германия. Да не забравяме и българите, сложили кости в тази война, българи като Димитър Списаревски, символ на българското офицерство....

 

Ай стига, че няма смисъл. Истините са минимум две. Ако го нямаше Катин, щеше да го има пък Бабий яр. Ако го нямаше ГУЛаг, щеше да ги има Треблинка, Аушвиц и Бухенвалд. Ако я нямаше Ипатиевата къща, щеше да има Лидице....

 

А, да. Все пак си е победа. Колкото и да не се харесва на тоя и оня. 

Link to comment
Share on other sites

Искрено и лично - баш ма курац бОли на коя писта в циганска Испания ще карат. В момента ме притеснява как ще измъкна сам 10 метра тръба от кладенеца, за да видя дали не е строшен възвратния клапан на смукателя... И, Стефче, имам бира да те изкъпя, миличък - не ме занимавай с единични бройки...

Искрено и лично - баш ма курац бОли на коя писта в циганска Испания ще карат. В момента ме притеснява как ще измъкна сам 10 метра тръба от кладенеца, за да видя дали не е строшен възвратния клапан на смукателя... И, Стефче, имам бира да те изкъпя, миличък - не ме занимавай с единични бройки...

 

А сега за вас ще свири вокално инструментална група Дюран Дюран... Повтаряме Ви го два пъти за да го запомните :lol:

Хъ! Никой не е внимавал в час. Фашизъм има в Италия. В Германия е национал-социализъм. А по въпроса за комунистите - Чърчил хич не ни е обичал, заради първата война(когато по слуховете при българска атака е убит любовникът му). А ако ще си говорим за налагане на социализъм, сетете се кво се случва на Полша. Сетете се и какво се случва с цялата ни външна политика, под чий натиск се лишаваме от изконно български територии, населени с етнически българи. Не, аз не обичам комунистите. Но не мога да отрека победата на СССР над нацистка Германия. Да не забравяме и българите, сложили кости в тази война, българи като Димитър Списаревски, символ на българското офицерство....

 

Ай стига, че няма смисъл. Истините са минимум две. Ако го нямаше Катин, щеше да го има пък Бабий яр. Ако го нямаше ГУЛаг, щеше да ги има Треблинка, Аушвиц и Бухенвалд. Ако я нямаше Ипатиевата къща, щеше да има Лидице....

 

А, да. Все пак си е победа. Колкото и да не се харесва на тоя и оня. 

Победа е! При това еднолична и на една, единствена страна. Пък каквото ще да брътви настоящият ни голям брат и сюрията пальоши покрай него.

Link to comment
Share on other sites

Искрено и лично - баш ма курац бОли на коя писта в циганска Испания ще карат. В момента ме притеснява как ще измъкна сам 10 метра тръба от кладенеца, за да видя дали не е строшен възвратния клапан на смукателя... И, Стефче, имам бира да те изкъпя, миличък - не ме занимавай с единични бройки...

Искрено и лично - баш ма курац бОли на коя писта в циганска Испания ще карат. В момента ме притеснява как ще измъкна сам 10 метра тръба от кладенеца, за да видя дали не е строшен възвратния клапан на смукателя... И, Стефче, имам бира да те изкъпя, миличък - не ме занимавай с единични бройки...

 

Taка като гледам ще се наложи

 

Taка като гледам ще се наложи

 

:D :D

Аз знам на коя писта е. А ти? Малко пишлеме. Отиде в Америката и хвана Господ за ташаците.

 

Малкото пишлеме ги знае всичките, а на тия дето имат имена по завоите....и тях тоже :D

Link to comment
Share on other sites

Така не съм се наспивал от месеци. Баси кефа. От 10 до 10. Имам толкова много енергия и мотивация и смятам да я пилея цял ден!

Link to comment
Share on other sites

Абеее какъв е този нещастен Плейбой бар дето го имаме в Пловдив бе? Ебаси дупката - от 5те курви там едната беше по всяка вероятност пенсионерка (50+), другата беше сигурно 80 кила, имаше 2 дето горе-долу мязаха ама нямаха цици, имаше една с цици ама сигурно беше поне на 30-35 и бяха силиконови, но пък поне можеше да танцува на пилона, за разлика от другите, които само се поклащаха. На всичкото отгоре цените няма да ги коментирам ама за 5 джака сметка над 140лв е меко казано обир.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...