Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Има я  :grin:

 

С първия трон се научават схеми и тактики в производството. Още малко укрепване се иска за здравина. Сега съм го оставил при спартански условия да видим как ще носи на атмосферен бой. Проектирал съм няколко други мебели от бутилки, предстои да ги направя като имам свободно време...

 

Най важен в случая е еко момента - не знам дали сте виждали 300-400 пластмасови бутилки строени, но предствете си ги разхвъляни из природата.... 

Link to comment
Share on other sites

Миналия ден споменах 200... :laughing:

 

 

THE BEER THRONE - 200 бутилки Шуменско специално...  :beerchug

:JC_golly: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Евалла, Машалла, Ашкоолсун!

Link to comment
Share on other sites

THE BEER THRONE - 200 бутилки Шуменско специално...  :beerchug

Хахахахахаха, Виден изкърти мивките и фаянса! Стабилно ли е това чудо бе?  :bowdown:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Доста! мисля да го направя още по-здрав, но засега не ми остава време. От миналата година го градя. За две нощи направих чудеса, но после го оставих и чак сега го довърших. Миналия ден бе на челна позиция пред масата на ливадата и ми беше много удобно. Само дето малката е решила, че като принцеса е неин Трона   :laughing:

 

ЕДИТ: За съжаление Гено няма как да седне в него  :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Близард пуснали безпари изгубените викинги. Еееех спомени. Ще има да разцъкам пак старата игра.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да си влзенш в батълнет акаунта и там. Само че смени в адреса eu. с us. че само през американския ги дават.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да си влзенш в батълнет акаунта и там. Само че смени в адреса eu. с us. че само през американския ги дават.

 

Слакър, сега не мога да тръгна за работа.... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И аз пробвах през Батълнет преди 2-3 дни, но ги нямаше. Сигурно ще ги пуснат и за EU скоро..

Ми и сега може да си ги вземеш. След като се логнеш сменяш eu с us и си готов.

Link to comment
Share on other sites

Следобед се качвам към вилата и след Първенец към Храбрино спрял един Опел с голяма стълба отгоре, ама баш зад завой без видимост... Тъкмо го псувам наум, 50 метра след него от едно Пежо слизат.... братя Гарови! И се насочват към колата и зяпат нагоре по дърветата. Тия ако пуснат кабел през гората ще ги призная.... ХАХАХАХА

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...