Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

мухахахахахах

пс: Дедо стабиУен автогол си вкара :)

 

Къв авто гол, човека е естет а вие го размазахте :-)

 

Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Много си е прав Дядото. Щом са били дивечи - никво ебане. И аз предпочитам да излъскам патето и да падна на колене и да се разплача пред това да шия нещо с по-къса коса от мен и по-тежко от мен. А аз си натежавам вече :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Въпрос към свирещия дедо - да идвам ли за тия адаптери, че съвсем се отплеснах.... :shy:

когато искаш, само звънни на телефона 30 мин преди да тръгнеш

+10

 

тва да ти докарат рускини/германки и чешкини и ти да ги върнеш ма морето при тва май е най големият epic fail...

Не четеш майна, не четеш... "рускини" ама от столипиново... не знам за теб ама аз съм мерси... а не е като да не го споменах и този факт

Link to comment
Share on other sites

За пореден път ми минава през главата, че нямаме нормални медии.

Днес по ТВ Европа, през целия ден се говори, че днес било ден на Европа. Думичка не се продума за Денят на победата... Отвратителни са!!!

Дали ако го нямаше Денят на победата, щеше да я има Европа...

Поне с кеф си изгледах парада по Первый канал сутринта.

Link to comment
Share on other sites

Не четеш майна, не четеш... "рускини" ама от столипиново... не знам за теб ама аз съм мерси... а не е като да не го споменах и този факт

 

Опасно племе са това програмистите... Оставяме настрана председателството на клуб "Пречат ми ръцете" с всичко, различно от клавиатура и добавяме челни позиции в тоталното безхаберие и мързел.  

 

Викате му гей, че върнал ханъмите... Грешите, подозрително гей с авера му (вероятно 100% програмист) са, защото са склонили да спят в циганска къща. При всички положения на плажа е по-добре, но туй настрана... Какви са рисковете при спане в циганска къща, която със сигурност не е в центъра на града? Кое е по-вероятно - да има бой и ебань и да си тръгнат обрани, голи и с излекувани хемороиди, или някой да тръгне да им води ханъми на крак? Без да съм програмист, бих заложил на първото... Но това е само мое мнение... И какъв е шансът циганин да се преструва, че ти води чехкини (чяхкиньч'та), рускини и прочее, вместо да докара директно гювендиите и да зададе конкретния въпрос (джокер - никакъв)? Също така - защо по дяволите би си правил този труд да играе безсмислено театро? И накрая - защо аджеба никой не си направи експеримента да размени няколко думи с тия ханъми? За нула време човек с акъл би разбрал дали са чехкини или рускини, или каба гювендии след няколко разменени приказки... But I digress...

 

==============================

 

Одеве откъснах първите краставички от оранжерията... Като я разрежеш краставичката и цялата кухня ухае... За вкус няма да говоря. И как, КАК да не си сипнеш от дядовата гроздова?!?!? Наздраве. 

Link to comment
Share on other sites

Дали ако го нямаше Денят на победата, щеше да я има Европа...

Денят на Победата в Европа се правзнува на 8-ми май, на която дата в действителност се подписва капитулацията на нацистка Германия.

 

Не сме народ, а мърша.

Добро утро!
Link to comment
Share on other sites

Къде по-точно в Европа празнуват Денят на Победата, Момчиле, че аз не съм забелязал? 

 

А че тук е останала и умишлено се отглежда и култивира помия е вече стар факт- нека не си разваляме настроението и тази вечер по тоя въпрос.... 

Link to comment
Share on other sites

Вчера си имахме почивен ден, национален празник е тук.

Друг е въпроса, че ние сме загубили войната, та не виждам какво има да празнуваме. А победата на Русия ни е донесла 50 години социализъм, на който също не виждам причина да му се радваме. 

Link to comment
Share on other sites

Принципно хората се радват на победата над фашизма. 

Да, така е. Но това е валидно в пълна сила за западните държави.

На мен лично проблема ми е с това кой е победил тук, и до какво пълно обезличаване на народа ни е довело това.

 

А ако се прочетат книжки от типа на Денят М, то може да се окаже, че Хитлер ни е направил услуга :)

Link to comment
Share on other sites

Къде по-точно в Европа празнуват Денят на Победата, Момчиле, че аз не съм забелязал?

Ако под "празнуване" разбираш нескончаемо дрънкане на оръжие и демонстрация на военна сила, не, няма да видиш такова нещо нито в Европа, нито никъде другаде в цивилизования свят. Иначе във Франция примерно го отбелязват така, а тук пък е показано как го отбелязват британците.

Link to comment
Share on other sites

Нямам нет тук на село да чекна тия линкове в момента, Но по принцип именно с дрънкане на оръжие и демонстрация на военна сила се празнува Победата, заслужено е. И две педалски нации, особено едната, няма да променят този факт. 

Link to comment
Share on other sites

Нямам нет тук на село да чекна тия линкове в момента, Но по принцип именно с дрънкане на оръжие и демонстрация на военна сила се празнува Победата, заслужено е. И две педалски нации, особено едната, няма да променят този факт. 

От тук нататък нормалното обсъждане на темата става напълно излишно! Моите предпочитания обаче са твърдо за "педалското" отбелязване на Побетата по начина както са го направили на Трафалгарския площад от втория линк, който пусках! Никога не съм понасял бабаитската демонстрация на балистични ядрени рекети на площада с гробницата на една мумия. 

Link to comment
Share on other sites

Ами никога не си го разбирал, Момчиле. Аз ще погледна какво правят на Трафалгар, когато се прибера, но предвид колко далеч са на тема жертви и колко напред са на тема ебаване на България в комбина с баш педалите... Сещай се. Руснаците имат право да празнуват своята много мъчна победа и можеш да го видиш много лесно в очите на ветераните.

Link to comment
Share on other sites

Ами никога не си го разбирал, Момчиле. Аз ще погледна какво правят на Трафалгар, когато се прибера, но предвид колко далеч са на тема жертви и колко напред са на тема ебаване на България в комбина с баш педалите... Сещай се. Руснаците имат право да празнуват своята много мъчна победа и можеш да го видиш много лесно в очите на ветераните.

Руснаците, да, имат си право да си празнуват както си искат и не виждам някой някъде да им е давал тон в живота. Аз обаче не съм руснак, а съм българин, една лека, но съществена разлика.

Link to comment
Share on other sites

Ами ти се опитваш, с квалификации относно какво изкарват на Парада...Дай сега да не говорим, преди да видя аз какво толкова са сътворили другите мекерета, че чак си впечатлен, но забравил Българската история и кои я съсипват в този период. 

Link to comment
Share on other sites

но забравил Българската история и кои я съсипват в този период. 

Ти, Видене, явно четеш някаква история от паралелна вселена, защото в нашата по това време България е държава окупирана от СССР с наложени на власт някакви селски каскети, съветски граждани, които дори трудно говорят български, а населението е подложено на терор с неизчислим брой избити, безследно изчезнали или гниещи из специално създадените за целта лагери. Та някак си не мога да споделя твоя ентусиазъм по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

:Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 

Моля те помисли отново... Малко преди селските каскети.

 

Между другото не забравяй, че ние все заставаме зад губещата страна. И в този ред на мисли ако Райха беше победил, сега щяхме да владеем минимум старите си територии, НО - вместо това, благодарение на Чърчил и педалчетата, ни правят на п*тки и парцали в реалния смисъл на израза. Ако не си забравил де... 

Link to comment
Share on other sites

Принципно хората се радват на победата над фашизма.

Защото той е толкова различен от социализма.... <край на сарказма... за който не е разбрал>

Моля те помисли отново... Малко преди селските каскети.

Като начало е доста прав. Кой изтрепа интелигенцията на БГ в края на войната и малко след това? Кой направи атентата в София? Май бяха баш комунистите и селските каскети и "нямаше" ли изобщо руски пръст в цялата работа... Забравяш колко насилствено беше наложен социализЪма и от кого.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...