Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ония ден се зачетох на етикета на нутелата в нас. Слагат подсладител вместо захар. Мисля да ми е последния буркан от тях и без това шоколада дето аз го правя е много по-хубав, само дето е занимавка.

Link to comment
Share on other sites

Тази индустрия (шоколадовата) ще фалира скоро. Така че ще има поле за изява за всеки, който си прави домашен. :) С новите закони за трансмазнините, които ако се приемат, индустрията ще претърпи катастрофални промени.

Link to comment
Share on other sites

Ония ден се зачетох на етикета на нутелата в нас. Слагат подсладител вместо захар. Мисля да ми е последния буркан от тях и без това шоколада дето аз го правя е много по-хубав, само дето е занимавка.

В немската нутела слагат захар.Иначе как се прави домашен шоколад ? 

Link to comment
Share on other sites

Ако следваш рецептата стъпка по стъпка, става превъзходен шоколад.

 

What in the name of bloody hell is wrong with you?!?!?   :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

===================================

 

И това ако не е провокативно време - здраве му кажи...  :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Иначе как се прави домашен шоколад ? 

Ми така както го правят във всяка прилична сладкарница. Взимаш готварски шоколад и с него действаш. Рецепти бол.

Link to comment
Share on other sites

 

Още не мога да се съвзема от уикенда. Егати 8-мия Декември, егати нещото..

 

 

Хвалиш ли се или се оплакваш?

u3apymy3.jpg

 

Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option! 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

Captain random strikes again...

 

 

 

Видене, то не само 8-ми, ами и откриването на ски-сезона беше на 7...та се сещаш за какво е ставало въпрос там. :lol:

 

host, силно се надявам под "тревата" да е имало и нещо за ядене...щото ще е бил ебаси скучния празник :P

Link to comment
Share on other sites

 

host, силно се надявам под "тревата" да е имало и нещо за ядене...щото ще е бил ебаси скучния празник :P

ХААХХАХАХААХХАХАХХАХАХААХХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХХАХА

Link to comment
Share on other sites

Една от най-големите възможни грешки е да идеш на Пампорово на 8-ми... Друг път да го знаеш  :laughing:

 

Другата година пак съм там.

Link to comment
Share on other sites

Погледнете какво време е навън, аз още не съм оздравял напълно и за капак спечелих 24 часа Premium в WOT....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Аз пък днес обрах де-що имаше възможни бонуси.

Сутринта за доб'рутру ми сервираха един ахнал чилър. И щото е на лечебно заведение, та за това с огромно отвращение не ги пратих на майната им :( Започнах ремонта при почти слънчевко време, но с тъничък, пронизващ, пеерасТки ветрец, продължих го във зверски дъжд, последните елементи ги подмених в съдираща кожата суграшица (включая и електронни такива). И най-на края, настройките ги правих в зверска веявица от парцали сняг. :nugget:

Последните щрихи в картинката са, че действието се развива на покривна площадка на височина шести етаж, тоест сите ветрове се шибат на поразия там и човек изобщо не знае от къде всъщност духа. В резултат на всичко това бях мокър (даже и топките ми бяха подгизнали), премръзнал и озъбено вдървен кат първия брат'чед на Смърт.

Таа... тва, дет се опитвам да кажа е, че ако някой има някого, дет хич не го кефи, само да свирне и ще го осмъртя за без пари :sad2:

Link to comment
Share on other sites

Веднага се сещам за 2-3 възможности! 

 

Така и така си се подкарал, ела да погледнем компресорите горе на покрива...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Веднага се сещам за 2-3 възможности! 

 

Така и така си се подкарал, ела да погледнем компресорите горе на покрива...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

странно.

и аз за теб се сетих........

 

п.п. гадо, ето.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...