Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Yavno sym pochnal da se izraziavam po-prosto i ste zapochnali da me razbirate. Na virtualnite protesti sym car. Na realnite - not so much.

P.P. Egati udobnoto, ako iskam da pisha na amerikanski daje ne e nujno da smeniam keyboard layout-a.

Link to comment
Share on other sites

Тц, директно отпада. По-добре Duke да играя.

 

Ред. Реалистичност, Пешо, реалистичност. 

 

Red.2 Battlefield, Rainbow Six и Splinter Cell съм ги превъртал.

 

Стара и златна класика. Ако случайно не си я играл - PROJECT IGI. 

 

Е, според Пламен, аз съм едва ли не основната причина за слагането на филтъра. Макар, че откровено казано, напоследък откровените цинизми ги използвам рядко. Подхождам творчески.

 

Ред. От толкова откровения се тавтологизирах...

 

Заради тебе е основно, така си е. Галин да не се прави на пръднал в кюпа, защото и той е с тебе в кюпа. 

 

Още преди доста време, когато все още се опитвах да в и вразумявам с приказки, за което бях наритван от вас, обясних на колегите, че насилствената цензура до НИЩО хубаво няма да доведе. Както се вижда съм бил прав още тогава. 

Link to comment
Share on other sites

И още един рапорт дадох. То хубаво свобода на словото и да не се прекалява с цензурата, да не се прекалява със стриктното следване на правилата (от което и аз на няколко пъти съм отървал процентите), ама тая тема взе да се превръща в речник на българските псувни и ругатни. По колкото и завоалиран и заобиколен начин да е. Не е като да нямаме и малолетни върколаци из форОма. Пък и не е само т'ва, като искате да си чешете цветущия език - ами имате си лични съобщения, сигурно ще можем някак да ви простим, ако не ни заливате с творческите си изблици...

Link to comment
Share on other sites

taka e. prosto triabva da prefinim malko izkaza.

i kato prikliuchim s perestroikata kym po-aristokratichen laf-mohabet mojem i da zabranim birata, shtoto e alkohol, a toj pristrastiava i samo vodi mladejta do propadak. ujasna rabota.

nito edna krajnost ne e dobra.

a posle moje da zabranim koleletata ili pone koloezdachite, zashtoto s tiq koleleta samo si troshat topkite, demek si sasipvat zdraveto.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък предлагам за по-интересно да пишем на арменски (примерно). Кой каквото има да казва - copy-paste в google translate и на арменски. Може и на иврит - всеки по избор. В краен случай на корейски :lol:

 

Mmmm корейския кефи:

 

하지만 (예를 들어) 아르메니아 쓸 흥미로운 제안한다. 사람이 말을 가지고 무엇 - 구글 번역 아르메니아에서 복사 - 붙여 넣습니다. 히브리어 당신 - 모두 선택 사항입니다. 한국어의 극단적 인 경우 : LOL :

 

то и арменския не е зле:

 

Բայց ես առաջարկում ավելի հետաքրքիր է գրել հայերեն (օրինակ). Այն, ինչ որեւէ մեկը ունի ասելու, տետրերի տեղադրել Google Translate եւ հայերեն Դուք եբրայերեն բոլորը ցանկության. Ծայրահեղ դեպքում, կորեական: lol:

 

 

само тоя иврит с писането отдясно наляво не знам как ще се оправи с форума:

 

אבל אני מציע יותר מעניין לכתוב בארמני (לדוגמה). לא משנה מה כל אחד יש לומר - העתקה והדבקה ב-Google Translate וארמני. אתה בעברית - כל אופציונלי.במקרה הקיצוני של קוריאה :lol:

Link to comment
Share on other sites

тоя хич не е интересен.

 

виж обаче бенгалския какъв е завъртян:

 

এটা সত্যিই মজার হয় না

 

или пък арабския

 

هذا ليس حقا للاهتمام

Link to comment
Share on other sites

Айде стига бе, дори децата знаят, че няма по-як език от клингонския. :lol:

Верно, но го няма в гугълския преводач :) А някои хора сме големи мърди...

Link to comment
Share on other sites

ama translatora ne e embedded to the forum kat cenzuratora.

i ne podchertava glifite det se chukat edni drugi otpred ili otzad, ako si propusnal da gi zabelejish.

 

lampi4kata prosto prelia chashata za men.

sothbiss za moderator na vodopad!

na 12ti izbori za admin!

Link to comment
Share on other sites

лампиЧката и на мен ми дойде в повече

 

нямам нищо против нецензурните изрази, даже четейки съм се забавлявал, но щом държат да сме по-културни ще трябва да се пипнат правилата или да се коригират писаниците хората дето пречат на модераторите, но подобен филтър само пречи.

 

пс: ако филтъра е базиран на regular expressions бих могъл евентуално да дам 1 рамо да го пооправим та да хваща цели думи и словоформи

Link to comment
Share on other sites

Ваньо започнах 100-те лицеви.Този път сериозно ;) Миналия път за теста направих 27 и след това не успях да направя и първия ден :( 

Link to comment
Share on other sites

 

пс: ако филтъра е базиран на regular expressions бих могъл евентуално да дам 1 рамо да го пооправим та да хваща цели думи и словоформи

 

Земи им помогни да хваща КАКВОТО ТРЯБВА ако наистина можеш... 

Link to comment
Share on other sites

И за колко дни ще ги направиш 100 :lol:

Ми то е на седмици и всяка седмица се увеличава трудността.Цък

Едит:С лицевите упори би трябвало да се заздравяват китките нали,че моите са доста хилавки :D 

Link to comment
Share on other sites

Китките са доста особена тема. Лицевите натоварват основно лактите, рамената и китките - ся, зависи и нали от това колко кг си, с допълнителна тежест ли ги правиши т.н. С киткките ако имаш проблеми със ставите трябва да се внимава винаги. За това лек няма.

 

___________________________

btw ако ли лек (до 80кг) даже няма да усетиш чак такова напрежение в китките и рамената. По-скоро като достигнеш към 100на бройки лактите леко ама не вярвам да имаш проблеми. 

Link to comment
Share on other sites

Земи им помогни да хваща КАКВОТО ТРЯБВА ако наистина можеш... 

 

Доколкото знам, филтърът има 2 опции за разпознаване - конкретно и свободно и доколкото имам информация, нашият е настроен да хваща конкретни словосъчетания, но явно тази опция нещо не работи както трябва, защото разпознава и третира конкретните думи дори когато са част от друга дума (курсов, лампичка и др.).

А между другото защо имам чувството, че филтърът в момента е изключен...я някой да пробва с конкретна дума, че домашното ми възпитание малко ме спира... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ваньо започнах 100-те лицеви.Този път сериозно ;) Миналия път за теста направих 27 и след това не успях да направя и първия ден :(

 

Чакай, онази програма ли? 27 в какви серии ги направи?

 

И за колко дни ще ги направиш 100 :lol:

7 седмици е програмата.

 

Ми то е на седмици и всяка седмица се увеличава трудността.Цък

Едит:С лицевите упори би трябвало да се заздравяват китките нали,че моите са доста хилавки :D

Ахаааа. Не, няма да се заздравят. Само ще ти се прецакат. Ако не са ти здрави, пробвай да висиш от лост. Просто да висиш.

 

На мен лично лицевите опори на длани са доста по-трудни... Просто съм свикнал да ги правя на юмруци...

На юмрук влиза повече в рамо. На длан има разпределена тежест. Но китката се ебава повече.

 

Китките са доста особена тема. Лицевите натоварват основно лактите, рамената и китките - ся, зависи и нали от това колко кг си, с допълнителна тежест ли ги правиши т.н. С киткките ако имаш проблеми със ставите трябва да се внимава винаги. За това лек няма.

 

___________________________

 

btw ако ли лек (до 80кг) даже няма да усетиш чак такова напрежение в китките и рамената. По-скоро като достигнеш към 100на бройки лактите леко ама не вярвам да имаш проблеми. 

Аз вече съм на 250 бройки и нямам проблем с китки и лакти. Обаче рамената ме разцепват.

 

 

100 бройки е просто психическа бариера. По нататък става доооста по-лесно.

 

Мен от 2 седмици ме боли ключицата (където се свързва с рамото). Много странна болка. Не ми пречи да тренирам, но е много дразнеща. За 1-ви път ми се случва да ме боли там. Сега си давам 1 седмица почивка, дано да миряса малко.

Link to comment
Share on other sites

Чакай, онази програма ли? 27 в какви серии ги направи?

еми 10-12-7-7-15 или трета колонка на първа седмица.Просто нямаше как да скоча от нищо на трета седмица(макар че се напънах и направих 27 лицеви за теста)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...