Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Време е да потичаме!

 

А ако има някой от вас със здрави колене и иска да отслабва бързо без да тича, да ми се обади. Ще му стопя всички мазнинки. Даже и на места, където не е очаквал. :lol:

Браво на теб!!! На няколко пъти се опитвам да си преместя спортните занимания преди вместо след работа и тези напъни винаги завършват с пълен неуспех. Възхищавам се на хора, които успяват сутрин, след като си отлепят клепачите един от друг, да направят нещо повече от приготвяне на кафе, придружено с мощни прозявки. :)

Link to comment
Share on other sites

Като цяло си мисля, че съм уж спортна натура, ама и аз преди кафето сутрин не ставам за нищо. В най-добрия случай - да ида с колело на работа...

Link to comment
Share on other sites

Аз не пия кафе. Така и не се научих. Ставам в 6:51 и до 7:10 съм облечен и готов за подвизи. :) След работа тренировката е обвързана с твърде много хора навсякъде. А пък аз.... Мразя хората.... :))

Link to comment
Share on other sites

Време е да потичаме!

 

А ако има някой от вас със здрави колене и иска да отслабва бързо без да тича, да ми се обади. Ще му стопя всички мазнинки. Даже и на места, където не е очаквал. :lol:

to tva go moje i liposukciata.

a kvo praim s glezenite ili tazobedrite? te samo kolenata shtoto sa stavi.......

koueuo FTW. moje i pluvane.

Link to comment
Share on other sites

Славчо Атанасов а.к.а най-безмозъчният ретард, кретен и малумник - кандидат за депутат?!?!?  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 

Затова ли разгонихме боклуците от Парламента?!?! За да набутваме ТОТАЛНИ некадърници и отпадъци в него?!?!? 

 

============================

 

Чудя се защо са ходили полицаи в другата ми къща. Чудя се и ... осъзнах как разрешителното за оръжие ми е изтекло... Ха сега да видим колко бързо мога да извадя ЧЕТИРИ различни документа... И дали ще отърва глобата... Кога минаха 5 години....  :blink:

Link to comment
Share on other sites

A успяваш ли да го пуснеш без конеца? А? А? :) Аз мога! :P

 

Ами аз затова попитах как работи филтъра. С RegEx ли е или как? Обяснете малко и ще дам рамо

Явно много си тренирал връткане за да задобрееш толкова. Но дали е на powerball или нещо друго, не точно кръгло не знам. ;)
Link to comment
Share on other sites

Мхм. Определено имам сериозен напредък с правия и страничен планк. И по корема си личи :bgrin: Е... може и да има нещо общо, че открих колоездачния сезон и почнах сравнително често да ходя да ритам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз в момента не мога да издържа повече от 20 сек. Направо не мога да повярвам, че такава проста поза може да създава такова напрежение. Но пък от друга страна е страхотно да усещаш живот в трите мускула по тялото си :D

Link to comment
Share on other sites

:lol: 3-те :lol:

Планка е добро начало, но като започнеш да висиш по 2 минути и малко започва да доскучава. :) За т'ва, както каза Пешо - страничен планк. Но упражненията за корем като цяло са малко... Криви. :)

Link to comment
Share on other sites

Борисе, ако си същата бъчва, която помня, бая кривина ще ти отнеме. Но е похвално, че все пак си се захванал по темата. Само че... дано не те обезкуражи бавния и първоначално трудно забележим прогрес...

Абе само при мен ли мускулните трески удрят най-силно не на следващия, а по-следващия ден? Имам мускулна треска на гърдите от вторнишните тренировки и една кофа синини от вчерашния мач...

Link to comment
Share on other sites

vuh, fitnes versiqta na plankinga naistina baq tovari. Ne e problem i nad minutka da izdurja, ama mnogo zapo4vam da se tresq po nqkoe vreme. Abe da vi pitam - den ti4ane, den trenirane dobur variant li e za poddurjane na tonusa?

Link to comment
Share on other sites

Нещо ме зарибихте и аз да опитам...никога не съм го правил, никога не съм се занимавал с физически упражнения, абсолютна мърда съм, прекарвам повечето време на стол, годините ми ги знаете...изкарах 1 минута без проблем (с малко тресене към края)....ама това е сигурно защото съм по-лек от повечето дето пишете тук...имам впечатление, че преобладават килограми над 70, че и 80. :)

Link to comment
Share on other sites

vuh, fitnes versiqta na plankinga naistina baq tovari. Ne e problem i nad minutka da izdurja, ama mnogo zapo4vam da se tresq po nqkoe vreme. Abe da vi pitam - den ti4ane, den trenirane dobur variant li e za poddurjane na tonusa?

Идеята на планка е да трепериш и да припаднеш след това. Ако от самото начало не трепериш - правиш го грешно. :) (в общи линии)

А за тичането и тренирането - какво разбираш под тичане и какво под трениране, защото наскоро се убедих, че различните хора внасят различни разбирания в тия термини... :))

Link to comment
Share on other sites

Нещо ме зарибихте и аз да опитам...никога не съм го правил, никога не съм се занимавал с физически упражнения, абсолютна мърда съм, прекарвам повечето време на стол, годините ми ги знаете...изкарах 1 минута без проблем (с малко тресене към края)....ама това е сигурно защото съм по-лек от повечето дето пишете тук...имам впечатление, че преобладават килограми над 70, че и 80. :)

 

Ти си 45 кила напикан, какво очакваш по-точно да се напрегне???  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

=========================================

 

Дами и господа - ВВС 2

 

72840_10200275353340784_1560169685_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ти си 45 кила напикан, какво очакваш по-точно да се напрегне???  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

+ още 20 и малко. :)

 

Дами и господа - ВВС 2

 

А цветовете на знамената къртят...това показва колко изобщо са осведомени какво става тука...а и табелките са разменени - румънските цигани винаги са повече.

Link to comment
Share on other sites

Браво на теб!!! На няколко пъти се опитвам да си преместя спортните занимания преди вместо след работа и тези напъни винаги завършват с пълен неуспех. Възхищавам се на хора, които успяват сутрин, след като си отлепят клепачите един от друг, да направят нещо повече от приготвяне на кафе, придружено с мощни прозявки. :)

 

Жените се събуждат с прозявка. Мъжете с ерекция. Съвпадение? :lol:

 

Явно много си тренирал връткане за да задобрееш толкова. Но дали е на powerball или нещо друго, не точно кръгло не знам. ;)

 

Аз съм природен талант бе :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...