Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Батко... заключен iShit 4s ... няма таквоз лайно... ако го погледам още ден-два и ритуално ще се самоубия. Друг път се заклевам да не правя никави услуги свързани с iShit.

Link to comment
Share on other sites

Видене, кон да ти го втресе, и аз уикенда бях в Банкя, не се обади да се видим...

 

Ти защо реши, че съм в Банкя? Бях си на село...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Както написах и под самото видео, онзи изневерява на всички наред, а тъпите патки се бият помежду си...

 

Интересно, че най-големите утки са момчетата в клипа....

Link to comment
Share on other sites

Интересно, че най-големите утки са момчетата в клипа....

 

Интересно ми стана какво имаш предвид под "утки" - дали просто се опитваш да излъжеш филтъра като пропускаш първата буква или реши да вкараш и малко руски привкус. :evil

Link to comment
Share on other sites

Аха. :grin:

Понеже на руски утка е патка, а освен това пак при тях при подобни случки, най-честото употребявано съкращение е ТП....имам чувството, че са го взаимствали от нашия израз (или пък ние от тях). :evil

Link to comment
Share on other sites

Интересно, че най-големите утки са момчетата в клипа....

 

Не съм сигурен. То такива индивиди като тия девойки с естествения подбор трябва да се отстраняват.

Момчетата какво да направят? Да се намесят да ги разтървават ли? Че те затова са се събрали тия девойки там, не е като да е спонтанно избухнала свада, за да ги разтървават. Като искат да се бият, да се бият. А изневеряващия с масло и мед да го помажат. Той момчето с нищо не е виновен очевидно, поддал се е на изкушението, кой нормален човек не би?

Link to comment
Share on other sites

Израза съм го чувал и от водопроводни специалисти :)

 

Ангеле, аз не бих седял и гледал подобна селска свада. До колкото разбирам и шамареното момиче не е знаело, че си има няква друга. Но това не оправдава всичките, гледката е грозна и не търся прави и криви...

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя клип така и не можах да го изгледам (под текста ми излиза само празно пространство)...няма ли го някъде другаде?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Момчетата какво да направят? Да се намесят да ги разтървават ли? 

Естествено! Иначе не си мъж, а п♛тка!

Link to comment
Share on other sites

Ама не бе, нека си седят и да им гледат сеира... Така се прави. Бахти, тоя клип е тотален провал по толкова много параграфи, че не знам от къде да започна...

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя клип така и не можах да го изгледам (под текста ми излиза само празно пространство)...няма ли го някъде другаде?

ФБ

Link to comment
Share on other sites

Израза съм го чувал и от водопроводни специалисти :)

 

product_65058.jpg

 

 

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХА

 

===================================

 

Не мога да повярвам, че развивате философия относно тая помия... По този начин допринасяте за популярността й... 

Link to comment
Share on other sites

Ако разчиташ на това, отсега имам лоши новини за тебе....  :bgrin:

 

За сметка на това същата тая сган ще ти харчи от парите за пенсия... 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...