Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Но не може да отречете, че новите символи вмест * са много приятни. Моето отроче - филтъра, стана по-колоритен :) Не е ли така?!

 

Сега и на шльоковица си го уча благодарение на някой хора  :beerchug

mojem. i te ne sa priqtni i nakasvat izrecheniata.

kyde izchezna svobodata?

zashto se ogranichava nabora ot izrazni sredstwa na vseki?

 

varnate mi parite!!!

ops. tva beshe za mitinga sreshtu gerberastite.

 

i ne moj go nauchi na vsichko det znaem.

kurpichka e Double WINN!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Най-после намерих време да си сложа летните гуми днес. Като подкарах колата след това с носталгия си спомних годините от гимназията. Ситуацията напролет беше същата като свалим кубинките и сложим маратонките... Все едно някой ти е свалил гири от краката... Та и колата литна една такава, че и тихо стана...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Най-после намерих време да си сложа летните гуми днес. ...Та и колата литна една такава...

 

Ей това е да си зодия 'везни' - и аз сложих летните днес. :laughing:

 

Само с разликата е, че не литнах отново, тъй като зимните са ми на по-тесни джанти (за 195х65х15), а тия са по-широки (за 225х50х16) и доста тежки, нищо че са алуминиеви. Обаче се надявам да имам по-добър 'грип' не само заради ширината, ами и сложих отпред един чифт Michelin Pilot Exalto, та чакам да видя как ще се държат по завоите....рекламата иначе голяма - "...променлива контактна повърхност в завой..."...ала бала...ама ще я видим колко е променлива.

Link to comment
Share on other sites

Dedo, ti ne se oslu6vai mi se hva6tai na horoto, 4e 6lioko-protesta be6e inspiriran ot teb to4no i tova ti pisanie dolu!!!

Айде махнете го тоя филтър че скоро ще почнем на латиница да пишем само и само да не ни слага звездички на думи като лампиЧка. 


vote2nv.jpg
 

Mnoo ste zle, 4estno!

Ei tva e prikazka sq! :beer:

 

I za stimul - na vi cici :thumbs-up:

 

 

 

 

deba - tiq ot imageshack sa burzi :D POPRAVENO E VE4E. CICI IMA!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dedo, ti ne se oslu6vai mi se hva6tai na horoto, 4e 6lioko-protesta be6e inspiriran ot teb to4no i tova ti pisanie dolu!!!

Точно помагам на ТЕД да оправи филтъра. Без особен успех обаче. Спре ли да цензурира лампи✆ката аз съм доволен :)

 

За момента е телефонно пиче :)

 

Филтъра е доволно малоумен обаче. Ако можеше да се указва начало на дума и да има набор от букви (т.е. regular expression ако беше всичко заспиваше), но както е в момента е малоумно.

Link to comment
Share on other sites

Точно помагам на ТЕД да оправи филтъра. Без особен успех обаче. Спре ли да цензурира лампичката аз съм доволен :)

 

За момента е телефонно пиче :)

 

Филтъра е доволно малоумен обаче. Ако можеше да се указва начало на дума и да има набор от букви (т.е. regular expression ако беше всичко заспиваше), но както е в момента е малоумно.

Ti si osbeno goljamo zle... 4estno!

Link to comment
Share on other sites

dqdo predatel

vkluchvam se i az v protesta

daje ako mnogo me qdosate shte pochna da pisha kato novoto fejsbuk qvlenie spindermaan

 

 

she stavam germanec , bahti nemskite mashini bezkompromisni.....

Link to comment
Share on other sites

Филтъра е доволно малоумен обаче. Ако можеше да се указва начало на дума и да има набор от букви (т.е. regular expression ако беше всичко заспиваше), но както е в момента е малоумно.

 

А, добр'ютро! Аз откога го разправям това, а ти чак сега започна да се възмущаваш какво ако можело и не можело. Ние даже те обсъждаме бекграунд с коментари в рапортите и за достоверност слагам един мой цитат от там... :bgrin:

 

Абе аз викам да харижем филтъра на дедото след като се прави на толкова отворен...пък и нали по едно време изрази желание за някакви сексуални действия с него, та ако се харесат, може и да се залюбят и филтърът да започне да прави това, дето се иска от него... :P

Link to comment
Share on other sites

На кой викаш помагаш?!?!?!?

 

Мда не е лесно....

 

А, добр'ютро! Аз откога го разправям това, а ти чак сега започна да се възмущаваш какво ако можело и не можело. Ние даже те обсъждаме бекграунд с коментари в рапортите и за достоверност слагам един мой цитат от там... :bgrin:

Хахахаха ... изби рибата с коментара :)

dqdo predatel

vkluchvam se i az v protesta

daje ako mnogo me qdosate shte pochna da pisha kato novoto fejsbuk qvlenie spindermaan

Както казах - ако се оправи филтъра да не хваща излишни думи то няма да дразни. Само че това, което виждам от екраните дето ми прати TAZ няма да стане най-вероятно.

 

 

А че ми беше писнало онзи ден да гледам цензурирани разни абсурдни думи - беше ми

 

Я да видим лампичката оправи ли се?

 

Йееее имаме си вече лампички и к☠риери без цензура :lol:

 

Поправка, к☠риерите още не ги харесваме особено. Правилно, и аз хич не ги харесвам като вземат да звънят рано сабахлен да ме будят

Link to comment
Share on other sites

Ей макя му свинска...да няма на кой да се обадиш, за да върна едната кола. Тва в Плд щеше да ми се случи точно на 31-ти феБруари :@ :@

Link to comment
Share on other sites

И какво сега - аз излезнах подстрекател, бунтар, предател и какво ли не още. Да взема да се кандидатирам за кмет тогава? :P

zakasnq . sega si imame totevoto.

lambi4kata dobre, ama sega antaresa otkri che lovite i pogrebalna agenciq, ebasi!

da cenzurirash погребална agenicq  или pogrebenie.

niakoj dosega da beshe zabelqzal 4e ima aktivni seksualni meropriqtiq w traurnite dejnosti?

zasramete se, be.

w ygyla nakazani!

 

P.S. KEEEPKALM&FOSTATA!

Link to comment
Share on other sites

Абе протестиращите на шльокавица, чудя се как така си внушихте, че някой изобщо ще си дава зор да ви чете глупостите? :lol: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Време е да потичаме!



А ако има някой от вас със здрави колене и иска да отслабва бързо без да тича, да ми се обади. Ще му стопя всички мазнинки. Даже и на места, където не е очаквал. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе протестиращите на шльокавица, чудя се как така си внушихте, че някой изобщо ще си дава зор да ви чете глупостите? :lol: :laughing1:

+1

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...