Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не, Галине, булат. Казах - неръждавейка. Мерси, Румба.

Ти ли ще го чукаш... или ще ти го начукват?

 

П.п. Щот и за мокуме стават прекрасно, та за това те попитах... Впрочем, търся от къде да си купя малко...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не, няма да правя дамаск, за водородната клетка ми трябва. Иначе аз мокумето го правя с монети, ако искаш, и филм мога да ти пратя.

 

За мокуме питай Мишо Кочев, той се заиграва с него. Мога и аз, ама не в тоя живот....

Link to comment
Share on other sites

Прати, ама на личното, щот ся излитам :))

 

П.п. Правил съм опити да направя нещо подобно от пластини, но ми е слаб оксиженът явно. Пък и със сребърния припой, който ползвам, контрастът хич не ми се получава. (поне не и без последващо ецване)

Link to comment
Share on other sites

в скайпа изокай. ецва се винаги, а припой не се ползва.поне аз не ползвам де...

Link to comment
Share on other sites

в скайпа изокай. ецва се винаги, а припой не се ползва.поне аз не ползвам де...

Окнах, ама няма кой да чуй... Аре пращай го, че след малко хептен няма да ме има!

 

Впрочем... С неръждаемо въже и бронз, съвсем няма нужда от ецване! А в този случай самият бронз си играе ролята на припой ;)

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се, че така нахално се намесвам в изключително интересната и увлекателна размяна на любезности, която така благородно споделяте с целия форум (сигурен съм, че всички са безкрайно щастливи, че имат тази привилегия), но...


Да ни е жив и здрав Миро, a.k.a. mIRCata :) Да ти е живо и здраво и лапето и цялото ви семейство :) Успехи, по-малко чупени бази, пари, щастие, фрагове и каквото ти си пожелаеш :)

Link to comment
Share on other sites

Мирославе, много здраве и късмет ти пожелавам и повече да слушаш Светлето. За другото ще се погриже еврейската ти кръвчица. ;)

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се, че така нахално се намесвам в изключително интересната и увлекателна размяна на любезности, ....

Да ни е жив и здрав Миро, a.k.a. mIRCata :) ....

 

Мммм даааа....покрай това че и аз смятам, че търкането на топки с вълнен чорап и други интимности между двама души е по-подходящо да се правят на ЛС, все пак да използвам случая и да пожелая здраве и късмет на mIRCata! birthday_cake021.gif

Link to comment
Share on other sites

Честит рожден ден и от мен. Жив и здрав да си, и никога да не ти търкат топките с вълнен чорап, че не звучи особено приятно.

Link to comment
Share on other sites

Оп! ЧРД и да не спира да ти става, даже след 90-те. Нали знаеш, кой където го хване парализата ;)

Link to comment
Share on other sites

Честито, Мирца! Жив и здрав да си :beerchug

 

П.п. Танасе, пък твоите да ги използват като инвентар, кога правят на някого мечка, дано!

Link to comment
Share on other sites

този не ми мяса на aquila, но се сетих за него кат прочетох заглавието.

ама що ли да не дадем на 10годишните да се гъбаркат с хапещи гадинки....

гениално.

 

 

честит рожден ден на мирцата.

Link to comment
Share on other sites

Този дървар е бившият му "съдружник" и собственик на терариума в Галерия, откъдето го изгони нагло. Между другото ни дължи пари - на доста хора. А Иво е човекът, който винаги е бил против безхаберието от страна на Закона относно екзотичните животни и особено опасните такива. Сульо и пульо без да е навършил дори пълнолетие може да има например отровен паяк, скорпион, а някои лигочи гледат кротали, че и по-страшни животни... Цяло чудо е, че безразборната търговия още не е довела до жертви. А това е просто инцидент, но пак е виновен собственикът на животните, които нямат работа около малки деца и обратното. 

Link to comment
Share on other sites

Имаше и нещо в закона за биоразнообразието(за търговията с диви животни)...Някой да ми отговори на философската дилема - да палиш свещ, когато не си вярващ, не е ли чист тотемизъм?

Link to comment
Share on other sites

В църква. Пешо, иконоборството отмина отдааавна...Има няма 1000 и кусур години...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...