Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз па ти давам доброволно левия си да го ползваш за тампон за устни.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Таман с него ще ти обирам капчиците пот под нослето, кога та долибват сите анадолци.

Link to comment
Share on other sites

ще сте доста забавна хомо-дружинка, докът не попаднете на някой лош алкохол ил' наркотик и не влезете в криминалните хроники.

Link to comment
Share on other sites

ще сте доста забавна хомо-дружинка, докът не попаднете на някой лош алкохол ил' наркотик и не влезете в криминалните хроники.

АХахахахахахахахах
Link to comment
Share on other sites

ми еднополови сте, на един акъл, накратко хомогенни.

а относно това дет ти си мислиш: гримьора и гадо доста сочно описват част от картинката на бъдещето ви съжителство. така че и по тоя параграф съм невинен.

и даже почти нищо не им го лови великия филтър дет иначе се дразни от лампички....

Link to comment
Share on other sites

Галине, нивга нема да ода гладен, щот моа да готвя. А ти моеш само мирене да стържеш и филий с него да мажеш. Е, ся, Видене..Баш нищо не каза...Че те комшиите на 3-тия ден ша са викнали полицията...баси замалко да напиша полюцията...

 

Ред. Мобо, прав си. Ама бъркаш с кофти наркотиците и алкохола. Ние тях ги оставяме на другите - кат ша са тровим - качествено да е..

Ред.2 Галине, Мамето от централна гара кърма да ти дава, че извара да си правиш,

Link to comment
Share on other sites

Няма да е някое. Най-много на края на първата седмица ще да е :P

 

PS: Верно ли филтъра вече не хваща лампи*ката?

 

PS2: Пфуууу ... МАХНЕТЕ ШИБАНИЯ ФИЛТЪР ДА МУ ГО НАЧУКАМ!!! Честно това дразни повече отколкото помага. А то е ясно че грам не помага, обаче дразненето е доволно сериозно навсякъде. 

Link to comment
Share on other sites

Десет дни до началото на плейофите за Стенли къп! Чудя се с каква бира да заредя, Стела, Хайнекен или Карлсберг? Май най-добре и от трите. :drunk: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дедо, къв филтър ще чукаш? Маслен, горивен? Воден? Избери си по-мекичък, че да ти е удобно  :lol:

Link to comment
Share on other sites

ми еднополови сте, на един акъл, накратко хомогенни.

а относно това дет ти си мислиш: гримьора и гадо доста сочно описват част от картинката на бъдещето ви съжителство. така че и по тоя параграф съм невинен.

и даже почти нищо не им го лови великия филтър дет иначе се дразни от лампички....

Всъщност и по онзи параграф бъркаш!

Танас може да е зле поддържан със съмнителни навици и на моменти подозрително намирисващ, ама аз пак си го уважавам. Те и за това са всичките тия препоръки да ходи на анадолски чекръчии и прочее... Нали, един вид от грижа за свинктерното му здраве. :))

 

За комшиите не знам, ама мисля, че жените ни ще ни спретнат ритуално убийство по някое време...  :laughing:

Ъъъ.... и ти грешиш!

Щото има доста сериозна вероятност да сме се направили безсмъртни още на втория ден.

 

П.п. Добрутру, Танасе :))

Два катуна мангали дебелото ти черво да уважат, пък през тва време сополиви циганета да ти къдрят ушите (емотикона с прозяващо се човече, търсещо опипом чашата си с кафе)

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ.... и ти грешиш!

Щото има доста сериозна вероятност да сме се направили безсмъртни още на втория ден.

 

Пък и както сме въоръжени до зъби...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Добр утро и на двама ви!  :beerchug

 

(Галицин, кафе е всъщност бира, написана с 4 грешки)

Link to comment
Share on other sites

Мняяя....Галине,ама искам и беззъб мангал доматити да ми лигави. Оф, тряя си опраам водородната клетка, а ич ми се не занимава... Галине, майтапа - майтап, кажи га ша идваш насам, че и за индукционна пещ тряя си погукаме,....Или ако има на кой да зарежа малката, да дойда за 2-3 дни в Плд, деба....

Link to comment
Share on other sites

Балиго.... От два месеца ми се отлага непрекъснато една, няколкодневна командировка в София.

Link to comment
Share on other sites

Па яла сам бе. Що трябва да те командироват?

Щот требе и да се работи, деба.... Не за друго, ми за луканката към 'лебеца....

Link to comment
Share on other sites

Ай ся...Оправдания...А тънко стоманено въже, неръждаемо, знаеш ли де има? Макс 3мм...

Link to comment
Share on other sites

Ай ся...Оправдания...А тънко стоманено въже, неръждаемо, знаеш ли де има? Макс 3мм...

Мокуме или дамаск?

Последно съм гледал подобни въжета в TMT

Link to comment
Share on other sites

Да преместим спама тук:

Наричаш Почти безобидна, посредствена!? :D :D

Верно, че то си е въпрос на вкус и разбиране, но за мен лошо от тази поредица - Няма!

Не. Почти Безобидна си е страхотна книга. Говоря за "Младият Зейфод и Безопасността". Да, то се явява май шеста част. Беше отпечатано в "пълната" колекция от книги, която наскоро подарих на родителите ми.
Link to comment
Share on other sites

Да преместим спама тук:Не. Почти Безобидна си е страхотна книга. Говоря за "Младият Зейфод и Безопасността". Да, то се явява май шеста част. Беше отпечатано в "пълната" колекция от книги, която наскоро подарих на родителите ми.

Тази не съм я чел... Тежък пропуск от моя страна.

А пета книга си е именно - Почти безобидна и за това леко се шашнах, че имаш подобно мнение за нея...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...