Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

За клипчето, няма какво толкова да му обсъждаме. Последния път като се намесих да спасявам една приятелка от навлеци се оказа, че навлека ѝ е познат и дори са заедно, а тя дори не се опита да разреши недоразумението. Накрая аз бях с разкървавен нос, а онази дори не можа да ме погледне в очите. Затова ако ще да ги изнасилват вече пред мен, все ми е тая. Може и така да са се разбрали.

Със селянки нямам намерение да се занимавам. Само близки приятелки защитавам вече. Другите да са се постарали да ми влезнат в приятелският кръг ако искат да се застъпя за тях.

 

В конкретния случай тук, тези са отишли да си търсят конфликта само и единствено, безсмислено е да ги разтърваваш ако си отишъл там с тях. Момчетата може да са с тях. В тяхните очи, приятелките им са прави, а тази другата е крива, че се занимава с обвързани мъже. Ако са с момичето, което бива нападнато - нямат оправдание. Ако са случайни минувачи - гледат деградацията на младото население. Накрая се намесиха. Все пак, на какво да се намесват, при положение, че тези само си викат в лицата и си удрят шамари. Не е като да са се сграбчили да се млатят.

 

------------------------------


Сега ще споделя една страница за такива като вас, геймърите ( и мен ), на която с голямо удоволствие попаднах преди седмица съвсем случайно. И преди ми се е случвало да търся co-op игри по разни форуми и къде ли не, но вече не ми се налагат подобни безрезултатни хамалогии.

http://www.co-optimus.com/

Със здраве да си я ползвате.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам, че развивате философия относно тая помия... По този начин допринасяте за популярността й... 

+1

 

CoD sux. Казах!

+11111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

 

Ot dnes zapo4vam da protestiram i izbiratelno 6te pi6a na 6liokavica, za6toto se obqvqvam protiv cenzurata v bulforum! Po tozi na4in dori nqma da naru6avam plavilata, za6toto v tqh nikude ne e zabraneno da se driska na 6lioko-lioko. :pirate LAMPI4KA! ANALIZIRAM! KURIER!

 

stop-censorship1.png

Link to comment
Share on other sites

Сатанасе, както си тръгнал с бозите - скоро сигурно и не сърди човече ще се чудиш как да го подкараш в мулти :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сатанасе, както си тръгнал с бозите - скоро сигурно и не сърди човече ще се чудиш как да го подкараш в мулти :lol:

Нееее. Там ще се чуди как да мине кампанията на single player :)
Link to comment
Share on other sites

Мда и как да кракна зарчето. 

 

Ред. След като сте спецове, препоръчайте ми такъв FPS. 

 

Ред.2 С до 95%(поне) реалистичност в изработката на оръжията, техниката и пр.

Link to comment
Share on other sites

Не знам колко са оръжейните специалисти във форОма, че да ти даде някой такъв съвет :) Иначе аз лично бях безкрайно оВчарован от FarCry3 :]

Link to comment
Share on other sites

Тц, директно отпада. По-добре Duke да играя.

 

Ред. Реалистичност, Пешо, реалистичност. 

 

Red.2 Battlefield, Rainbow Six и Splinter Cell съм ги превъртал.

Link to comment
Share on other sites

+1

 

+11111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

 

Ot dnes zapo4vam da protestiram i izbiratelno 6te pi6a na 6liokavica, za6toto se obqvqvam protiv cenzurata v bulforum! Po tozi na4in dori nqma da naru6avam plavilata, za6toto v tqh nikude ne e zabraneno da se driska na 6lioko-lioko. :pirate LAMPI4KA! ANLIZIRAM! KRIER!

stop-censorship1.png

... ptka, kr, piska i prochee...

I az 6te protestiram redom s teb, pi6eiki na ujasiawa6ta 6liokavica....

 

P.p. Darja da se otbeleji, 4e pisaneto na 6lookawica mi pri4iniawa po4ti fizi4esko stradanie i redica drugi neudobstwa :smile1:

 

P.p.2 Ans - Da ne zabrawin...

Link to comment
Share on other sites

Нееее. Там ще се чуди как да мине кампанията на single player :)

 

 

...ptka, kr, piska i prochee...

I az 6te protestiram redom s teb, pi6eiki na ujasiawa6ta 6liokavica....

 

P.p. Darja da se otbeleji, 4e pisaneto na 6lookawica mi pri4iniawa po4ti fizi4esko stradanie i redica drugi neudobstwa :smile1:

 

P.p.2 Ans - Da ne zabrawin...

pravilno.

kato shte e gadno za vsichki pone da e maksimalno!

svoboda!! lampi4ka! KRier! ANLizirai tova! ostANALoto si go znaete.

Link to comment
Share on other sites

Кой знае Видене, след време тая сган може и да ми искарва пенсията....ако съм жив.. 

Ру, честно?!

 

Относно клипа - тотален срам за тия деца.

 

Относно цензурата - мразя я. Дори да съм имала да кажа нещо вулгарно, старала съм се да се автоцензурирам със следния знак "*". Не може ли да се съгласим да го правим всички (или почти всички), за да се спре с тия кyриери, аналuзатори и т.н.? Или трябва на всяка такава дума да пишем по една буква на английски?

Link to comment
Share on other sites

Е, според Пламен, аз съм едва ли не основната причина за слагането на филтъра. Макар, че откровено казано, напоследък откровените цинизми ги използвам рядко. Подхождам творчески.

 

Ред. От толкова откровения се тавтологизирах...

Link to comment
Share on other sites

Това исках и аз да кажа - не е само според Пламен...вярно, не си единствен, щото и други тръгват по твоя тертип за да са ти в тон, ама основно заради тебе го сложиха.....

Link to comment
Share on other sites

2. Не е разрешено използването на псувни, обидни думи, преки характеристики или самоцелни саркастични забележки, особено когато целят разпалване или подклаждане на конфликт.

 

 

Аре, банвайте ме. ЯЛИЛПЛ, дет се вика. 

 

П.С. И със здраве.

Link to comment
Share on other sites

Нямах това предвид. Има разлика между оригиналния тип на изразяване по заобиколен начин и директната употреба на цинизми - нещо, което не допада на част от посещаващите тази тема. Пешо например не е крил, че пуска от време на време рапорти когато прекалите с цинизмите, а и не е единствен....все пак тази тема не е само за теб, Галин и Виден, а и за всички останали и щом с напомняния, предупреждения и т.н. не се получават нещата, значи се опитва по друг начин, ако ще и този начин да не го намирам за ефективен и подходящ.

Link to comment
Share on other sites

I sya kvo? Na latinica li tryabva da pishem ili na 6l1okavica? Smis1l, az sym super kulturen i ne podleja na cenzura, never, no pyk shte se vklucha v protesta. Shtoto e virtualen, ne za drugo. Pyk i taka ne moete mi kajete "kopche" za pravopis.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...